PDA

View Full Version : бучка във влагалището



bubu_bubu
07-27-2012, 22:01
Здравейте, снощи напипах бучка във влагалището си,на около 6 см навътре,преди седмица имах леко кървене (капчеци) може да се дължи на нея,незнам от колко време я имам,някой можи ли да помогне с повече инфор. по въпроса?

draid
07-27-2012, 22:21
Ооо и кървене имало. Защо пишеш в 2 раздела ? Отиди на гинеколог.

bubu_bubu
07-27-2012, 22:24
Писах в 2 раздела,за да може да я видят повече хора...а за генеколога..просто нямам тази възможнист

draid
07-27-2012, 22:26
Как така нямаш тази възможност ???? Не си здравно осигурена ли ? Съмнява ме.

bubu_bubu
07-27-2012, 22:29
Почни та 17 съм,за прегледа трябва направление от личен лекар,за това направление трябва родител...наще не са на ясно с това че водя полов живот (ако може да се нарече така),няма да го приемат никак добре..просто мн. е дложно

ledenakrasota
07-27-2012, 22:42
Почни та 17 съм,за прегледа трябва направление от личен лекар,за това направление трябва родител...наще не са на ясно с това че водя полов живот (ако може да се нарече така),няма да го приемат никак добре..просто мн. е дложно

Може да е киста. Бучка? Няма какво друго да е. За направление няма нужда майка ти да знае. Просто отиди до лекарката си и ще ти го даде. Това не е шега работа. Говори и с майка си. Тя ще разбере. На 17 си. Нормално е да правиш секс. :)

draid
07-27-2012, 22:46
Абе кажи, на майка ти че си напипала някаква бучка и се притесняваш. Не е нужно да и обясняваш, че правиш секс. Кисти не се получават от секс. Като отидеш при гинеколога, влизаш сама и на него вече може да си му кажеш всичко. Без лекар не може да си решиш проблема, а ако има такъв може да стане далеч по лошо от това дори родителите ти да разберат, че си правила

bloodyF
07-28-2012, 10:09
как може момче да е по-наясно с нещата от теб?!
отиваш на лекар, може и без родител и казваш, че искаш направление за гинеколог, защото имаш съмнения, че може да имаш киста, имаш оплаквания и т.н.
после отиваш на гинеколог сама и му казваш, че правиш секс и толкоз
лекарска тайна има -> няма да каже на никой
а и майка ти да разбере, няма да те убие..

kalpazanka
07-28-2012, 10:56
Мхм, значи лекарят да направи документна измама и да даде на непълнолетна да се подпише на амбулаторния лист... Браво на вас!

draid
07-28-2012, 12:42
Никой не казва да и дава да се подпише, при прегледа обаче майката няма да присъства, така че може да му сподели всичко.

kalpazanka
07-28-2012, 12:42
^Не контрирах теб.

Rebirthing
07-28-2012, 14:03
Почни та 17 съм,за прегледа трябва направление от личен лекар,за това направление трябва родител...наще не са на ясно с това че водя полов живот (ако може да се нарече така),няма да го приемат никак добре..просто мн. е дложно

Ъъъ, стой си с бучката тогава ! Кое ти е по-важно, здравето или това да правиш секс без вашите да знаят ? Само лекар може да ти помогне...

sugargirl94
07-28-2012, 14:28
Много пъти съм си взимала направления, но никога не са ми искали подпис.. О.о

bloodyF
07-29-2012, 00:06
Мхм, значи лекарят да направи документна измама и да даде на непълнолетна да се подпише на амбулаторния лист... Браво на вас!

моето джи пи ми дава направления и без майка ми да е там
имайки в предвид колко често ходя щеше малко да е кофти мама да ме води за ръчичка всеки път
а пък както й казах -и с майка и да иде, нищо лошо няма да стане

kalpazanka
07-29-2012, 08:04
^Имаш ли 18 или в момента си топиш джипито?

titinkaa
07-29-2012, 13:21
отивай на лекар,това не е шега работа

druzilla
07-29-2012, 13:36
Ако вашите разберат,може би ще е малко неловко,но ще го преживеят.По-добре така,отколкото проблема ти да се влуши.Пък ти си на 17,няма нищо нередно в това,че водиш полов живот.

Wednesday666
07-31-2012, 17:59
Абе кажи, на майка ти че си напипала някаква бучка и се притесняваш. Не е нужно да и обясняваш, че правиш секс. Кисти не се получават от секс. Като отидеш при гинеколога, влизаш сама и на него вече може да си му кажеш всичко. Без лекар не може да си решиш проблема, а ако има такъв може да стане далеч по лошо от това дори родителите ти да разберат, че си правила

Това.
Ти какво мислиш, че тези неща се получават от секс ли? Не мисля така. Вземи се отърси от страха вашите да не разберат, защото ако се окаже нещо сериозно точно те ще трябва да са до теб.
Бягай на лекар!

bubu_bubu
08-01-2012, 21:22
Още не съм била на лекар...но ми казаха че това е нормално,било шийката на матката..

ledenakrasota
08-01-2012, 21:25
Още не съм била на лекар...но ми казаха че това е нормално,било шийката на матката..

Не знаех, че е баш бучка. Сигурна ли си? Прочети някъде повече по въпроса и ако е така, дишай спокойно :)

bubu_bubu
08-01-2012, 21:37
Подобие на топче,с отворче по средата...но нз дали е нормално да е толкова ниско...

ledenakrasota
08-01-2012, 21:41
Подобие на топче,с отворче по средата...но нз дали е нормално да е толкова ниско...

Щом има отворче, абсурд да е киста. пф.. Трябваше да го опишеш по-рано, защото с предните коментари само във филм сме те вкарали. :D Все пак отвори някой учебник по биология за женската полова система или виж в нета + картинки, за да си сигурна кое какво е. По принцип съм чувала, че може да ти слезе нещо, но може да дрънкам и пълни глупости. Няма начин да няма инфо. :)