PDA

View Full Version : Windows 7 : )



blackdevil..
07-30-2012, 16:00
Хей.. ам аз съм на ХР версията и ако си инсталирам Сама 7мицата ще се изгубят ли файловете и ще се развали ли хард диска ? Благодаря предварително ..

doomkillerr
07-31-2012, 20:49
За да стане както трябва, ще се наложи:

1. Всички важни файлове от системен дял "С" на хард диска да се преместят на някой от другите дялове!
2. Всички програми ще трябва да се инсталират на ново след като се сложи Win 7...
3. Дял "С" ще трябва да се форматира по време на инсталацията!
4. Ако знаеш какво да правиш, няма да изчезне информацията на другите дялове на хард диска, тоест няма да го "развалиш".

За да се справиш сама ще трябва да прочетеш кое как се прави! :)

RadioMan
08-01-2012, 12:18
Нищо не се бегва ако го инсталираш правилно драйвъри за нета и звука сами си ги намира даже ако си свързан с рутер направо нета ти се включва автоматично на настолния но после трябва да го активираш с активатор от замунда ето аз цяло лято не съм го преинсталирвал на лаптопа и на настолния и си работи перфектно на 512 mb рам също работи добре казвам го от личен опит но зависи коя година е машината ти

SurfSky
08-01-2012, 12:56
Виж в интернета има клипчета на бг как се прейнсталирва windows 7/xp ... Аз така първия път гледах , записах си на един лист кое как кога , и си го направих :)