PDA

View Full Version : Съвет?



soultosqueeze
07-30-2012, 19:43
Здравейте,
искам да ви споделя своя проблем и да помоля за някакви съвети.. С приятеля ми го направихме скоро и вече сме правили секс около 10,11 пъти.. аз бях девствена , той не. Имаме този проблем, че някакси той не може да свърши по време на секса и след това или аз го довършвам или той сам и другото е , че се притеснява , че не може да ме докара до оргазъм,, аз си мисля, че е нормално и още може би е рано за да успее, но той се притеснява и търси грешката в себе си и много се нервира...бих искала да ми дадете отговори на тези два въпроса:)
Благодаря ви.

DragonLady
07-30-2012, 19:55
Нормално е в началото на половият си жовот да не можеш да свършиш, даже има жени който по принцип не могат не зависимо от опита им в леглото. Колкото неговият оргазъм може да е от притеснение, стрес и куп други причини. Просто момчето трябва да се отпусне малко и да спре да ги мисли тея работи.

chushkopek
07-30-2012, 19:56
За това, че не може да свърши, вероятно е от притеснението и нервите за това 2-рото.
Относно 2-рото, абсолютно нормално е......много малко се жените които получават оргазъм скоро след началото на половия си живот, а има и не малък % жени които изобщо не могат да свършат.


П.С Става вапрос за вагинален оргазъм, с клиторния не би трябвало да има голям проблем.

marilyn
07-30-2012, 19:57
Предполагам, че още не можеш да се отпуснеш и да изпиташ максимално удоволствие, с времето ще стигнеш до оргазъм. А относно това, че той не може да свърши.. има и такива момчета, просто им е трудно.

soultosqueeze
07-30-2012, 20:21
moje da se kaje, che svurshvam klitorno, no samo s prusti i to bez da gi vkarva

bloodyF
07-30-2012, 21:20
а може ли да дефинираш какво за теб е 'оргазъм' и какво чувстваш (физически и психически) като 'свършваш'?

Mia ^.^
07-30-2012, 21:28
moje da se kaje, che svurshvam klitorno, no samo s prusti i to bez da gi vkarva

Ако само ги вкарва, едва ли ще свършиш клиторно, нали знаеш.
ПС: Кирилица. =]

Едит: По темата - може и да се притеснявате и двамата, отпуснете се максимално.

barbiffqq
08-02-2012, 11:05
Първото,което е..мисля,че това не е проблем..даже трябва да се радваш :D .. Другото,което е -май не си запозната с половия си орган.. клитора се намира над вагината,в него не можеш да вкараш нищо..той е много чустрителен орган и се възбужда от леки допири... клиторен оргазъм можеп да получиш доста лесно,стига той да знае как.А пръстите се вкарват(ако въобще има смисъл от това) във вагината,тоест там където си вкарва и пениса.Вагинален оргазъм едва ли ще получиш скоро,може би и никога.Малко жени го получават.Аз също не съм,а имах сериозна връзка с доста редовен полов живот :))

Amore-Mio*
08-02-2012, 14:09
Аз лично получих оргазъм скоро след като почнах да водя полов живот. Просто се отпусни и всичко ще си дойде само. Аз също преди си мислех, че надали ще успея да свършвам, но ето, че вече приятелят ми го постига всеки път или почти всеки път.

Това, че не може да свърши ми се струва, че е от притеснението.
Седни и поговори с него.

noproblembitch
08-03-2012, 08:56
Споко бе, ще се "разработиш" и всичко ще е 6. Ако не е, значи вярно му има нещо на твоя. Пробвайте различни пози, това може да помогне. Освен това, в практиката е доказано, че за да се стигне до оргазъм, жената трябва да е МНОГО възбудена още преди започването на половия акт. Аз винаги така правя и резултатите са безотказни. Повече любовна игра = по-голям шанс за фойерверки!

Fluffu
08-03-2012, 18:09
Аз лично получих оргазъм скоро след като почнах да водя полов живот. Просто се отпусни и всичко ще си дойде само. Аз също преди си мислех, че надали ще успея да свършвам, но ето, че вече приятелят ми го постига всеки път или почти всеки път.

Това, че не може да свърши ми се струва, че е от притеснението.
Седни и поговори с него.


И при мен скоро след като почнах половите си контакти започнах да 'свършвам'.. Но не мисля че щях да го постигна ако не бях спокойна и си пълнех главата с други мисли.Наслаждавайте се и всичко ще си дойте с времето.

xXxinsatiablexXx
08-04-2012, 15:10
моят бивш беше същия не беше свършвал никога с момиче просто или не го кефиш може и възбуда да няма..и вината 382197432198712% не е в него а в теб ; )