PDA

View Full Version : Какво да правя ?!!



soshy97
07-29-2012, 19:13
Миналото лято откриха едно кафене точно пред нашия блок и с нашите често ходехме там. В последствие това заведение се превърна в любимото място на целия квартал и абсолютно всички мои приятели и тези на нашите започнаха да се събират там.
В средата на лятото се появи и нова група непозната за мен. Компанията се състоеше от няколко 18-20 годишни момчета които посещаваха кафето защото освен кафе то беше и интернет клуб.
Така.. едно от момчетата започна да се държи странно с мен и под странно имам предвид така сякаш ме сваля. Това се повтаряше всеки ден, но като свърши лятото аз спрях да ходя там и не се бяхме виждали през цялата учебна година.
И сега това лято. Се повтаря същото..този път дори и аз мисля че изпитвам нещо. Най- смешното е че още не се познаваме. Сега ще си кажете запознайте се и ще бъдете прави, но има проблем : Баща ми забеляза отношението на въпросния пич към мен и сега ме държи изкъсо .. Още повече тези момчета и с дрога се занимават едвали на татенцето ще му е приятно да общувам с такива хора още повече да имам връзка с някого от тях. Много искам да се запозная с него и да разбера дали намеренията са му сериозни. Моля Ви споделете мненията си и ако може да ми предложите решение на проблемите ще съм Ви много благодарна :*

nqmaznacheniee
07-29-2012, 21:58
съжалявам, но вашата любов вероятно ще остане несподелена...

Love Sucks
07-29-2012, 22:28
Сама се замисли, дали е добре да се занимаваш с това момче.

Eskapel4o
07-29-2012, 22:37
По добре недей ! хората са казали с каквито се събираш , такъв ставаш ...

SuckIt
07-29-2012, 22:54
Дрога,трева,секс...////

Всичко това би подхождало на момиче набор 97....////

Linns
07-30-2012, 00:11
Бягай далече..

Amore-Mio*
07-30-2012, 01:07
Какви са тия простотии?

Никаква любов, никакво харесване, нищо няма. Не се вкарвай във филми.
И стой далеч от подобни индивиди.

Търси си момчета на твоята възраст или близо до твоята.

xXxPETYAxXx
07-30-2012, 06:06
Абе не е точно така... не е вярно, че с какъвто се събереш такъв ставаш, ако имаш ясна самооценка за себе си и морал, но както и да е.
Мацкаа... не мислиш ли, че просто момчето е флиртаджия и ако имаше по-голям интерес към теб, щеше да се запознае с теб за толкова време?! Да има такива хора, които просто си флиртуват с другия пол, без да са кой знае колко заинтересовани. Това си е черта на характера им.
И все пак стой далеч от такива типове. Ти може да се повлияеш, може да не се повлияеш всичко е до воля и добра самооценка. Но няма смисъл да се занимаваш с кварталните наркобосове a.k.a. мишоци. Ако смяташ, че заслужаваш такова момче до себе си...твоя работа. Вдигни си нивото :)

smilelady
07-30-2012, 07:09
Твой си е изборът, но си прецени добре: Само заради едното момче ли ще рискуваш да се забъркаш с наркотици?
Това е нещо сериозно, не е като ти скимне да се откажеш.Влезеш ли веднъж в играта, после няма излизане.
По принцип не ме вълнува много възрастовата разлика, ама се съгласи, че е малко прекалено ти да си на 15, а той да е на 20 (примерно)
Има толкова много добри момчета на твоята възраст, просто трябва да излезеш и да се запознаеш с нови хора :)

fenastz
07-30-2012, 10:26
Определено има сериозни намерения към теб като например да ти пръсне тясната путчица и после да търчиш по него :D

justasmile
07-30-2012, 11:17
Апфф.. момиче.. срам и позор за 97!! (и аз съм 97!) как може да ходиш с вашите там!!
И не съм съгласна, че и тя ще започне с дрогата. Имам една фр.. дето също излиза с 'проблемно' момче, а момичето не пуши и алкохол почти не близва!
Пс: запознай се с него! Намери някакъв повод.. дори и малък ^.^

xXxPETYAxXx
07-30-2012, 15:19
Лелееее срам и позор, за момичето, което пие кафенце с родителите си в кварталното кафене... Колко лошо нещо прави тцтцтц...
btw Евала авторке, че не те е срам да си със СЕМЕЙСТВОТО си на ПУБЛИЧНО МЯСТО, както разбирате, за някой това е голямо унижение...

petetyyy
07-30-2012, 15:24
Ами виж сега, аз също общувам с доста хора, които по някакъв начин имат досег до наркотиците, но това не ги прави лоши или нестойностни. Знам и за какво става въпрос в твоя случай, как изпитваш тръпка към някой непознат- подхвърляте си усмивки, погледи, закачки, на мен също ми се е случвало, но гледай да не се увличаш прекалено. Прецени си дали искаш да се запознаеш с въпросния човек или просто ти харесва тръпката от това да се закачаш с някой симпатичен непознат. Обмисли положението и реши дали си струва да се занимаваш или не, желая ти успех :)

petetyyy
07-30-2012, 15:26
Твой си е изборът, но си прецени добре: Само заради едното момче ли ще рискуваш да се забъркаш с наркотици?
Това е нещо сериозно, не е като ти скимне да се откажеш.Влезеш ли веднъж в играта, после няма излизане.
По принцип не ме вълнува много възрастовата разлика, ама се съгласи, че е малко прекалено ти да си на 15, а той да е на 20 (примерно)
Има толкова много добри момчета на твоята възраст, просто трябва да излезеш и да се запознаеш с нови хора :)

Тук не става въпрос за това да се забърква с наркотици или да започне да ги употребява по някаква причина. Колкото до това, че разликата е "голяма" мое мнение е, че не е по-добре да се занимаваш с 16-17 годишни момченца, чиято единствена цел е да те чукнат и да те оставят. Много си зависи от самия човек, нека тя сама си прецени ;)

xXxPETYAxXx
07-30-2012, 15:32
Аааа, те 18-20 годишните момченца, са с много по-сериозни намерения към 15 годишните момиченца... Вие чувате ли се въобще какви простотии ръсите на момичето?!

malko_pisi
07-30-2012, 15:33
Твой набор съм и вече съм си имала работа с хора между 18 и 25 ... Занасят се по по- малките единствено и само заради секса... Може твоят човек да не е такъв, не искам да съдя, но предвид компанията мнението ми е такова... Има също така и много готини хора на нашата възраст, предполагам че в момента те човърка отвътре да се запознаете и да започне нещо..., но според мен не трябва да предприемаш нищо...

petetyyy
07-30-2012, 15:34
Винаги си има изключения, но има значителна разлика, както казах, това е мое мнение и наблюдение :)

LeprikonA
07-30-2012, 16:19
Не се познавате ама те сваля? Мдообре.

LadyTerrible
07-30-2012, 16:30
Моето лично мнение е,че си твърде малка за него и за неговата компания като цяло.Да,знам колко гадно и клиширано звучи,но просто в случая е така.Баща ти е прав да те държи на страна от тези момчета.Toзи младеж сваля толкова по-малко момиче от него,което не познава,вероятно иска секс...Наркотиците допълват картинката.Просто не се захващай.

forside1
07-30-2012, 17:53
Аааа, те 18-20 годишните момченца, са с много по-сериозни намерения към 15 годишните момиченца... Вие чувате ли се въобще какви простотии ръсите на момичето?!

+1
(десет букви)