PDA

View Full Version : Купувам ATV.



bReAk3R
07-30-2012, 09:56
Здравейте. Значи търся си някво яко ATV, средно на големина, тоест 2рия модел, тоест да не е от малкото, на което коленете ще ми стърчат до ушите като седна, а от един модел по-голямото. Претенции за външен вид нямам, само да кара добре и да не е някакво блъснато.. Значи за цената... Не ми трябва някакво скъпо, щото само ще дам много пари за нещо, което взимам да се уча да карам добре и то се знае, че ще го направя на нищо..
Хайде, който продава да пише. Благодаря. :)

iziskanmladej88
07-30-2012, 12:40
forum.offroad-bulgaria.com, не е тук мястото за такива неща

bReAk3R
07-30-2012, 20:30
А за други много по-тъпи неща, които хората търсят и предлагат, това е мястото, така ли? Тва както виждаш (предполагам) е раздел за Купувам-продавам, сеш се? И мерси за сайта, ся ще го видя...

iziskanmladej88
07-30-2012, 22:44
чакай си да намериш атв тук, особено с това описание, пък нека то да си е какъвто и да е раздел. аре по-спокойно с тона само, 'щото не съм ти нито познат, нито роднина, "сеш се"?

SportsDirectBG
07-31-2012, 09:36
Здравейте, предлагаме услуга доставка от Англия на АТВ-та, велосипеди,скутери, леки автомобили и доставки на стоки.
SportsDirect,Amazon и други.

Бloom
07-31-2012, 09:40
Аз съм си купувал от тях и си е оферта :)

bReAk3R
07-31-2012, 11:08
Точно щото не си ми никъв, тона е свободен :) И ето, че намерих, по-скоро намериха ми, ся ще видя на SportsDirectBG за каквото ми говори :)

bReAk3R
07-31-2012, 11:10
И междудругото кво описание искаш? Като няам претенции за външен вид? Да е средното на големина, с куб. см. няам проблеми, колкото кубикови има, толкова ;)

ЕДИТ: Някой случайно да знае какво да напиша в търсачката на Амазон и други сайтове, за да ми изкара само средните на големина атв-та, не от ония дет са на големина на Бъги и дет са само по 10 бона от тях... Ако напиша мини атв, ще ми излезе сигурно атвта за бебенца, дет макс килограми са им 50 и са и 50см от земята до седалката...

bReAk3R
07-31-2012, 20:44
SportsDirectBG, отговорих ви на съобщението.. :)