PDA

View Full Version : Какво да правя ?



bonbon00
07-27-2012, 11:53
Здравейте!Имам един проблем.Харесвам едно момче ,но ме е срам да му го кажа.Ето и историята от самото начало.Преди 5 години се запознахме на танците.Станахме най-добри приятели.Миналата година ми призна ,че ме харесва.След няколко дена се скарахме.Тогава аз започнах да изпитвам чувства към него.Ние отново сме приятели.Проблемът е и във възрастта.Аз съм 1 година по-голяма от него.Да му признаяа ли , че го харесвам , защото той ще каже на приятелите ни а те ще се подиграват заради възрастта ? Какво да направя? Моля ви помогнете ми?

Amore-Mio*
07-27-2012, 11:58
Виж. Първоначално се научи да не се съобразяваш с хорското мнение, защото е важно само това какво мислиш ти и той. Иначе , пробвай се. Ако искаш първоначално му намекни. Ако искаш му признай. Въпреки, че е трябвало да се сетиш по - рано, сега може и да е късно.

Трудна е ситуацията. Аз първо бих намекнала, за да видя дали има искрица в него, която все още да гори за мен.

xXxPETYAxXx
07-27-2012, 12:11
1 година не е от кой знае какво значение!
На мен лично да признаеш на някого, че го харесваш с думи винаги ми е изглеждало глупаво, не знам защо. Просто така, явно съм само аз на това мнение.
Покажи му чувствата си, флиртувай с него, закачай се... Ако той също те харесва още/отново, ще ти отвърне.

justasmile
07-27-2012, 12:17
пфф.. една година.. аз си харесах едно момче, дето е 3 години по-малък ;дд (не думай.. сега ще съм 9ти.. а той 6ти) ахах.. поне приятеля ми ще е 12ти.. та не съм педофилка ;дд
На колко сте?

wasch0
07-27-2012, 18:48
Годините не са от значение, мнението на другите още по-малко. Мислиш ли, че през изминалата година чувствата му са останали същите? Ако да, действай нямате повече време за губене. Забрави за срама, нищо хубаво със срам не се постига. И успех :)

LadyTerrible
07-28-2012, 09:24
Годините не са от значение, мнението на другите още по-малко.
напълно съм съгласна.Важните сте вие двамата.Според мен му кажи как се чувстваш.Успех :)