PDA

View Full Version : Отгоре.....



DeAngelle
07-28-2012, 19:15
Привет на всички : ) наистина имам нужда от съвети и се надявам да няма груби коментари .Нямам много опит в тези неща,имам на предвид натискането ,защото съм девствена все още на 17 съм .Когато се натискаме с приятеля ми ,той постоянно иска аз да съм отгоре,но работата е там,че не зная точно какво да правя,смисъл такъв нищо не ми идва естествено отвътре ,а искам да му е готино,когато аз съм отгоре.Моля за съвети какво да правя : ) благодаря предварително

xoxi
07-28-2012, 19:17
Защо не го попиташ просто какво би му доставило удоволствие? Щом постоянно иска да си отгоре, явно има нещо предвид.

xXxPETYAxXx
07-28-2012, 19:40
Понякога несъзнателно хората правят нещата, които искат на тях да им бъдат направени! Прави това, което си забелязала, че харесва да прави с теб, като за начало. После като се отпуснеш сама ще разбереш какво му харесва и как да го постигнеш. :)

marilyn
07-28-2012, 19:42
Ами то би трябвало да ти идва отвътре, а и доколкото разбирам не става дума даже за секс, а за някво натискане. Ми то няма много какво да правиш там, докосвай го, целувай го, такива неща.
Ебаси темите пускате о.О

ShtrudeL
07-28-2012, 20:05
meowww търкай се в чатала му! мхахах и му облизвай ушеенцетУ :3
seriously ^_
или недей, ако след това не искаш да правите секс, щото е гадно ^

don't say anything.
07-28-2012, 20:10
мхахах и му облизвай ушеенцетУ :3

Цялата настръхвам като ми го направи това :D
Или по гръбчето да ме целува и там при вратлето..
awww ..
Иначе съм съгласна с мерилин, целувай го по врата, т'ва с ушенцето, както каза щруделчето,
и с търкането не е зле, никак даже, ама така много ще го възбудиш и наистина ще е кофти :D

_^

barbiffqq
07-29-2012, 15:10
При положение,че все още не искате да правите секс и да продължите с натискането единственият ти варянт е докато си отгоре просто да се движиш по члена му.

prosto_chovek
07-29-2012, 15:15
ще си ти дойде от самосебе си, предполагам. Аз като проебах не ми трябваше книжка как да й го вкарвам, така че - отпускаш се и той ако ти казва какво му прави кеф - слушаш и така :)

Amore-Mio*
07-30-2012, 01:36
Просто си достави удоволствие.

Не се притеснявай.
Не се срамувай.

Да, можеш да питаш и него. Но някак е странно да не ти идва нищо отвътре , а да си тръгнала да се натискаш с него. Че по някое време и секс ще тръгнете да правите. К-х-х.

AlokiNn
07-30-2012, 01:43
Като си отгоре му даваи в устата салата - печени чушки с катък.. Не познавам момче на което да не му харесва!

LadyTerrible
07-30-2012, 16:03
Защо не го попиташ просто какво би му доставило удоволствие? Щом постоянно иска да си отгоре, явно има нещо предвид.

Така си е.Мълчанието може да изиграе лоша шега.
Аз като съм отгоре(което е 99% от случаите :D) го докосвам навсякъде,целувам го по врата,смучки а-у,пускам някоя и друга ръка в панталона...каквото на теб ти хареса и каквото чувстваш секси. Все пак заучените неща не винаги вървят.Мисли за това колко секси е той и колко харесваш тялото му - от там ще ти дойде и желанието. ;)

AnarchyBoy
07-30-2012, 16:36
Прави така!

http://data.whicdn.com/images/24329203/tumblr_m0br8aUKmT1qm8ikko1_500_large.gif

и на 2-мата би ви било страшно хубаво, ще се изненадаш :)

AlokiNn
07-30-2012, 16:40
Ако не искаш да правиш секс с момчето - НИКОГА НЕ ПРАВИ ТАКА

AnarchyBoy
07-30-2012, 16:46
Ако не искаш да правиш секс с момчето - НИКОГА НЕ ПРАВИ ТАКА

тук е уловката , тя направи ли така ще происка и то как! :D

Аре пък вие не я панирайте не е като да е на 12 8-) бахти те на по 12 ги ебат вече (визирам оная темата с проблемната 12 годишна :D ) тя е на 17 даже бих казал че на тия години и е перфектно да започне ;) само да почака малко .. смисъл да ходят 1-2-3-4 месеца :) и е готова!