PDA

View Full Version : Първи път..



missf
07-26-2012, 13:33
Здравейте! Чела съм повечето,да не кажа всички теми във форума,но не съм сигурна,че видях такъв въпрос.Относно първия път е..една позната ми сподели,че няйния я отворил,като най-напред вкарвал 1 пръстче,след него 2ро и накрая члена си..ноо това било всичко.Вкарал и го максс до 3-4 пъти,уж нямало толкова голяма болка по този начин и на другия ден вече си правили секс,първия път бил само с 3-4 "мушкания" :Д ..та въпросът ми е какво мислите за този метод и дали някои от вас са го изпитвали? Благодаря ;)

Amore-Mio*
07-26-2012, 13:36
Да, при мене беше нещо подобно.

Първо действаше с едно пръстче, след това с две и накрая лека - полека почна с члена. Имаше болка, да! Но в крайна сметка всичко се получи, както трябва. И 2-3 минути след всичко това имаше и малко кръв. Иначе първия път надали ще усетиш някакви удоволствие, след първите няколко пъти чак.

Chacho
07-26-2012, 13:36
На мен ми е 7 път и много се притеснявам. Имате ли някакви съвети? Знам, че има много теми за седмия път, но исках да ви попитам.

AlokiNn
07-26-2012, 13:46
Съвети за? 8мия ти път или?

granger
07-26-2012, 13:51
Чачо,скъпа,стискай зъби и разтваряй крака.

AnarchyBoy
07-26-2012, 13:54
На мен ми е 7 път и много се притеснявам. Имате ли някакви съвети? Знам, че има много теми за седмия път, но исках да ви попитам.

Стига си гаврил човечето :D утре ще има тема "приятеля ми свърши на "ушите , краката , задника , корема " ми БРЕМЕННА ЛИ СЪМ?"

дай поне да му обясним , че като го гледам е не опитно , пък барем вдене поне половината от това което му кажем 8-)

Авторке , ако те е страх от болката , може и с пръстчета :) може и с хуй ако не те е страх :) както си решиш , избора е твой общо взето .

Ползвайте презервативи :)
само гледай да се отпуснеш на макс , и не очаквай да изпиташ удоволствие веднага :) ще трябва да мине малко време!