PDA

View Full Version : Нуждая се от малко идеи .. помощ..а -у ;д



dolly
07-28-2012, 11:39
Скоро с приятеля ми правим половин година и започвам да мисля какво да му подаря.Искам да е нещо,което да му напомня за мен и т.н
Единия вариант,който много ми допадна,но май няма да успея да го реализирам,е да му подаря запалка,на която е гравирана моя снимка + някакъв хубав парфюм.Обаче съм от малък град и това със запалката ме затруднява малко.Рових в нета и видях в един сайт обаче ми се връзва много скъпо-около 80-90 лева /запалката беше на Zippo/ .. а не разполагам с много пари..и искам нещо по-евтино и пак така оригинално .. но не откривам ..Моля ви за малко помощ.

Ако не успея да направя това със запалката .. парфюма си остава ии тогава ще мисля нещо друго..:/

Други идеи ? :)
Благодаря предварително.

Eskapel4o
07-28-2012, 11:59
http://www.natamno.com/categories/%D0%91%D0%98%D0%96%D0%A3%D0%A2%D0%95%D0%A0%D0%98%D 0%AF/%D0%91%D0%B8%D0%B6%D1%83%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D 1%8F-%D0%BE%D1%82-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0/%D0%93%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8/

нещо от тоя сорт ?

Amore-Mio*
07-28-2012, 12:00
Другата седмица ние с приятеля ми правим също 6 месеца.

Решили сме се да съберем компанията през деня. Да си говорим и като цяло да празнуваме заедно. След това, като подарък от мен, ще отидем на билярд. Играта му харесва, на мен - също и като цяло си ни е много забавно. Вечерта сме на разположение един на друг. И ни чакат още много запомнящи се мигове.

don't say anything.
07-28-2012, 12:16
Ние пък септември правим година и за да не пускам нова тема, някой ще даде ли оригинална идея?

dolly
07-28-2012, 13:13
Ние вечерта ще сме заедно..но и представа си нямам къде,как,защо и т.н :D Охх..мразя ги тея моменти..нито мога да измисля нещо ..нитооо ..:S .. За сега само подаръчето ме притеснява,защото нямам голям избор :S

Krasencety
07-28-2012, 13:18
http://www.unikalni-podaraci.com/mug_magic.html

разгледай, може да си харесаш нещо :)

NqkfaNikakva21
07-28-2012, 13:21
Сготви му нещо и после знаеш какво следва : ) От толкова просто нещо можеш да изнесеш голяма изненада.
Бъдете креативни хора : )

dolly
07-28-2012, 13:56
^ Нямам тази възможност,така,че това отдавна ми е отпаднало като вариант./иначе го бях премислила/

SisiStrange
07-28-2012, 15:46
Винаги съм мислела, че на тези годишнини най-хубаво е да сте заедно някъде на хубаво място. Измисли нещо романтично. Пикник. Излет. Една нощ в хижа... Варианти много.

Sh@d0w
07-28-2012, 17:02
http://gravirane.pulslight.net/

Ето тук предлагат евтино гравиране на всякакви предмети, с доставки до страната. Не вярвам да ти излезе повече от 20 лева.

От там си гравирах един подарък за приятелката ми :)

3oPuTy
07-28-2012, 19:12
Виж в някое фото в твоя град.Почти във всяко фото се извършва гравиране и цените са доста по-прилични от тези в повечето сайтове :)
А за годишнини аз лично винаги съм предпочитала бутилка вино в хубава кутия :) В някое фото може да ти сменят етикета - например да сложат ваша снимка или някакъв стих ... Аз бях подарила на приятел подобно вино.Във фотото обработиха снимка на общата ни компания - сложиха името на виното и останалите надписи от оригиналния етикет (по наше желание),а на задния етикет имаше един стих от песен,която си е "наша" (на цялата компания) :) Взехме и една кутия за вино,самата бутилка я поръсихме с малко пясък за да се "състари",а на гърлото й закачихме една малка плочка (има ги във всеки магазин за сувенири) с пожелание,отново свързано с приятелството.

xoxi
07-28-2012, 19:15
http://www.unikalni-podaraci.com/kutii_za_prezervativi.html
Аз си харесах това. :D
Може би за третата ни годишнина ще взема една кутия.

dolly
07-28-2012, 20:46
Eйй Sh@d0w ,златен си! .. Значи на мен ми допадна този вариант,където на запалката пише Металика
http://gravirane.pulslight.net/_gallery .. обаче мисля на мястото на надписа да е моя снимка .. Дали ще стане?Защото гледам че е показан само другия вид запалки при поръчването... А знаеш ли дали ще може да ми я доставят с Еконт?

sofityoy
07-28-2012, 20:52
Аз обичам Класиката!!!
Едно сърце което се отваря с твоя снимка може да го зарадва и винаги да му напомня за теб-не е от най-оригиналните идеи като твоята със запалката,но на мен мнооооого ми допаат подобни идеи ;)

bloodyF
07-28-2012, 22:36
Другата седмица ние с приятеля ми правим също 6 месеца.

Решили сме се да съберем компанията през деня. Да си говорим и като цяло да празнуваме заедно. След това, като подарък от мен, ще отидем на билярд. Играта му харесва, на мен - също и като цяло си ни е много забавно. Вечерта сме на разположение един на друг. И ни чакат още много запомнящи се мигове.

so idiotish
това е личен полу-празник,какви са тия глупости всички да празнували заедно!? или ебати подаръка, да отидете на билярд, подари му нещо лично, уникално и само за него, което да запази и запомни като подарък от теб

toad
07-28-2012, 22:53
so idiotish
това е личен полу-празник,какви са тия глупости всички да празнували заедно!? или ебати подаръка, да отидете на билярд, подари му нещо лично, уникално и само за него, което да запази и запомни като подарък от теб

So idiotish , да казваш на някого какво да не прави .

DragonLady
07-28-2012, 23:31
Винаги съм мислела, че на тези годишнини най-хубаво е да сте заедно някъде на хубаво място. Измисли нещо романтично. Пикник. Излет. Една нощ в хижа... Варианти много.

Е това е мацката ви го каза!!!
Ние с моя като направихме половин година отидохме на еднодневна екскурзия и си прекархме 100 пъти по яко отколкто да даваме пари за вещи, които я влязът в употреба, я а не :)

Sh@d0w
07-29-2012, 04:42
Eйй Sh@d0w ,златен си! .. Значи на мен ми допадна този вариант,където на запалката пише Металика
http://gravirane.pulslight.net/_gallery .. обаче мисля на мястото на надписа да е моя снимка .. Дали ще стане?Защото гледам че е показан само другия вид запалки при поръчването... А знаеш ли дали ще може да ми я доставят с Еконт?

Може да поискаш да ти гравират, каквото ти хрумне. Абсолютно всичко текст, даже и снимка. Пиши им на мейла за сигурна информация те ще ти кажат :) И естествено, че може да ти я доставят с еконт.