PDA

View Full Version : Искам пиърсинг?!?!



belieberxforever
07-30-2012, 07:39
Здравейте! (:
От няколко дни ме обзе мисълта да си направя пиърсинг - непрекъснато гледам клипове, снимки и не мога да си го избия от главата... Родителите ми сигурно ще ми позволят, но ще ми кажат, че не ми отива, защото попринцип аз никога не се гримирам, не съм от този тип момичета, но пък защо да не ми отива един пиърсинг (на веждата, на носа, на устата или пък на езика)?!
Моля ви дайте някакъв съвет, препоръки, нещо повече за самата процедура...
Предварително благодаря (:

sugargirl94
07-30-2012, 07:44
http://piercing-bg.com/ чети тук

mimsssssss
07-30-2012, 08:13
Самата процедура не е нищо, човека дето те пробива те информира за стъпките на работата. Накрая като приключи ти обяснява как да се грижиш и след това идват мъките. Искаш да ядеш примерно, ама го вардиш постоянно и ядеш със скоростта на охлюв, искаш да спи, да си съблечеш тениската, дори да се почешеш, ама някой път и забравяш и става фал... Самото пробиване не боли, не се усеща болка, само... дърпане. Но след това си боли, макар да не е рана и да не тече кръв.

Зайче..
07-30-2012, 10:58
според мен като за начало е най-добре да решиш къде по-точно искаш пиърсинг.

Tiin
07-30-2012, 11:08
Да първо ще е най-добре да решиш къде ще е обицата.Недей да си правиш на устната или веждата (на доста от моите приятели им останаха много гадни белези)

belieberxforever
07-30-2012, 11:18
И това е проблем... Трябват ми съвети къде да си направя...не знам, може би най-много искам на веждата, но не знам дали ще е най-подходящо..колебая се

Зайче..
07-30-2012, 11:21
дай ни твоя снимка, ако искаш и може да получиш съвети :)
бтв на колко години си? ;д

musS
07-30-2012, 15:07
на мен лично не ми харесват момичета с пиърсинги на веждата- на носа някакси по ми харесва

black_pearl
08-02-2012, 21:50
Добре де... Знаеш само, че искаш пиърсинг, но не и къде. Не ти ли звучи малко несериозно? Препоръчвам ти да си помислиш добре, защото е възможно да остане белег (в зависимост от мястото).
А това с грима каква връзка има с пиърсингите?

bella143
08-02-2012, 21:55
аз имам пиърсинг на корема .. не ме болеше много ( поне мен де ) ... и изглежда готино ... а ако искаш можеш да си направиш на езика :)