PDA

View Full Version : И двамата сме девствени



cookie.
07-26-2012, 18:44
такам, дълго се чудех в кой раздел да пусна темата си - в раздел любов или тук, но накрая реших тук, тъй като може някой по-опитен да ми даде конкретни съвети (:
накратко - от 2 седмици ходя с едно момче (и двамата сме на 17), всичко стана толкова бързо и спонтанно, че още не мога да го осъзная ;д той е всичко, което съм търсила, бла бла, всичко на 6 до тук. да, ама преди няколко дни той ми сподели, че също е девствен (аз му казах още в началото, тъй като той напираше, но му обясних и той се съгласи да чака) знам историите му с другите момичета, година е пропилял за няква, която така и не му е обърнала внимание и тн. от една страна го разбирам как се чувства, все пак за момче е по-неприятно и комплексиращо някак си да си девствен на 17 вече, за мен лично никога не е било приоритет или нещо такова секса, исках и още искам да е със специален човек (той е такъв).
оттук идват проблемите или по-скоро моите страхове да не сгафим нещо.. имам обща сексуална култура, изчела съм тук и в други сайтове нещата доста стабилно и смея да твърдя, че съм запозната с нещата ;д но все пак това ме притеснява.. някви съвети? ;д

dimitar_ak
07-26-2012, 18:50
И за 2 седмици решихте, че сте толкова специални един за друг , че не може първо да се опознаете, а после да си лягате?

cookie.
07-26-2012, 18:53
не си ме разбрал правилно, няма да си 'лягаме' веднага, естествено! ще изчакам, докато настъпи момента за мен спонтанно (пък и не можем да сме заедно нощем, тъй като крия връзката си от наще), но все пак това ме гложди отвътре.. не искам когато момента настъпи да стоя и да го мисля, искам всичко да е наред..

Amore-Mio*
07-26-2012, 19:17
То като мислиш всичко и те е страх, нищо няма да е наред. Успокой се. Мисля, че той също си има елементарна сексуална култура , ако ли пък не - нека чете разни неща и да се образова. Няма да се случи нищо нередно и няма да сгафите.

AnarchyBoy
07-26-2012, 19:28
Добре нямам представа кво толкова се страхувате и сте в такава паника .. Буквално целия свят прави секс :D някой по добре от други , някой по диво (животински) от други ... кой както може , няма смисъл да се притесняваш
изчакай мъничко то ще си стане от само себе си ;)

YoUcANNOtiMaGiNe
07-26-2012, 19:37
Хубаво е, че и при двамата е така. Изчакайте, то ще си дойде момента, когато няма да можете да се въздържите. Не бързайте само, девствеността не е нещо, което да пропилееш с лека ръка.

HollyGolightly
07-27-2012, 02:49
Много ви е рано все още, заедно сте само от 2 седмици, няма как за толкова време да разбереш дали той е правилният или не.
А и факта , че пазиш връзката си в тайна показва, че не си готова

FreakBitch
07-27-2012, 08:29
Ще е добре първо да се сближите емоционално. Да можете да споделяте един с друг, да говорите и да няма табута. Да се чувствате комфортно и най-вече да сте свикнали един с друг. Едва ли първият ви път да мине като по-учебник, тъй като ще е нещо ново и за двама ви, затова е добре да можете да реагирате нормално и без притеснения в една евентуална сконфузна ситуация.

LadyTerrible
07-27-2012, 09:14
Не е нужно да чакате цяла вечност,но две седмици са бая малко време.Не се притеснявай,това,че и двамата сте девствени от една страна е добре,защото можете да се учите един от друг и няма да се притеснявате,че единия е по-напред от другия.Моя съвет е да си дадете още малко време и да не се плашите - секса е удоволствие! :)

marilyn
07-27-2012, 10:00
Бъдете спокойни, не се притеснявайте. Аз лично никога не съм искала да си губя девствеността с някой неопитен, защото исках момчето да знае какво прави, така да се каже. Но всеки си решава за себе си. Ако много му мислите и се притеснявате... няма да ви помогне,

cookie.
07-27-2012, 10:29
благодаря ви за мненията хора, успокоихте ме малко ^^
първо, не е настъпил моментът още! наистина сме заедно от много кратко време, което за мен не е достатъчно, че да му се 'отдам', просто наистина страховете ми се породиха от това да не сгафим нещо, когато настъпи момента.. и аз принципно исках първия ми път да е с някой опитен, но какво да се прави - явно няма да стане така

justasmile
07-27-2012, 11:57
Използвайте хубав презерватив и като се чувствате гото, давайте ! <3 не му мислете толкова ;)

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 12:05
И ние бяхме така с моя приятел.Мога да ти кажа,че проблемът ти не идва от това дали да го направиш и как,а от това,че той е настоявал в самото начало и това те кара да се чувстваш притисната подсъзнателно.Изчакай сама да го поискаш и тогава предприеми действия.Ако и той е специалният,както го описваш,ще те изчака.А ако си хване пътя още по-добре за теб-ще знаеш,че не си спала с използвач. :)