PDA

View Full Version : Проблем или не?



bulgarian_soldier
07-27-2012, 21:22
Здравейте,
Аз съм момче на 14 години,175 см. ръст и 62-63 кг. Та проблема е че перките ми на гърба са доста издадени и си и малко грозничко така.Въпроса ми е дали от стрийт фитнеса или от фитнеса това ще се оправи или просто да ям по-вече....смятах килограмите си и ръста в един сайт е излезе, че в графата аз съм на "Здравословни". Не мисля,че съм прекалено слаб и затова да се получава така...Моля за съвет

Благодаря Ви предварително. :)

redbul2
07-27-2012, 21:40
Не се разбира. Досега занимавал ли си с фитнес и стрийтфитнес? И кога са станали тези перки? От някакъв спорт ли?

bulgarian_soldier
07-27-2012, 22:03
Ами 1 месец фитнес и сега 2 седмици стрийт фитнес, също и волейбол, и почти винаги съм ги имал....Преди бях нисък и изведнъж започнах да раста и някъде за около 3 месеца и половина от 1.44 станах 1.75 см.

Chacho
07-27-2012, 22:46
Перките? Да нямаш предвид плешките? Оправи си стойката, ходи изправен и с прибрани рамене и с времето ще качиш килца в мускули, които ще развият вътрешната част на гърба. И не е грозно, естествено е.

bulgarian_soldier
07-28-2012, 07:09
Да, наистина и аз съм забелязал, че като ходя с прибрани рамене и перките ми се скриват...явно съм бил свикнал постоянно да ходя някакси прегърбен и аз незнам защо ;д
ПС: Блогодаря ти много :)

Chacho
07-28-2012, 14:30
Да, наистина и аз съм забелязал, че като ходя с прибрани рамене и перките ми се скриват...явно съм бил свикнал постоянно да ходя някакси прегърбен и аз незнам защо ;д
ПС: Блогодаря ти много :)

Пак заповядай ;]