PDA

View Full Version : Нормално ли е според вас?



Minwu
07-30-2012, 15:24
Става въпрос за приятеля ми..
Има една приятелка, която му разказва за сексуалния си живот. На мен това не ми се вижда нормално...
Вашето мнение?

mimsssssss
07-30-2012, 15:51
Всеки има право да има приятели. Лошо е, че приятеля ти ти споделя тези интимни за нея неща. Говори само лошо за него и колко той е приятел.

Amore-Mio*
07-30-2012, 15:51
Просто го има за добър приятел и му споделя.
На такива теми, най - добра помощ би се оказало от страна на момчетата.
Не преувеличавай.

xXxPETYAxXx
07-30-2012, 15:54
И аз имам приятели, с които си споделям някакви супер общи неща от сексуалния си живот. Но без никакви подробности. Иначе, ако има детайлно описано кое, как, кога, с кого е доста странно, но пък е по-добре да му разказва, отколкото да му показва, нали?!

3oPuTy
07-30-2012, 15:57
Всеки има право да има приятели. Лошо е, че приятеля ти ти споделя тези интимни за нея неща. Говори само лошо за него и колко той е приятел.

Много точно!!!

Linns
07-30-2012, 16:13
Стига сте се филмирали.

LeprikonA
07-30-2012, 16:14
Аз имам един приятел, който прекалява с разказването по този въпрос. Познавам приятелката му и знам, че ако тя някога разбере какви ми говори той ще си умре от срам.

Не мисля, че е нормално точно, но не е изключено. Да позная ли защо на теб точно не ти се вижда правилно?

Minwu
07-30-2012, 16:17
Не се филмирай, НО не мога да си представя как му разказва за това как са я чукали, с извинение..
@LeprikonA опитай. :D

LadyTerrible
07-30-2012, 16:18
Спокойно.Все пак не разказва за вашия,нали? :) Защо пък да е лошо..и аз споделям на приятели - (м.р. мн.ч.) за сексуалния си живот.

LeprikonA
07-30-2012, 16:22
Не се филмирай, НО не мога да си представя как му разказва за това как са я чукали, с извинение..
@LeprikonA опитай. :D
Притеснения и несигурност. За теб самата и твоето самочувствие.

Оrdinary
07-30-2012, 17:27
Приятели всякакви , особенно ако са си близки нищо не им пречи да говорят за всякакви неща. Все едно си навлязла в 40-те ... до 20 години човек с приятелите си поне с по близките си говори за почти всичко а сексуалния живот отдавна не е лично нещо . :D Open your eyes ! Вече имаме 15 годишни майки , ти намираш за странно ,че жена споделя сексуалния си живот с приятел .

anonymous708973
07-30-2012, 18:50
Колко споделя? Щото това е ключово.
Едно е да каже, че правите секс без презерватив и/ли в цикъл, например, съвсем друго е да обяснява какви звуци издаваш и че отказваш да му правиш нещо-си.

marilyn
07-30-2012, 19:16
Ми ако й е близък що да не й споделя... не се филмирайте, хора!

SisiStrange
07-30-2012, 19:19
E, зависи как му го споделя. И какво. Ако просто обменя опит е едно, ако му шепне как са я опънали зад някой блок на ухото и колко и е харесало да и го вкарват рязко и бързо, докато смуче палче, не е много нормално. На една приятелка вече бившия имаше такава дружка. Ми нагло беше да седи да му обяснява как и е кеф да прави дълбоко гърло и да и се празнят на лицето, докато човека е обвързан.

afafafafafa
07-30-2012, 19:32
фак май пуси

horacio
07-30-2012, 19:35
Да не се притесняваш, че това което тя ще каже на приятеля ти ще вземе да му хареса и ще хукне при нея? Споко... ако е свестен няма. + тва са си приятели, ако са близки е нормално да си говорят за такива неща. Или тя е някаква самохвалка и приятелят ти според нея е подходящ слушател за тия неща.

xoxi
07-30-2012, 20:19
Ако са добри приятели и си имат доверие, не виждам защо да не споделят.
Ние с най-добрият ми приятел се познаваме още от детската градина, повече от 10 години излизаме редовно заедно, в една компания или само двамата и почти няма нещо, което да не знаем един за друг. Той споделя с мен всякакви интимни подробности, аз също не се притеснявам да му споделя. Нищо от това, което говорим помежду си обаче не стига до трети лица.
Имаше едно момиче, с което той се срещаше, което непрекъснато му мрънкаше, че излиза често и с мен. Мен ме гледаше на кръв, а него разпитваше какво си говорим, къде ходим... Накрая той я остави.

fenkaaa
07-30-2012, 20:25
Колко близки приятели са те двамата и ти колко си близка с това момиче? Не знам,според мен ако го говори в присъствието на двама ви,добре,но ако го говори само в негово присъствие,а когато ти си там не захваща такива теми е тъпо.Да не би да го харесва и да се опита да го свали по някакъв начин,защото все пак много момчета като чуят,че някоя си отваря лесно краката и не биха отказали.Тук вече зависи до колко познаваш приятеля си и какъв човек е той,все пак не всички са еднакви.