PDA

View Full Version : Задържане



aleks07
07-28-2012, 10:58
Здарвейте, момиче на 15 съм.
Винаги съм била по-едра.Миналата година се заех с отслабване.стартирах диетата 84килограма при висчина 1.58 - ужас...
борих се, но в един момент се отказах и вазвърнах всичките свалени килограми...събирах сили и март месец се стегнах, вече знаех каква е целта ми, знаех, че е наложително не само от естетична гледна точка, а и от здраволсовна.Та от март до сега вече съм 64кг.Свалих ги до някъде мазохистично, с много малко ядене и организъмът ми привикна с малкото храна (това е и голямата ми грешка) въпреки това лекарят ми ( следи ме лекар още от началната фаза на отслабването) ми каза, че изглеждам доста добре нищо, че съм над нормата с няколко килца, казват го и други хора, но аз искам да отслабна до нормата даже и малко надолу, проблемът е, че вече не свалям или ако свалям е много трудно. Бях 3 дни на протеиновата диета на Дюкан и свалих 1 килограм, което е сравнително добре, но се отказах и започнах 90 дневната, но при нея почти не мърдам.Сутрин щом стана имам някакви грамове свалени и веднага щом хапна плод или каквото и да било се връщам килограмите от предния ден - разбира се на другата сутрин всичко се повтаря, само че с малко по-малко тегло. Не знам на какво се дължи това задържане или не знам как да го нарека, чудя се как да го раздвижа.Четох, че можело да се храня по повече няколко дни - но абсурд..ако се храня по повече няма да се чувствам добре не само физически, а и психически.Не тренирам, не съм спортна натура, но тялото ми е доста стегнато- винаги е било независимо колко пълна съм била - дори когато бях 84 изглеждах много по-слаба от някои със стщия ръст и килограми.Та имате ли някаква идея как да спре това задържане или пък някоя диета, която ще ми помогне да започна да отслабвам.не очаквам да стане светкавично, но вече е време кантара да ме зарадва с 1,2 свалени килца. Например някаква диета или не знам какво ? Или просто съвет как да раздвижа процеса..каквото и да било ще ви бъда благдарна

DownloadVirus
07-28-2012, 11:06
Трябва да станеш спортна натура..Само с диетата колко да си стегната.. За да си стегната трябва да имаш малко мускулче поне

FuckingFreak
07-28-2012, 11:13
Абсолютно подкрепям г-н Вируса. Не мога да си обясня как не си спортна натура, не си спортувала никога, но въпреки това си стегната!? Чакай малко, за да си стегната, трябва да имаш някаква добра поддържана мускулатура - искрено се съмнявам твоята да е такава с твоето ядене (или простете, неядене) и липса на двигателна активност.
От колко време си спряла да сваляш? 20 кг са много и според мен грешката е в това, че ядеш малко. Ако засилиш порциите, няма да надебелееш, какво като кантара ще покаже с 300 грама отгоре - тия 300 грама са ти в стомаха и червата, влизат и излизат постоянно, а ти си взела да се панираш заради тях. Сподели как се храниш сега, напиши менюта от последните няколко дни...