PDA

View Full Version : Да се влияя ли от мненията и критериите на хората



NaxyXue
07-28-2012, 18:09
Здравейте хора хД. Значи искам вашето мнение (чувствам се прекалено конфузно :С). Стилът, който харесвам е такъв (момиче съм) http://www.youtube.com/watch?v=Zgh64jegvck&feature=relmfu (всичките облекла в клипа бих носила, тези които са за момичета хД) От по-големите кецове, анцуг, забавна тениска със суичър и понякога рапърска шапка. (Пфф ама нали момичетата трябвало да бъдат елегантни --> аз не мога да бъда такава ХД) Харесвам потурите(шалвари) нз как се водят, но да не са с прекалено дълбоко дъно, а просто малко по-различни. Напоследък се заинтересувах от хорските мнения относно анцузите. Някои казват че анцуг извън фитнеса е нечовешко. Ии понеже не съм от типа хора ,,не ми пука кво мислят другите'' започнах да се замислям дали да променя стила си, макар че не се виждам в рокли, високи токове, и деколтета чак до чатала :Д. На мнение съм че това е стилът за мен и ми е трудно да го променя. Подкрепям фразата ,,Не се влияй от мнението на хората'' ноо немога да я спазвам (такъв тип човек съм). Тъй че хора казваите дали да ми пука или не. Супер конфузно ми е ...

filmimilmi
07-28-2012, 21:06
Не може да си кажем мнението без да те видим как ти стоят нещата. Пусни снимка.

Amore-Mio*
07-30-2012, 02:28
Ако ти харесва това - продължи си. Принципно е добре да се вслушаш в мнения и критики, но не да позволяваш да те променят, само заради някакви, предварително изградени критерии.

Тъпо е.

Бъди си такава, каквато си .
Носи това, което ти харесва.

DennisCobain
07-30-2012, 11:31
НЕ! Не се променяй! Бъди себе си, и хич да не ти пука какво мислят другите :) Ако ти харесва НА ТЕБ как се обличаш, и ако се чувстваш щастлива не се променяй! :)

m0nky
07-30-2012, 14:05
Не може ние да ти кажем дали да ти пука или не. Ти сама искаш да не ти пука, затова си изгради самочувствие, че си такава, каквато си, ти се харесваш, а и има много хора, на които този стил се харесва. Всеки има право на различно мнение, и след като това е твоето, го защити. Никой не може да ти каже каква да бъдеш или за какво да ти пука. както е казала Тейлър Суифт, Ти си късметлийка да бъдеш различна. Не се променяй. Кефи се на стила си и ще видиш, че и другите ще го направят. А ако не, значи те са прекалено ограничени.

NaxyXue
07-30-2012, 15:20
Ей, да знаете много помогнахте ^^ ..и да наистина се харесвам така, мерси хора! :Д

sashko705
07-30-2012, 19:57
Анцузите не са признак за индивидуалност... анцузите са признак за ниска култура, само дивите селяни носят анцузи на публично място.. Като видя някое красиво момиче с анцунг направо искам да отида и да и купя един чифт дънки.. ВЕрно е нечовешко..

dimitar_ak
07-30-2012, 20:49
1. Всеки има право да се облича както намери за добре и както му харесва.
2. Всеки има право на 1-во мнение за другия на база облеклото му. Все пак по дрехите посрещаме.