PDA

View Full Version : Въпрос главно към момичетата



Mariolcheto
07-28-2012, 15:29
Здравейте ! С приятеля ми сме заедно от година и половина и двамата много се ревнуваме , което би трябвало да означава , че се обичаме , но той постянно се опитва да ме комплексира и не мога да си го обясня . Нито съм дебела нито пък съм голяма красавица , но съм нормално момиче и не ми липсва мъжко внимание даже доста често докато съм с приятеля си навън ме заглеждат и някакви си там мъже , но всеки ден едно и също "виж си краката отпуснати са" "виж си ръцете" "виж си корема" и веднага отговарям , че аз нищо дебело в себе си не виждам и незнам дори и да има , защо е с мен ако не ме харесва?Вчера и днес ходихме на басейн и заглежда някакви момичета,които ако щеш и на ръст и на килограми са като мен и следва "Ммм,виж я тая нищо и няма" ... колко СТРАННО!

Cloud9
07-30-2012, 15:24
Приятелят ти е неуверен идиот! Нищо ти няма,страх го е да не се надуеш много и да го оставиш после.

werii
07-31-2012, 10:34
Приятелят ти е неуверен идиот! Нищо ти няма,страх го е да не се надуеш много и да го оставиш после.

+

mimijessi
08-01-2012, 15:12
Приятелят ти е неуверен идиот! Нищо ти няма,страх го е да не се надуеш много и да го оставиш после.

Точно така!

Anichkaxxwee
08-02-2012, 10:55
Приятелят ти е неуверен идиот! Нищо ти няма,страх го е да не се надуеш много и да го оставиш после.

+1

Amore-Mio*
08-09-2012, 11:22
Приятелят ти е неуверен идиот! Нищо ти няма,страх го е да не се надуеш много и да го оставиш после.

И аз така смятам.
Само да добавя, че следващия път му го казваш направо. Обясняваш му така и така, всичко, което каза и на нас. Ако се осъзнае и спре с детинщините - супер, ако ли не - прави, каквото смяташ за добре.

harabadabarche
08-09-2012, 12:52
Е като те обича за кво ти говори така? За кво се заглежда по други момичета? Не знам как изглеждаш, но както и да е, ако те обича ще ти харесва и коремчето, и носленцето, ако щеш и увисналите крака. Седни и поговори с тоя тъпак по тия въпроси и готово. И сори, че го наричам тъпак, ама така изглеждат нещата.

fizzyg
08-09-2012, 12:57
Приятелят ти е неуверен идиот! Нищо ти няма,страх го е да не се надуеш много и да го оставиш после.

+1.
Кое нормално момче говори така,няма грам култура.

debina
08-28-2012, 18:49
Приятелят ти е неуверен идиот! Нищо ти няма,страх го е да не се надуеш много и да го оставиш после.

Много си права! Ако така ти говори и заглежда другите момичета просто му бий шута! Защо го понасяш да се държи така???

SuNsEt
08-28-2012, 21:06
Това момче не те уважава .Ако ти уважаваш себе си ,то просто го зарежи .Достойнството ти е много по-важно в такива случаи .