PDA

View Full Version : Причина?



nicky672
07-29-2012, 18:04
Здравейте! Чела съм доста от форума, но сега реших да се регистрирам, защото не мога да спра да мисля за нещо, което се случи вчера. Има едно момче, писали сме си по фейсбук, дори ми е правил комплименти и тн... та снощи го попитах дали иска да излезем и той не ми отговори повече. В смисъл прочете го и по-късно просто излезе. И сама мога да си направя изводите, но според вас какви може да са причините да постъпи така? Честно казано, нямам проблем с това, че не е заинтересован от мен - не сме се познавали толкова така или иначе, но вероятно можеше поне да каже 1-2 думи. Явно просто не му се е занимавало де, разбирам. Вие как бихте постъпили?

granger
07-29-2012, 18:23
Вариант1: Не иска да излезе с теб , но не смее да ти го каже,за да не те обиди.
Вариант 2: Мухльо е!
Вариант 3: Харесва те,но не знае как да процедира и може би набира смелост!
Спри да го търсиш и не се занимавай с него,ако има нещо - той ще те потърси,ако ли не- продължаваш напред без да ти пука.

Sh@d0w
07-29-2012, 18:29
Според мен е девствен. Както и да е, няма смисъл да се занимаваш с него повече.

xXxPETYAxXx
07-29-2012, 18:31
Вариант 4: Има си приятелка, ама е излъгал или не е споменал за нея
вариант 5: Срам го е да се видите на живо
вариант 6: Не е можел да ти отговори, въпреки че е видял съобщението. Ако не иска може поне да измисли някакво оправдание, вместо хич да не те отрази.

Amore-Mio*
07-30-2012, 00:50
Просто не проявява интерес. Не е нужно да има куп варианти, когато може да каже какъв е проблема. А в случая, просто не иска да те нарани , предполагам.

Варианти наистина много.
Не го вземай присърце. Може пък и да не е видял. Не знам. Просто да не ти пука.

assd
07-30-2012, 08:00
Абе вижте го какъв е тарикат, нарочно не ти е писал нищо и сега мислиш за него. Това е варианта, след 2-3 дена ще ти се обади да излезнете, а до тогава ще мислиш само за него. Хитрец е, аз също често така правя и няма грешка

fenastz
07-30-2012, 10:21
Абе вижте го какъв е тарикат, нарочно не ти е писал нищо и сега мислиш за него. Това е варианта, след 2-3 дена ще ти се обади да излезнете, а до тогава ще мислиш само за него. Хитрец е, аз също често така правя и няма грешка

Прекланям се пред невероятното ти майсторство на психологическите методи за привличане на внимание.

assd
07-30-2012, 11:49
winning

marilyn
07-30-2012, 21:17
Няма да ти се обади. Има ли значение защо?

sofityoy
07-30-2012, 21:23
Вариант 7 : Срам го е да ти отговори,защото те харесва и не знае как да направи следващата крачка.
Вариант 8 : Не иска да ти отговори,защото мисли,че си избързала и сега не знае какво да прави и за това се прави на ударен ;)

balu4ka
07-31-2012, 07:27
Въобще не го взимай присърце това,случва се.Ако е имал жаление дори сам ще ти е предложил,но можеш да си направиш изводите за държанието му след въпроса ти.Варианти много.

DeadInside
07-31-2012, 08:13
Може да е припаднал от изненада и за това да не ти е отговорил.Може да няма нет, или често когато излезеш от фб той показва че още си на линия и после изведнъж показва че си офлайн.

Anichkaxxwee
08-01-2012, 00:45
Да не ти пука
Ако те харесва, ще те потърси : )

Chacho
08-01-2012, 00:53
Може пък да е имал желание, но да е нямал възможност. Примерно няма пари в момента, семейна кавга или нещо друго и вместо да си измисля причини на момента да се е направил, че не го е прочел.

Бъзикам се, дори няма как да ти кажем добронамерено ли е било или не. Не си направила нищо лошо като си го попитала. Ако те притеснява някоя твоя постъпка, сподели и ще я коментираме.

scandalousLady
08-01-2012, 12:12
Може пък да е имал желание, но да е нямал възможност. Примерно няма пари в момента, семейна кавга или нещо друго и вместо да си измисля причини на момента да се е направил, че не го е прочел.

Бъзикам се, дори няма как да ти кажем добронамерено ли е било или не. Не си направила нищо лошо като си го попитала. Ако те притеснява някоя твоя постъпка, сподели и ще я коментираме.

Прав е, нищо лошо не си направила. Ако е нарочно - той губи.

Eskapel4o
08-01-2012, 12:17
Прекланям се пред невероятното ти майсторство на психологическите методи за привличане на внимание.

+1

ChuShki
08-01-2012, 19:05
Пука ли ти изобщо? Ако ти е толкова важен човек, когото 'познаваш' само от фейсбучиту ... лошо. Иначе дреме ти .. ако ще ще направи нещо, ако не ще жив и здрав да е! ;)