PDA

View Full Version : загубих приятел до живот....



kitti123
07-27-2012, 21:40
На 17 съм и наще никога не са ми давали куче. Е сега пораснах и си взех. Страшен сладур роден на 12.06.2012. Кучето стана на 28 дена и си го взех. Направихме му страшна къщурка и всички (дори нашите ) го заобичаха. Обичах го... до преди малко .. докато телефона не звънна с думите - Ела си за малко ! Прибрах се и чух- Вече нямаш куче ! ..... Бащата го прегазил докато прибирал колата назад.... Просто ми е страшно гадно и исках да споделя....ето и една наша снимка. Дано почива в мир.... http://prikachi.com/images.php?images/560/5065560K.jpg

draid
07-27-2012, 21:48
Тцтц е къде гледа баща ти и защо си го вързала в близост до кола ? Това е малко куче, не могат да се пазят. Нищо за следващото ще знаеш. Поне не си се привързала много, че после е още по шит.

kitti123
07-27-2012, 21:52
не съм го вързала...той си живееше на свобода по двора и попринцеп бащата гледа на огледалата,но по думите на мама кучето било изкочило и застанало при гумата....

draid
07-27-2012, 22:01
Е то толкова малко куче не може да се види на огледала ако е зад колата. Жалко за кучето, но е трябвало повече внимание от твоя страна, просто ти е първо куче. Важно е да знаеш, че винаги животното умира, все пак далеч не живеят дълго. Та в тоя ред на мисли винаги се привързваш и после страдаш, това е кофти страната на това да имаш животно.

Joc
07-27-2012, 22:07
съжалявам :/

DoubleDMG
07-28-2012, 06:23
ЕЕ поне кучетата стават за приятели, няма как да те предадат :Д жалко че е починало ;сс

Violenza
07-28-2012, 06:57
И ти вярваш, че не са се отървали умишлено?

Изобщо не си взимай друго куче, ще направиш добро дело.

SisiStrange
07-28-2012, 07:03
И ти вярваш, че не са се отървали умишлено?

Изобщо не си взимай друго куче, ще направиш добро дело.

E това не може да е вярно. Нали могат да я травмират завинаги. Такава случка не се забравя чак толкова бързо. Какви родители могат да са в такава степен жестоки?

Затова винаги си взимам животни, които живеят дълго.

Може да дадеш шанс на:

http://3.bp.blogspot.com/_b0TLmN6rF4w/TSNdiQZVI9I/AAAAAAAAAA8/idL54JrFl20/s1600/babyturtlehand.jpg

:)

Violenza
07-28-2012, 07:08
E това не може да е вярно. Нали могат да я травмират завинаги. Такава случка не се забравя чак толкова бързо. Какви родители могат да са в такава степен жестоки?

Не съм казала умишлено да го блъскат с кола, ами да са го натирили някъде и да са й казали това. Всякакви ги има. Изобщо не ми се вижда невъзможно.

Може и да си е истина, разбира се. Ама и в двата случая е най-добре дори да не си помисля за второ куче.

scrooper
07-28-2012, 08:03
Вземи си коте, не изисква толкова грижи. Но внимавай да не свърши през балкона или уж случайно във фурната.

Your.Passion
07-28-2012, 08:28
Много сте хубави на снимката .
Съжалявам . ;//

Amore-Mio*
07-28-2012, 08:48
^ Котките също изискват много грижи.
Така, че.

Иначе, дано почива в мир. Голям сладур е бил.
Купи си нов. И внимавай този път къде е оставен и подобни. Това е мъниче още, няма как само да се пази. А от огледалата надали се вижда толкова мъничко куче.

bloodyF
07-28-2012, 08:55
уф, душички
и моето кученце го блъсна кола
изскочи на улицата и.. :(
а беше мънинка немска овчарка
страхотно куче, имаше потенциал :(

прегръдки

kitti123
07-28-2012, 09:25
не са го изхвърлили.. и не мисля , че е прегазен нарочно , защото баща ми място не може да си намери.... Снощи като ми казаха единственото което направих беше да се обърна и да изтичам на вън.... след известно време пак ми звъннаха дали да го хвърлят или ше го погребвам... естествено , че заслужава гроб.................

draid
07-28-2012, 09:27
E това не може да е вярно. Нали могат да я травмират завинаги. Такава случка не се забравя чак толкова бързо. Какви родители могат да са в такава степен жестоки?

Затова винаги си взимам животни, които живеят дълго.

Може да дадеш шанс на:

http://3.bp.blogspot.com/_b0TLmN6rF4w/TSNdiQZVI9I/AAAAAAAAAA8/idL54JrFl20/s1600/babyturtlehand.jpg

:)

Такива гледах много дълги години. Едната беше станала толкова голяма, че накрая я подарих на една жена да я гледа.

kitti123
07-28-2012, 10:00
http://www.youtube.com/watch?v=mM0-ZU8njdo

wildet
07-29-2012, 10:32
Кученцето е било страхотно,съжалявам за случката:(

wiiwa
07-30-2012, 11:01
По думите ти съдя, че са ти го съобщили доста гадно. Ако искаш друго куче, повече внимавай с него. Може да си вземеш и друг любимец, който да гледаш вкъщи, за да е по малка вероятността да му се случи нещо

kitti123
07-30-2012, 11:05
гледала съм много животни.. но кучето ми е на сърцето. И бях наистина щастлива,че вече имам....но напразно... Знам,че име много по-страшни неща от това да загубиш куче..гледам да не показвам колко ми е гадно и точно затова пуснах темата..малко да ми олекне...

3oPuTy
07-30-2012, 11:55
Сори,че ще го кажа,но всичко се е случило,защото сте били безотговорни :?
Как ще оставите малко куче,което още нищо не разбира,да се шляе свободно,докато прибирате кола ... ?!
Жалко за кученцето - загинало е малко заради хорската глупост :(

sofityoy
07-30-2012, 12:01
Нека да почива в мир!!!!!!!!!

Supernaturalfan
07-31-2012, 01:46
Съжалявам. Но баща ти сериозно ли ти е казал направо ''Вече нямаш куче''?! Ако да, можел е да подходи по-внимателно. Аз бих била травматизирана до края на живота ми просто.
Таа..кученцето е супер сладур, наистина съжалявам. Следващия път внимавайте...ако има следващ път.

Djenka
07-31-2012, 18:55
Много съжалявам... Но е трябвало да внимавате повече. То е още малко, когато моето куче беше толкова малко, дори ни казваха да не ходи навън.

Недей тъгува по кученцето. Отишло си е мъничко, но сега е на по-добро място. :)
Не бих препоръчала второ кученце, ако още не си преживяла смъртта на това, но избора си е изцяло твой. :)