PDA

View Full Version : Скачане на въже



m0nky
07-29-2012, 23:09
Аз никога не съм спортувала. И почти не извършвам физическа активност. Но отскоро започнах да скачам на въже всеки ден. Страхотно е - много е лесно, след малко упражнения, не изисква много усилия и може да се практикува почти навсякъде. Ако скачате на въже по половин час на ден всеки ден не само ще стопите калории, но и ще се чувствате в перфектна форма. Въжето е много подходящо за по мързеливите. А ако станете по-напреднали, има най-различни комбинации и номера, които да потърсите онлайн. А знаехте ли, че има отбори по скачане?

Chacho
07-30-2012, 03:56
Ти кво, да не продаваш въжета за скачане, та правиш такава реклама? Скачането на въже е добро упражнение, но никога няма да ти докара перфектна форма. Единственото решение за по-мързеливите е да преборят мързела си. Това не е вродена черта на характера, а въпрос на избор. Ако искаш "перфектна" форма, трябва да тренираш разнообразно, да тренираш с много познания и да тренираш като животно. Пряк път няма.

ledenakrasota
07-30-2012, 09:22
С въжето можеш да свалиш. Не знам кали се води кардио. :D Някой а се изкаже по въпроса. Работи за краката, корема и дупето. Особено, ако искаш да свалиш в областта на корема. :)

Chacho
07-30-2012, 10:22
Кардио е. Мазнини на области не могат да се топят (или поне не осезателно, сваляш от цялото тяло), но можеш да тренираш тези мускули за тонус.

m0nky
07-30-2012, 12:58
Въжето е добър начин да се раздвижиш, ако нямаш много време и по принцип не спортуваш.И не говоря за перфектна фигура, а да се чувстваш добре в тялото си.

Jamiroquai
07-31-2012, 22:21
На мен също ми допада, въпреки че от скоро започнах по-сериозно да скачам :)