PDA

View Full Version : Как да стигна към следващата крачка ?



ceci_1101
07-28-2012, 10:30
Здравейте всички от тиинпроблем. И така запознах се на един рожден ден с едно момиче и още тогава се влюбих в нея исках да я опозная повече и аз създадох компанийка от познатите от рождення ден. Сега съм сигурен в чувствата си и искам да направя следващата крачка, но има еди проблем не знам как също си мисля че и тя ме харесва моля ви помогнете ми !

ПС: Извинете ако има правописни грешки

пAteNцЕ
07-28-2012, 10:38
като гледам въпроса ти ,сигурен ли си че си на 20 о.О обикновено разни момченца питат за това и онова; завържи контактни с нея,излезте сами (или в компания както искаш) и се опознайте ;)

LadyTerrible
07-28-2012, 11:08
Говорете си повече,сближете се,прояви повече интерес към нея,но не й се натрапвай,след известно време почакай да видиш дали и тя ще ти обърне повече внимание.

Amore-Mio*
07-28-2012, 11:12
Говорете си повече,сближете се,прояви повече интерес към нея,но не й се натрапвай,след известно време почакай да видиш дали и тя ще ти обърне повече внимание.

Няма какво повече да добавя.

Хубаво е , че си осъзнал какви са ти чувствата, сега е време вече да действаш смело. Действай. Напълно съгласна съм с LadyTerrible

justasmile
07-28-2012, 11:23
Потърси я, излезте.. говорете си ^^ какво друго да ти кажа?

anonymous708973
07-28-2012, 14:03
Дефинирай "следваща крачка", щото на мен ми хрумва повече от едно нещо.


удри!

Chacho
07-28-2012, 14:37
удри!

Удри уйно, джингиби! :D

Не ги слушай по-горе, говорят ти врели-некипели. Говориш и се сближаваш и с момчетата, те като интимен жест ли го приемат? Не. Демонстрирай си привличането. Докосвай я, флиртувай, предложи й нещо различно, бъди нахален и в никакъв случай не се разглезвай и не и се умилквай, все пак си от мъжки пол. Не чакай много-много, ми действай.

petetyyy
07-28-2012, 15:17
Не разбирам как можеш да казваш, че си влюбен в даден човек, при положение, че си го виждал веднъж. Кажи, че се чувстваш привлечен, че изпитваш симпатии, но че си влюбен... просто на този етап звучи глупаво, а друг е въпроса, че и тя надали ще го повярва, по-скоро ще си помисли, че имаш други намерения спрямо нея. Следващата крачка е да я изненадаш като намериш номера й от някой от гореспоменатите общи познати и да й предложиш да излезете. Успех :)

пAteNцЕ
07-28-2012, 15:40
Не разбирам как можеш да казваш, че си влюбен в даден човек, при положение, че си го виждал веднъж.

и аз това се чудих -.-
ЕДИТ: да не е любов от пръв поглед :О

ceci_1101
07-28-2012, 19:38
Хора аз не съм доуточнил в тази компанийка е и тя и да не съм на 20 ;Д 14

ПС: благодаря за съветите !

smilelady
07-28-2012, 19:54
Еми като е в компанията, какво чакаш?
Недей много да увърташ, намекни й по-сериозно, че я харесваш и ако видиш зелена светлина, я кани на среща.Там вече лесно ще се оправиш.Айде успех :)

ceci_1101
07-28-2012, 20:28
защото това ми е първата тема в този сайт питам : ако съм получил отговор да изтрия ли темата ?