PDA

View Full Version : Какво за Вас е перфектна среща?



liebeistfuralleda
07-27-2012, 13:24
Вие сте наред.

Amore-Mio*
07-27-2012, 13:49
Няма такова понятие.

Мисля, че срещата би била страхотна/перфектна, когато е с човек, който харесваш и с който имате общи теми на разговор. Прекарвате времето си така, все едно се познавате от много отдавна. /Визирам тия, които не се познават от месеци/години и срещата е с цел опознаване/.
Не знам. За мен по - скоро е това.

PyCoKoCkA93
07-27-2012, 13:53
Такава,която не е резултат от предварителни планове и стратегии за развитие на "бизнеса"...

justasmile
07-27-2012, 16:31
Да има сняг или вода... Може би на кънки на лед.. или на лодките на Ариана ^.^

SisiStrange
07-27-2012, 16:32
Разходка в парка със сладолед на клечка. <3

valdesbg
07-27-2012, 17:15
В парка с биричка и хумористични изказвания.

paradosou
07-27-2012, 18:17
Динамична. Боулинг/билярд/кънки, примерно, вместо стандартното кафе. Леко загатнат флирт, допирни точки, свободна атмосфера. ;P

пAteNцЕ
07-27-2012, 18:31
все тая къде,стига разговора да се поддържа оживено :D

tori
07-31-2012, 09:43
Аз съм си преживявала моята чудесна среща. :дд Беше лятото затова беше на сянка на една пейка, с колата в ръка, mp3 плеъра или телефона с музиката, с интересната тема, на която мога да споря с него, със сладоледа, усмивките, закачките. Това е за мен перфектната среща.

Blab
07-31-2012, 10:11
спонтанна. така де, планирана (защото при мен всичко е такова), но неосъществена/прецакана поради някаква причина.
да речем, че сме се наканили да хванем някоя премиера, но ни улавя страшна буря и сме принудени да седнем на по чаша чай, за да се сгреем. какъвто и да е сюжетът, непринудеността несъмнено присъства в него. ритуали, етикет, общество, публика... нямат място в сценария.

ако трябва да е идеална:
лято:
1) късно вечер, когато улиците опустеят. разходка из града. с тихи разговори, нескопосано танцуване и дуетно тананикане. когато телата са уморени, хората са много по-освободени, искрени, чисти/топли.
2) призори хващаме раниците и атакуваме планините.

зима:
1) курс по грънчарство/лит. четене/премиера на книга. топъл шоколад. джаз.
2) печем сладкиши цял следобед.

anonymous708973
07-31-2012, 12:09
Леко загатнат флирт, допирни точки, свободна атмосфера. ;P

Точно.
Ако приказката ми с човека върви, няма значение дали катерим Еверест или стоим 3 часа на кафе, времето просто си лети. Първата ни среща с моя приятел беше доста приятна, но по-необикновена беше третата (просто съм го запомнила, не се смейте :д) - води ме на фитнес. Не че там се говореше кой знае колко, просто ми показваше упражнения и ме наблюдаваше, което си беше бая нагло :д , а после седнахме на едно кафе да си говорим. Супер беше. Много ми е приятно и да излизаме, да седнем на някоя пейка в парка със сладолед, когато е по-хладничко.

mir4eto93
08-01-2012, 14:31
Когато след нея нямаш търпение да видиш човека отново, няма значение къде е била, дали на ресторант, на кафе или просто разходка, просто след нея да не можеш да спреш да се усмихваш и да си кажеш "това момче е страхотно"

YoUcANNOtiMaGiNe
08-01-2012, 20:28
Хмм зависи и от двамата да си я направят такава. Да не е еднообразна - застояване на 1 място по време на цялата среща, а където и да е - да е предразполагащо и да може да се говори спокойно, да има интересни теми и такива, които изискват повечко обсъждане най-вече, да е приятна обстановката, включено чувството за хумор и непряко изразяване на интереса към другия, чрез някакви ацосиации примерно и като цяло има детайли, които са много важни, но си е до човека.

Jamiroquai
08-01-2012, 20:42
Насаме. Не винаги е подходящо около теб да има хора, пък и нека да бъде на някое красива място :)

tentazione
08-01-2012, 21:05
Срещата е перфектна, когато е с човек, който наистина харесвам и с който имаме за какво да си говорим, защото съм от срамежливите и разговорите са ми по-трудни. Но все пак има момчета, които успяват да ме накарат да говоря повече от обикновено.

Hilary_
08-02-2012, 07:22
Чак перфектна надали, но бих повторила, ако след нея се чувствам добре, заредена с положителни емоции.
Обичам спокойствието (не да сме 172 човека), да имаме общи теми, да ми е комфортно с него.
Като места вече са ми писнали кафетата и бих останала приятно изненадана ако е на друго място.