PDA

View Full Version : ask.fm



lolssie
07-26-2012, 21:26
не знам дали тук е правилния раздел, но можете ли да ми кажете защо като си публикувам профила от аск в фейсбук ми пише "no robots allowed" ? мерси :)

LoveChocolate
07-26-2012, 22:27
Не знам ..
дай си аска да те питам нещо :D

bloodyF
07-27-2012, 07:40
защото всички си постват асковете и вече се приема като спам

invisible_girl
07-27-2012, 18:00
A-anonimni S-selski K-kompleksari ..v tova se e prevurnal ask-a = )

wiiwa
07-30-2012, 18:50
защото всички си постват асковете и вече се приема като спам
+

CupcakeMonster
07-30-2012, 22:56
ограничен сайт

YoUcANNOtiMaGiNe
07-31-2012, 20:59
Идеята на аск-а ми харесва, но самият аск е смешна история.

bReAk3R
07-31-2012, 21:26
A-anonimni S-selski K-kompleksari ..v tova se e prevurnal ask-a = )

u don't say...

JonkataK
07-31-2012, 21:28
Аскът е с хубав замисъл и като цяло не е лош сайт, въпросът е, че кифлите го откриха и в крайна сметка се превърна в глупав кифленски сайт. В повечето случаи и тия дето питат и тия дето отговарят са някакви пълни олигофрени. Ако се ползваше по предназначение да беше станал наистина добро сайтче.

bReAk3R
07-31-2012, 21:36
Мхм. Някой щи каже "Грозен си" , другия ще почне "Ай покажи са анУнимен селски туфлек ща и*а в газа супер як/а е, кажи й/му го в очите"
сякаш не тряа да имаш собствено мнение и си задължен да имаш профил, че да има възможност и да махнеш "тикчето" за анонимност .. Сайта е такъв, тея знаят само "анонимни мишки". Що някой по-нормален няма аск профил?

JonkataK
07-31-2012, 21:49
Щото зарди тия кифли и педали нормалните ги е страх да си направият :) Е, имам приятели с Аск де, ама най-често некви кифли си правят, дето са си го направили само за да пишат "анонимни мишки" на всичките истини, дето им казват.

jghgh
08-01-2012, 07:23
Идеята е да се задават неудобни въпроси според мен. И е нормално да е анонимно. Всичките дето казват "Ай' кажи ми го на живо" самите те не осъзнават, че не биха казали наживо нещо подобно на някого, на когото се подиграват/чудят/обсъждат зад гърба.
Ако чисто хипотетично си направя и аз един аск, няма да се сърдя, че някой ме разпитва нещо неудобно, но не си казва кой е. Това пък е толкова в реда на нещата....

JonkataK
08-01-2012, 08:37
И това е вярно. От 100 въпроса, на не повече от 10 е отговорено както трябва.

YoUcANNOtiMaGiNe
08-01-2012, 19:48
Аскът е с хубав замисъл и като цяло не е лош сайт, въпросът е, че кифлите го откриха и в крайна сметка се превърна в глупав кифленски сайт. В повечето случаи и тия дето питат и тия дето отговарят са някакви пълни олигофрени. Ако се ползваше по предназначение да беше станал наистина добро сайтче.
Именно. Затова и казах, че идеята е добра - всъщност ако знаеш как да задаваш правилните въпроси, може да научиш много за човек от там. Ама като гледам в доста профили само тъпотии са и въпросите, и отговорите. Интересно ми е някои хора защо си правят аск след като ще пишат уклончиви отговори или ще отговарят с половин дума. Да не говорим за варианта, в който изтъкват кви загубеняци са тези, които се крият под анонимни и засягащи честолюбието им въпроси. Че ако не са тези хора (евентуално техни псевдо приятели от фейса), кой ще се занимава с важната им особа, не знам. Не би трябвало да се правят на изненадани като получат обида или критика, очаква се да има и такива, които използват възможността.

bReAk3R
08-01-2012, 20:01
Някой да разсъждава както трябва поне. Т'ва ми харесва.

New_Teen_Mashine
08-01-2012, 23:03
Няма никакъв смисъл смисъл от аска единственото което по погрешка можеш да научил е информацията за половия живот на някого или невалидни положителни коментари :Д

New_Teen_Mashine
08-01-2012, 23:11
Няма никакъв смисъл смисъл от аска единственото което по погрешка можеш да научил е информацията за половия живот на някого или невалидни положителни коментари :Д

Anichkaxxwee
08-02-2012, 13:25
Има сигурно 5 такива теми за тоя аск .. И то за същия проблем

Amore-Mio*
08-02-2012, 15:35
Тия дни с тия теми ми писна.
Честно.
Това е просто поредния тъп сайт, с който можеш да си губиш времето, сигурно. Нищо не е станало, бъгнало се е. След време ще се оправи.