PDA

View Full Version : Андроид плейър



bloodyF
07-26-2012, 19:40
имам сони хпериа х8 и искам да си сваля приложение за музика, което да ми подрежда добре изпълнителите и да е по-прегледно
на нокийте е по-хубаво
тука всички ги набутва в плейъра и цъкай като луд докато намериш някоя песен
предложения?

БорджияV
07-26-2012, 21:17
А пробва ли да си ги сложиш песните в една папка и да ги слушаш само тях.

ПП:Изтегли си някой плейър от play.google.com, като например PowerAmp, мисля към 8 лева струваше, но е най добрия. Има доста настройки.

naksdy
07-26-2012, 23:11
И аз съм Х8 и ако питаш мен, хич не си заслужава да си теглиш плеър, от който няма да имаш нужда и който само ще ти заема от без това малкото вградена памет за приложения. Вградения плеър има тази функция да ти ги разделя по изпълнители, да ти посочва кои са най-често плейваните песни и т.н. но САМО и ЕДИНСТВЕНО ако таговете на mp3-ките са ти оправени ;)
P.S. В момента не мога да ти я покажа с точност опцията, защото аз мразя да са ми подредени по само по изпълнител и да не виждам останалите ако избера само 1... Но ето ти снимка от моя телефон и дано добиеш представа:

http://alfa.kachi-snimka.info/images/viu1343344174l.JPG

БорджияV
07-27-2012, 08:10
Едно къстъм ромче, един overclock и телефона ще мърка. ^Не съм съгласен, че не си заслужава да се тегли плейър, тъй като вградения няма кой знае колко настройки... А към автора/авторката>>> Влез в play.google.com от телефона, свали си триала на PowerAmp ( тя мисля няколко дни беше безплатна) и сам/а ще видиш колко повече настройки има и по-хубав звук ваде със слушалките.

bloodyF
07-27-2012, 12:44
пх, не слушам музика със слушалките, щото ми е забранено (заради чувствителност на ушите)
но няма да дам 8 лева за плейър 8-)

и като имаш 7/8 гб музика е трудно да ги намираш в папка

DaNGeRousLy
07-27-2012, 13:46
Както казаха Power Amp и също Player Pro са добри.
По принцип са платени, но можеш да си ги намериш в нета безплатно. :)

Jus7DreamBoy
07-29-2012, 15:12
Радвайте се Power Amp 2.0.2
http://proximo.homeip.net/Android_APK/~PQRST/PowerAMP%20Music%20Player%20v2.0.2-build-463.zip

В архива има 3 апк-та
Инсталирате PowerAMP-2.0.2-build-463.apk после PowerAmp.unlock_v1_1_12.apk :)