PDA

View Full Version : Стрии....



edinstvenatasisi
07-30-2012, 07:18
Здравейте.Знам че има много теми за стрии,но открих нещо. Това е един сайт ----> http://xn--h1aawdf.com/%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%8F%D 0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B8-%D0%B2-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%B8-%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%BE%D0%B2/ Моля ви да обърнете внимание и да споделите мнение.Дали е вярно,дали не е ,какво мислите и ако имате по-добро решение на проблема.Благодаря предварително.

don't say anything.
07-30-2012, 10:17
Няма решение на проблема, не се махат, само избледняват.

Lovely Dream
07-30-2012, 12:49
Ненавиждам стриите си от дъното на душата си и ужасно съжалявам, че не взех мерки предварително и че не рзбрах още щом се появиха, че са стрии. При мен не е наследствено, защото майка ми няма, на мен ми се получиха от напълняване и сега са червено-лилави. Тези неща, които ги пише на сайта звучат мн обнадеждаващо, че ще дадат ефект, но аз досега не съм чувала да могат да се заличават така с доамшни средства/кремове напълно, само да понамалят и изсветлят, е, то на мен и това ми стига, де. Дават няколко рецепти с различни масла, но аз се чудя не може ли щом като маслата от шеа, пшеница и какао са мн ефективни и трите, да смесят + всички останали продукти, които пише там,че помагат, като се смесят няма ли лечението на стрии да се ускори? Поне аз така мисля... А за лазер не ми мисли - сигурно е непосилно скъпо, пък и на тази възраст лазер... Когато чух за 1ви път за стриите, мислех, че само на бременни се образуват и мислех, че съм застрахована докато съм в тийнейджърска възраст ... но се оказа, че много греша. Може да пробвам това с маслата, какво губя - и да не ги махна напълно, ако поне има подобрение, ще си е струвало. :)

FuckingFreak
07-30-2012, 13:07
Пази, Боже, накъде отива света - колаген да си инжектират, понеже стрии имали.

Lovely Dream
07-30-2012, 13:35
Не съм и предполагала, че е възможно на друго, освен теория. Сама признах, че е глупаво. Просто споделих. Ако и ти беше отчаяна като мен щеше да знаеш какво е ;)

Lovely Dream
07-30-2012, 13:42
Не съм и предполагала, че е възможно на друго, освен теория. Сама признах, че е глупаво. Просто споделих. Ако и ти беше отчаяна като мен щеше да знаеш какво е ;)

FuckingFreak
07-30-2012, 13:49
Аз също имам, бледи са и не се забелязват толкова, но ги имам - факт. Не съм перфектна и не се отчайвам. Въпрос на мислене и гледна точка. ;)

Lovely Dream
07-30-2012, 14:21
Ще ми се да ми беше толкова лесно и на мен да свикна с мисълта, че никога няма да мога да облека бански спокойно, опитвам, но ... Все някой ден ще се примиря и аз, няма се самоубивам заради недостатъците си, я ;)

CupcakeMonster
07-30-2012, 16:59
Оф и на мене са ми излезнали нещо в последно време а се бяха скрили след процедурите...Ама не ми дреме :D

SisiStrange
07-30-2012, 18:29
И аз имам малко от вътрешната страна на бедрата, ама са бледи та не си личат много. Не мисля, че могат да се махнат без лазер или операция. Ама чудо голямо. Като се стегнеш и като цяло тялото ти е красиво и поддържано, едните стрии никого няма да отблъснат. Те са грозни на отпусната кожа. Иначе са си следи като всички останали белези, които човек ще не ще си събира през живота.

wiiwa
07-30-2012, 19:15
и аз имам стрий, трудно се примирявам с тях, не мога да ги понасям ;д не мисля че може да се махнат с нещо друго освен с лазер