PDA

View Full Version : Харесвам 1 момче , но той дори не подозира.. :(



Adorable Sunshine
07-26-2012, 20:44
Добър вечер. Ето какъв е моя проблем..
В моята компания има едно момче (който ми е приятел) и аз напоследък усещам , че се привързвам доста към него. Опитвам се да му привлека вниманието по какъвто и да е начин (но все пак да не изглежда досадно).
Проблема е там , че той си харесва друго момиче .. :(
Дайте ми някакъв съвет , как да привлека вниманието му

Wednesday666
07-26-2012, 20:54
Ами заговори го, намери общи интереси, почни да говориш на "един език" с него и по някое време го покани да излезете само двамата. Надявам се да прояви интерес :) ..

Adorable Sunshine
07-26-2012, 20:59
Ами интересното е , че харесваме абсолютно едни и същи неща , имаме едни и същи навици и дори цвета на косата , очите и кожата са ни еднакви ;д Все едно сме родени 1 за друг.. знам всичко за него.
Притеснявам се , че ако аз го поканя и той отхвърли ще загубим приятелството си.
Дали да не почакам той да ме покани ? (ако изобщо го направи някога :( )

xallsax
07-26-2012, 21:18
shtom e v kompaniqta ti ima 2 varianta ...ili shte hodite zaedno do kraq na jivota si ;DD ili shte se skarate i nqma si govorite pove4e ..po elementrano ot tova ne moje da e ;D
shte me izvinqvate 4e ne pisha na bulgarski ama sam na Linux i nqma bg shrift ;D

Wednesday666
07-26-2012, 21:30
Ами интересното е , че харесваме абсолютно едни и същи неща , имаме едни и същи навици и дори цвета на косата , очите и кожата са ни еднакви ;д Все едно сме родени 1 за друг.. знам всичко за него.
Притеснявам се , че ако аз го поканя и той отхвърли ще загубим приятелството си.
Дали да не почакам той да ме покани ? (ако изобщо го направи някога :( )

Добре, той проявява ли интерес към теб? Закача ли те, заговаря ли те, проявява ли желание да се виждате/чувате?

Adorable Sunshine
07-26-2012, 21:34
Ами да , пише ми. Почти всяка седмица излизаме навън с компания (лично той ми се обажда да ме попита дали искам да изляза)
Но всичко се срина , когато разбрах , че си пада по друга..

Wednesday666
07-26-2012, 22:28
Пада си не значи, че ще е с нея до живот. Вземи го покани някой ден да излезете, вметни нещо от сорта - "Пускат един много як филм в киното, искаш ли да идем да го видим?" или нещо подобно, не е задължително веднага всичко да стане, но е важно да опиташ.

Adorable Sunshine
07-26-2012, 22:44
Непременно ще опитам :) Благодаря.

Wednesday666
07-26-2012, 22:46
Непременно ще опитам :) Благодаря.

Пак заповядай :)

Amore-Mio*
07-27-2012, 11:30
Ако ще пробваш, все пак действай предпазливо.
Намекни леееееко за чувствата си, само да разбереш дали имаш някакъв шанс. Съгласна съм с Wednesday666

thelover3
07-27-2012, 14:06
Ако ще пробваш, все пак действай предпазливо.
Намекни леееееко за чувствата си, само да разбереш дали имаш някакъв шанс. Съгласна съм с Wednesday666


Ахам. Недей директно да му се обесняваш, че ще го отблъснеш.

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 14:09
Според мен няма смосъл да му се обясняваш,ако харесва друга.Правила съм го и нищо хубаво не последва от това,само си развалихме приятелството...

thelover3
07-27-2012, 17:02
Според мен няма смосъл да му се обясняваш,ако харесва друга.Правила съм го и нищо хубаво не последва от това,само си развалихме приятелството...

Същото :D. Просто първо да види дали има интерес, ако има-супер, ако не-да си останат фр.

Adorable Sunshine
07-27-2012, 21:55
Колко кофти.. айде стискайте ми палци ;д Ако потръгнат нещата ще съм най-щастливата на света ! :)