PDA

View Full Version : Кофти работа...



angerfist95
07-27-2012, 05:34
Има едно момиче, с което се познаваме от доста време/около 5-6 години/ и не я бях виждал отдавна. Миналото лято се видяхме и... Влезе ми под кожата... Последваха още няколко излизания, всичко вървеше идеално, докато не разбрах че има приятел и се отдръпнах. И така един-два месеца нито сме си писали, нито сме се виждали... Ядеше ме отвътре, ама някакси го преживях до...пролетта... Взехме пак да си пишем /в повечето случаи тя започва/ и пак се заговори за излизане... И пак се връщам отначало-същата работа като миналото лято-закачки-бъзици и пак се омотах... По начало момичето е доста сериозно и точно това й харесвам. Под сериозна, имам предвид, че може да й се разчита. Личи си, че и тя не е безразлична към мен, но както казах си има приятел... Имам чувството, че ако и предложа, ще тръгнем, ама... По този начин ще я поставя в неловка ситуация, а и като знам, че има приятел и като се поставя на негово място... Не познавам момчето, но ще ми е съвестно все пак... Има и друга възможност-да ме отреже и дотука и с приятелството ни...
Много гадна ситуация... Някакви идеи за решение на проблема? Между другото, колкото и да е странно, съм на 16 и това е първото момиче, към което изпитвам чувства. До сега съм си гледал кефа с приятели и изобщо не съм се занимавал с връзки.
Бая лигаво излезе, ама такова е положението...

xXxPETYAxXx
07-27-2012, 07:22
Я уточни - само лятото ли се виждате. Така както си го написал имам чувството, че момичето по принцип не е в твоя град,а само лятото се прибира, но не съм много сигурна.

Wednesday666
07-27-2012, 09:18
Пробвал ли си леееко да намекнеш, че имаш нещо към нея?

assd
07-27-2012, 10:11
заеби, открадни му я. кво го мислиш оня капут, ти гледай ти да си добре.

Amore-Mio*
07-27-2012, 11:26
Не се бъркай! Стой си настрана, в една връзка няма място за трети човек. На нея или й е омръзнало от него, или просто те възприема като приятел. Но, според мен, докато са заедно, недей да възприемаш някакви действия, да я сваляш и да й предлагаш.

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 13:52
И представи си тръгнете и един слънчев ден и ти се окажеш на мястото на сегашния и приятел...Такъв тип "сериозници" не ми ги хвали,по-зле са и от кучките без сърца...Вторите поне имат смелостта да сложат край без да правят нещо зад гърба на половинката си...

assd
07-27-2012, 14:00
що му давате грешни съвети на човека? какво значение има дали си има гадже или си няма, мен това не ме спира, а и не ми пречи някой да се пробва да открадне моето когато имам. състезание е, по-добрия печели.

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 14:04
мен това не ме спира, а и не ми пречи някой да се пробва да открадне моето когато имам. състезание е, по-добрия печели.

Точно за това говоря.Ако имаш стабилен човек до себе си,който ще има смелостта да сложи край на отношенията ви,БЕЗ ДА има резервен вариант зад гърба си, няма да има никакви състезания.Но с такъв манталитет нищо чудно след време момчето да страда по същия начин за нея,както сегашното момче...

xXxPETYAxXx
07-27-2012, 14:05
Русокоске, едно е ако момичето изневерява на приятеля си и го лъже, съвсем друго, ако скъса с него и тръгне с друго момче. За това си права, ама никой тук не е казал, че момичето ще може да си ги върти и двамата.

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 14:07
Русокоске, едно е ако момичето изневерява на приятеля си и го лъже,

Тук не му изневерява,но го лъже.С малко повече настойчивост от страна на автора,сигурно ще започне и да му изневерява.А след време най-вероятно ситуацията ще се повтори,само ролите на победител и победен ще са сменени.Поне аз така виждам нещата...

xXxPETYAxXx
07-27-2012, 14:09
И как го лъже... даже не знаем нейната гледна точка, може просто да приема автора като приятел, какво като си пишела с него - голяма работа.

Amore-Mio*
07-27-2012, 14:11
що му давате грешни съвети на човека? какво значение има дали си има гадже или си няма, мен това не ме спира, а и не ми пречи някой да се пробва да открадне моето когато имам. състезание е, по-добрия печели.

И защо да са грешни съветите?

А това, че не ти пречи - говори много лошо. И какво ми твърдиш в момента, всъщност? Че няма да имаш нищо против, да дойде момче и да "открадне" от теб момичето, което обичаш? И ще го приемеш просто така, 'щото го смяташ за състезание? Голяма простотия.

Русокоска е напълно права. Подкрепям я с две ръце.
Не може тя да си има гадже , а да се зарибява /ако е така/ с друг. Единственото, което показва с това, че не държи на приятеля и връзката си.

xXxPETYAxXx
07-27-2012, 14:15
"Не може тя да си има гадже , а да се зарибява /ако е така/ с друг. Единственото, което показва с това, че не държи на приятеля и връзката си."

Ееее много ми е чудно как разбрахте пък, че се зарибяват с автора. И аз си пиша с момчета, излизам с момчета, това не значи, флиртувам с тях. Просто са ми приятели и толкова. Има разлика между това автора да си мисли, че момичето не е безразлично към него и наистина да е така!

assd
07-27-2012, 14:39
И защо да са грешни съветите?

А това, че не ти пречи - говори много лошо. И какво ми твърдиш в момента, всъщност? Че няма да имаш нищо против, да дойде момче и да "открадне" от теб момичето, което обичаш? И ще го приемеш просто така, 'щото го смяташ за състезание?



Не, вече се научих да не обръщам много внимание на това. Случвало се е, значи аз съм бил виновен, че се е получило така или не е било писано. Аз когато съм с някой съм само с този някой, никоя не може да ме открадне ако аз не поискам.
Казвам, че нямам нищо против някой да флиртува с гаджето ми, даже е нормално, тя ако е точна ще знае до къде да спре.

Ако искам някоя ако ще и женена да е пак ще и разтуря и семейството и каквото и да е. Мисля, че е нормално.

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 14:43
... Взехме пак да си пишем /в повечето случаи тя започва/ и пак се заговори за излизане...

същата работа като миналото лято-закачки-бъзици и пак се омотах...

...Личи си, че и тя не е безразлична към мен...

Имам чувството, че ако и предложа, ще тръгнем, ама...


Това говори достатъчно,че не го възприема само като приятел,което за мен пак е лъжа.Спирам дотук.Казах,каквото имаше да казвам. :)

angerfist95
07-27-2012, 16:21
И представи си тръгнете и един слънчев ден и ти се окажеш на мястото на сегашния и приятел...Такъв тип "сериозници" не ми ги хвали,по-зле са и от кучките без сърца...Вторите поне имат смелостта да сложат край без да правят нещо зад гърба на половинката си...

Не е баш така. Не е идвала да ми се натиска/преносно/, нито е правила нещо нередно зад гърба на приятеля си. Това, че аз я харесвам, не означава, че е тръгнала с мен. Излизанията ни бяха по-скоро приятелски. Няколко пъти бяхме и с компания даже, после взехме да се виждаме и двамата само, но нищо не е ставало... От моя град е. Просто миналото лято се видяхме случайно от доста време насам и едва тогава погледнах на нея, не като на приятел. После разбрах, че има връзка и се отдръпнах, за да не й създавам излишни грижи, а и се поставих на мястото на приятеля й. През тези няколко месеца, в които не сме се виждали, не е минавал ден, в който да не се сетя за нея, но ми беше минало гадното чувство. До началото на това лято, когато се събрахме в обща компания за едно излизане и пак същата работа... Терсене ми е, защото ако и предложа и приеме, ще ми е кофти за момчето, ако не приеме, свършва и приятелството, което сме имали. Ако не и предложа пак ще има една седмица да не мога да спя и да си блъскам главата и после незнам колко време ще ме е яд, че съм я изпуснал. Мисля си да изчакам, без да се меся и ако се раздели с приятеля си, без моя намеса, да си опитам късмета... От миналото лято до сега съм се виждал и с други момичета, с надеждата, че ще спра да мисля за нея, ама все не случвам на нещо с мозък и все ги сравнавам мислено с нея... Не се виждам с някоя, с която мога да говоря само на тема грим и прически.

angerfist95
07-27-2012, 16:25
Тук не му изневерява,но го лъже.С малко повече настойчивост от страна на автора,сигурно ще започне и да му изневерява.А след време най-вероятно ситуацията ще се повтори,само ролите на победител и победен ще са сменени.Поне аз така виждам нещата...
Сигурен съм, че колкото и да настоявам, няма да му изневери. Може да скъсат, но да изневери-надали. Още повече, какъв трябва да съм, да я подтиквам към нещо такова.