PDA

View Full Version : Той ме обича, а аз него не



kalzzz
07-26-2012, 20:52
ПОМОЩ>>>Получих един много лигав SMS от приятеля си, в който ми казва, че ме обича :( Ходим само от 20 дена и не е възможно да се чувства по този начин. В SMS-а ми казва, че го е страх от отговора ми ако ми го каже в очите и за това ми го пише.Аз не изпитвам това към него и не знам дали изобщо ще почувствам нещо.Какво да правя :( :( ?

Love Sucks
07-26-2012, 21:06
Кой глупак по дяволите признава такива чувства чрез SMS....?! На колко сте?

Wednesday666
07-26-2012, 21:34
Кой глупак по дяволите признава такива чувства чрез SMS....?! На колко сте?

Ми може би защото го е страх. Или срам. Или и двете.

Каквато и да е причината - като не го обичаш му го кажи. Недей да го криеш, че след това става по-гадно.

SisiStrange
07-27-2012, 04:20
Ами отговори му нормално де. Кажи му, че ти е рано за такива силни думи и не ги изричаш просто за спорта.

kalzzz
07-27-2012, 07:49
Аз съм на 15 а той на 18... в SMS още пишеше,че го е срам да ми каже в очите и го е страх от реакцията ми.Видяхме се тази сутрин и го обсъдихме и му казах, че няма начин да изпитва това за 20 дена и, че не мога да му отвърна със същото и нз колко време ще трябва да чака.А той ме погледна и ми каза само: "Аз съм си такъв и ще мога да те чакам"

koncheto0
07-27-2012, 08:04
По написаното разбирам, че ти не искаш да си с него, ако той изпитва такива чувства.Аз също съм така и смятам, че това е много обвързващо и съм била в такава ситуация и си му казах открито, че няма да почувствам това към него и се разделихме.Смятам, че това трябва да направиш и ти, ако си тръгнала с него само ей така колкото да не си сама.Имаш ли някакви чувства към него изобщо?

LadyTerrible
07-27-2012, 08:51
Според мен не трябва да изричаш тези специални думи "Обичам те",ако не ги чувстваш наистина.Добре си постъпила като си му казала как се чувстваш.Ако наистина имаш нещо към него с времето може и да се появи любов,но ако не изпитваш нищо,просто приключете.

dimitar_ak
07-27-2012, 09:04
Според мен и той самият не усеща истинското значение на думите "обичам те". Те се произнасят искрено в уверение на това което наистина изпитваш. Когато обичаш някого, не казваш "обичам те" с надеждата да ти отговорят по същия начин.

fenkaaa
07-27-2012, 09:25
От колко време се познавате.Ако се познавате от по-дълго е възможно да е имал нещо към теб от край време,но ако приемем ситуацията,че се познавате от скоро и ходите от 20 дена,малко неуместно да ти каже "Обичам те",но той си знае.

kalzzz
07-27-2012, 12:50
Познаваме се от около месец...За сега не изпитвам нищо към него и ако скъсаме за мен няма да е нищо ,но.......може да прозвучи глупаво обаче ми е жал да го зарежа :( :(

Amore-Mio*
07-27-2012, 13:47
Няма от какво да се стряскаш и бягаш, момиче. Настоящият ми приятел ми призна, че ме е обичал още, когато ме е срещнал. Но си ми го призна на 14 февруари, когато бяхме направили приблизително 2 седмици. Но това по никакъв начин не ми е попречило. Аз му казах няколко дена по - късно, тъй като исках да се уверя, че го чувствам наистина. Даже осъзнавам, че е било любов от пръв поглед при нас. Та, така де, впуснах се в излишни подробности.

*

Та, добре сте направили като сте изяснили нещата. Възможно е да е почувствал това, спокойно. Бъдете си заедно, след време и ти ще почувстваш, че имаш чувства към него. Просто при теб ще изисква малко време. Но ако си мислиш, че не можеш да си заедно с него, само поради тая причина - то тогава не си готова за връзка. Казвам ти го, защото звучиш така,че все едно не искаш да си с него, само защото той изпитва някакви чувства към теб.

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 14:05
Ти не го обичаш,а той само си мисли,че те обича.

Hayashi
07-27-2012, 14:18
Защо си с него, ако не изпитваш нищо? За да си губиш времето?

justasmile
07-27-2012, 16:30
Остави го да казва каквото иска. Брей.. няма как да промениш мислите му.. а ние тук няма да ти кажем нещо, което няма и сама да се сетиш ;)

kalzzz
07-27-2012, 19:32
Мисля, че трябва да прекратя нещата :( Не се чувствам добре в тази връзка и от самото начало не исках нищо сериозно, а нещо малко и незначително за лятото, и за да не съм сама... Случва се да сме заедно в някое кафе и някой да ме загледа и вместо да ми стане добре,че привличам погледи си мисля само за това как той ще реагира и колко ще му е гадно. :(