PDA

View Full Version : Хора, помогнете да разгадая мислите му



tamara_marthe
07-30-2012, 08:02
Здравейте, искам да споделя историята си с вас, а вие да ми кажете вашите мнения. :) В училище се запознах с един сладур и започнахме да се забиваме. В един момент усетих как започвам да хлътвам много здраво. Всички ми казваха, че и при него е така, ноо аз исках да го разбера от самия него. Той обаче се оказа доста срамежлив в това отношение и не посмя да ми каже. Тук изникна първият ми въпрос- харесва ли ме? Слеф време аз просто не издържах и го питах, а той все казваше: “това си е моя работа“. След няколко месеца въпросното момче се беше понапило и цяла вечер се целува с една приятелка. Приех го без да драматизирам, но сега след като отношенията им доста захладняха той пак започна да се закача с мен.Е, не веднага де, не е толкова глупав, но искам да разбера тозу пътима ли нещо. Моля ви споделете вашите мнения :)

xXxPETYAxXx
07-30-2012, 08:14
Ние сме ясновидци тука, знаем кой какво си мисли... Моето мнение:
1.Ако те харесваше, щеше да го покаже когато е пийнал, а не да налита на някаква друга!
2.Би било грубо да ти отговори с "Не не те харесвам", пък и май всъщност е харесвал приятелката ти, за това си е премълчал.
3.Преди не те е харесвал, сега може и да си те е харесал! От къде да знаем ние какво му се върти в главата...

HoBaTopka
07-30-2012, 08:35
Според мен не те харесва. :)

Зайче..
07-30-2012, 08:52
срамежлив ? мне..
може и да те е харесвал, ама е видял, че явно има друга по-навита от теб и е решил да пробва първо там.
бе, не знам, аз така виждам нещата..

smilelady
07-30-2012, 09:40
Остави го..няма смисъл

пAteNцЕ
07-30-2012, 09:50
срамежлив ? мне..
може и да те е харесвал, ама е видял, че явно има друга по-навита от теб и е решил да пробва първо там.
бе, не знам, аз така виждам нещата..

дам и аз мисля че е видял по-добра възможност за себе си,затова се е закачил с оная
бтв не можеш да влезеш в мислите на човек ,така както и те не могат в твоите

ellie_729
07-30-2012, 09:59
колкото и да е срамежлив, щеше да ти го каже ако е така... дори алкохола би му помогнал да ти го каже.. има вероятност и да се е натискал с твоята приятелка, за да ти направи гадно.. или нещо такова... иначе колкото и да е срамежлив щеше да ти каже :)

petetyyy
07-30-2012, 10:06
Помогни сама на себе си и се допитвай до приятелите си, които познават и него и теб и са наясно със ситуацията... ние няма как да знаем ;)

fenastz
07-30-2012, 10:09
Сигурно има.

Amore-Mio*
07-30-2012, 14:11
Не е задължително да ти каже чувствата си, той може да ги е показал, а ти просто да не си осъзнала. Не знам. И няма как да знаем дали той изпитва нещо към теб, нали се сещаш. Съди по държанието му.
Започни да си пишеш с него.
Сближете се.
Излизайте. И виж как ще се развият нещата.

LadyTerrible
07-30-2012, 16:34
Мислите му не знам как ще разгадая,но не ми вдъхва много доверие.По това,което казваш си личи,че си пада бройкаджия малко...но не знам все пак...ти си решаваш.Но да ти е ясно,че е твърде възможно пак да му омръзне и да реши (пак) да се понапие и (пак) да се целува с друга.

Оrdinary
07-30-2012, 16:55
Вместо да ти пиша това което искаш да чуеш, ще ти обясня защо е налетял на другото момиче . Поне съдейки по моите тъпотии ,мисля че момчето незнае просто какво иска или по-просто казано ... алкохола е странно нещо , лесно може да направи от сремжливия - смел и много заблуден човек. И така видял е първата мацка , която го е изкефила или е била най-хубавата ,незнам. Решил е да си пробва късмета , все пак какво губи нали е пил , ако момичето го отреже най-лесно ще е да каже че е виновен алкохола. И така с мацката се е получила "пияната свалка" само че рядко тези пияни истории водят до нещо смислено , и след като явно момичето е почнало да се дърпа защото сигурно е видяла , че момчето всъщност не е "смелчагата , пича или лошото момче" , си е казала че : "Този няма да го бъде" ... и сега срамежливото момченце се е сетило , че ти го харесваш и те търси за да не се чувства като загубил или му е харесало да се мляска с някого и пак се е сетил, че ти всъщност си нещо сигурно и ако иска да е с момиче винаги може да те потърси - демек за него си резервен вариант ..

afafafafafa
07-30-2012, 19:38
Вместо да ти пиша това което искаш да чуеш, ще ти обясня защо е налетял на другото момиче . Поне съдейки по моите тъпотии ,мисля че момчето незнае просто какво иска или по-просто казано ... алкохола е странно нещо , лесно може да направи от сремжливия - смел и много заблуден човек. И така видял е първата мацка , която го е изкефила или е била най-хубавата ,незнам. Решил е да си пробва късмета , все пак какво губи нали е пил , ако момичето го отреже най-лесно ще е да каже че е виновен алкохола. И така с мацката се е получила "пияната свалка" само че рядко тези пияни истории водят до нещо смислено , и след като явно момичето е почнало да се дърпа защото сигурно е видяла , че момчето всъщност не е "смелчагата , пича или лошото момче" , си е казала че : "Този няма да го бъде" ... и сега срамежливото момченце се е сетило , че ти го харесваш и те търси за да не се чувства като загубил или му е харесало да се мляска с някого и пак се е сетил, че ти всъщност си нещо сигурно и ако иска да е с момиче винаги може да те потърси - демек за него си резервен вариант ..

Съгласен. Както казваше оня гадния от "two stupid dogs" по "cartoon network" преди години "not so cute, but its the truth"

Anichkaxxwee
08-04-2012, 07:39
Остави го..няма смисъл

+1
Ако те харесваше, щеше да ти покаже по някакъв начин, дори и да е срамежлив