PDA

View Full Version : Близкане-За момичета



NewDay
07-28-2012, 22:46
Приятелят ми ме лиза за първи път, ъъъ, не знам дали да цензурирам, предполагам не...Та, той беше супер нетърпелив да го направи и толкова сигурен, че ще ми хареса, слушала съм от приятелки, от тук от там, че е много яко и едно от най-хубавите удоволствия.Е, на мен не ми хареса толкова...А на вас?

DragonLady
07-28-2012, 23:06
Има някой жени на които просто не им харесва френската, но са рядкост. И на мен 1вият път не ми хареса, но просто момчето не знаеше какво да прави. Със сегашният ми партньор френската ми харесва адски много и ми доставя огромно удоволствие, но той определено си знае кое как, а го прави с удоволствие, а не по задължение, или само да отбие номера, което също си оказва влияние върху усещанията на жената.
Та на кратко или той не го прави като хората
или ти си от малкото жени, които не харесват и не изпитват удоволствие от френската любов.

AlokiNn
07-29-2012, 00:19
За 1ви път ли ти е?

Sh@d0w
07-29-2012, 04:40
Ако ти е за първи път нормално, ако и на него - също. Казвай му какво ти харесва и доставя удоволствие, напътствай го и ще се напаснете.

SisiStrange
07-29-2012, 05:41
На мен не ми харесваше първите поне 20 пъти, тъй че спокойно. :P Вероятно ще започне да ти харесва.

Mia ^.^
07-29-2012, 08:15
Ако само веднъж сте пробвали, не се притеснявай, може следващите пъти да ти хареса. На мен първия път не ми хареса, защото се притесних и бях много напрегната, въпреки че момчето е доста добро в това, може и при теб така да се е получило. Трябва да се отпуснеш и да се насладиш, ако той прави нещата както трябва и ако не си от тези, на които по принцип не им харесва, със сигурност ще ти е много хубаво. =]

3oPuTy
07-29-2012, 08:37
Щом ти е за първи път е нормално.Сигурно си била притеснена,той също може да не се е справил добре,а и това все още е ново чувство за теб ... Споко,след още няколко пъти всичко ще си дойде на мястото :)

marilyn
07-29-2012, 09:05
Ако той не знае кво да прави, няма да ти хареса.

xXxPETYAxXx
07-29-2012, 10:22
Нормално е първия път да не ти хареса. И на мен тогава не ми беше много яко, никак даже, но пък сега много обичам. Отпусни се, пък той, ако не знае какво да прави или да НЕ прави му обесни кое ти харесва и кое не(и да внимава със зъбките).

ledenakrasota
07-29-2012, 10:42
Ако той не знае кво да прави, няма да ти хареса.

+++++++++ Както и, ако ти е за първи път, защото не знаеш какво да очакваш. :)

На мен много ми хареса още първият път. :oops: Но бях проучила въпроса много подробно предварително. :D Важна е и самата ти нагласа. Колко си отпусната, не знам дали е важно, но също има значение. Френската цели да те отпусне на макс. Момчето може да е много навито, но не знае ли какво ти харесва, да се откаже. :D

Обърни внимание и му казвай кога да забърза, кога да забави и т.н. Няма нищо по-хубаво от изписването на азбуката с езика. :D:D:D:D:D:D:D:D Повече практика. :)

Linns
07-29-2012, 14:38
Дай му втори шанс.

DarkTemplar
07-29-2012, 14:45
С повече практика всичко ще си дойде на мястото.

urlittlelady
08-27-2012, 10:11
ME GUSTA.

Cloud9
08-27-2012, 10:46
Заглавието е много еротично :D

Обожавам френска! Трябва да се отпуснеш, да затвориш очи и да не мислиш за нищо друго.И разбира се той трябва да се старае много.С времето ще стане по-добре (и той ще стане по-добър)

Jus7Smil3Back
08-27-2012, 10:52
Приятелят ми ме лиза за първи път, ъъъ, не знам дали да цензурирам, предполагам не...

Е... как можа да не цензурираш?! :|

По темата: нормално е първия път, както казаха, пък и той няма опит още ... ще се научи ;д
бтв... и аз не бях очарован първия път от свирката, щото тя не знаеше изобщо кво да прави, обаче сега човек утрепвам за свирка 8-)
А момичето вече 3тия път мисля че като я лизах, беше в екстаз :Д иначе първите 2 пъти пак и харесваше, ама не чак толкова ;д

Amore-Mio*
08-27-2012, 11:52
Първите пъти е нормално да не ти харесва.

Или той просто не знае кое как да направи, или ти просто не си от тия, които харесват. Нищо ненормално, странно и подобно .

dami666
08-27-2012, 18:10
На мен много ми хареса,още от първия път.Може би момчето не е опитно ?Не познавам момиче,на което да не и харесва..но може и да има.

nymphadora
08-27-2012, 18:26
Обожавам.Първият път свърших за две минути,така че явно твоя приятел не знае какво да прави.