PDA

View Full Version : Въпрос относно дого аржентино



daewoo2000
07-28-2012, 11:38
Здравейте, по вероятност съм сгрешила раздела,моля да ме извините,нова съм :s :))...Такам..въпросът ми засяга моето куче-Дого аржентино...Той е на 1г. и 1 месец...от както се разболя от Демодекоза(вид кожно заболяване) отказва да се храни така обилно,както преди...апетитът му към обичайната суха храна се изпари(а ние взимаме доста скъпичка храна от няколко вида, не е да кажем незадоволяваща безкрайните му капризи)..попринцип разбирам защо не яде по-големи количества,все пак в 35 градуса и аз не съм на кеф за голям пир....но пък той приема минимални дози и се чудя дали, ако му я забъркам или полея с нещо, например с мляко...дали няма да му стане нещо...преди имаше проблем с аналната жлеза,но се лекуваме и вече се подобрява(и от екземата и от това) ..та,ако имате идеи с какво да го залъжа,че да хапва повечко ще съм благодарна...не съм някоя супер незапозната...просто съм мързел и не ми се чака до поредното посещение при лекаря в понеделник, ще се радвам на приятни отговори с цензура :))мерси предваително на тези, които ще се отнесат сериозно :)