PDA

View Full Version : Правите ли си тестове за ХИВ-СПИН?



asemsa
07-27-2012, 11:53
Гледам тук активни сексуално млади хора, експериментиращи в секса. Та искам да ви питам - правите ли си тест за ХИВ СПИН или си мислите, че сте застраховани и никога няма да ви застигне тази зла участ?

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 12:17
За съжаление на този свят няма застраховани.Колкото и да се пазиш,пак е възможно.Може да си супер стриктен в сексуално и кръвно отношение и един слънчев ден да те ухапе едно нищо и никакво комарче и да си дотам.Тази болест не я пожелавам дори и на най-големия си враг,а е страшно високомерно да мислим,че ние сме най-най-най и нищо не може да ни се случи...

Иначе не съм си правила тест,но при първа възможност като правят някъде,бих си направила. :)

Amore-Mio*
07-27-2012, 12:18
Не съм правила.

DragonLady
07-27-2012, 12:20
Не съм имала съмнения за нещо подобно и не съм си правила.

asemsa
07-27-2012, 12:25
За съжаление на този свят няма застраховани.Колкото и да се пазиш,пак е възможно.Може да си супер стриктен в сексуално и кръвно отношение и един слънчев ден да те ухапе едно нищо и никакво комарче и да си дотам.Тази болест не я пожелавам дори и на най-големия си враг,а е страшно високомерно да мислим,че ние сме най-най-най и нищо не може да ни се случи...

Иначе не съм си правила тест,но при първа възможност като правят някъде,бих си направила. :)

Русокоске, освен ако комарчето няма член и не те ухапе в... (отпред) или в.... (отзад) :D От животинките комари не се страхувай. Пази се от човеците. Хубаво е да си правиш, има и мобилни станции, за лично успокоение. ;)

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 12:30
Ми не съм абсолютно убедена,че може така.Веднъж го обсъждахме това с еди приятели и някои от тях много ревностно защитаваха тезата,че ако комар е пил кръв от заразен човек и после те ухапе,може да те зарази.Видя ми се странно и си казах,че ще поразгледам по случая,ама така си и остана...Иначе бих си направила,стига да видя някъде безплатно.Аз опасения засега нямам,че да давам пари.Ако имам,тогава бих отишла специално да си направя,независимо от цената. :)

dream1707
07-27-2012, 12:31
И аз не съм имала съмнения.. иначе бих си направила, стига да намеря някъде наблизо къде правят

asemsa
07-27-2012, 12:53
Русокоске, ако това с комарите е вярно, то всички щяхме да сме болни, замисли се :)
Безплатно е и е готино на 6 месеца да се изследваш, разбира се - ако водиш полов живот.

dimitar_ak
07-27-2012, 12:57
Правил съм такъв тест на морето, но си беше чисто любопитство, а и подаряваха по 20 презерватива, които после си използвах с кеф. Беше някаква кампания и се разкарваха с един бус по курортите. Никога не съм имал съмнения.

dimitar_ak
07-27-2012, 12:57
А още нещо. Комар не може да пренесе СПИН.

granger
07-27-2012, 13:18
Не съм си правила,няма и от какво да се притеснявам,но за спорта -бих. Виждала съм във Варна в морската мобилни лаборатории ,ако срещна някъде пак - бих.

Hayashi
07-27-2012, 13:24
При нас идваха в училище. Като съответно всички отидохме и си направихме. Аз отдавна все се канех да си направя, ама чак преди няколко месеца си направих.
Държа и партньора ми да си направи. С удоволствие бих отишла заедно с него в ХЕИ-то.

Комар не може да пренесе ХИВ, но примерно непочистени като хората зъболекарски инструменти могат.

Лола
07-27-2012, 14:21
Аз съм си правила и мисля, че трябва всички да си правят, защото никой не е застрахован :)

AnarchyBoy
07-27-2012, 14:46
и аз и приятелката ми преди си направихме , в тези мобилните лаборатории дето са , но беше е тей за спорта , нямахме съмнения , че имаме а и както горе казаха , раздаваха и презервативи и то Sportex :D така че си казахме що пък не :D

Но е хубаво на 6 месеца или поне веднъж в годината да си правиш , не е кой знае какво! :)

а бе тези комари , кога станаха толкова перверзни , че и те почнаха да пренасят ХИВ :D
ПС невъзможно е от комар да те хване ХИВ , всички щяхме да сме болни!

cyclops
07-27-2012, 15:01
Според мен всеки е длъжен да прави тестове. Понякога една изневяра може да преобърне живота ти, колкото и да имаш доверие на човека до себе си. Особено ако този човек е имал минало. Ето защо аз съм си правила не веднъж, партньорите ми също(сериозните). Просто не съм готова да махнем презерватива, преди да съм уверена,че всичко е наред. Също така смятам за важно всяко сексуално активно момиче да ходи на профилактичните годишни прегледи на гинеколог. За жалост малко го правят, а това е супер важно и е част от хигиената на една жена! Все едно да не си миеш зъбите....въпреки, че едното се прави по-рядко от другото.

bloodyF
07-27-2012, 15:12
правила съм си два пъти
нищо страшно няма
знаех, че ще е отрицателен, щото не съм имала рискови полови актове, ама ей така , от любопитство какво е
следващият път като има , пак ще си направя