PDA

View Full Version : Дайте някакъв съвет :D



aemanisa
07-30-2012, 20:07
Здравейте пичове:P
Днеска с едни приятели ходихме на Арда малко да поплуваме :D
По-едно време аз и още едно момче трябваше да идем до колата,и като отидохме до нашата кола имаше друга и 3 момичета я чистеха – (пръскаха я съпунисваха я и така нататък):D
Разменихме 2-3 погледа но нищо не си казахме и се върнахме надолу по реката.
По едно време взехме да събираме багажа и да отиваме към колата.
Когато стигнахме до колата забелязахме че е мокра и на прозореца имаше бележка на която пише:
МИЕНЕТО ОТ НАС ЧЕРПЕНЕТО ОТ ВАС и GSM-a и!
Звъннах на номера и се разбрахме с момичето след някой друг ден аз и приятелите ми да дойдем пак е да се срещнем с момичетата :D
Всичко екстра само един проблем :D
По телефона стана ясно че момичетата са на по 20 и нещо години..не ми каза точна възраст само че е на 20 и нещо.
А ние сме на по 17-19 години (аз съм на 17) :D
Не и казах на колко сме защото съм сигурен че щеше да ми затвори :D
На мен лично въобще не ми личат годините така чи нищо чудно да са ме помислили за 20 годишен :P
Мисля да излъжа за годините си че поне да имам някъв шанс със тази кака :D
Какво мислите вие по въпроса?
Каките бяха страшни мацки междудругото :D
И дайте някъв съвет как да подходя към момиче което е по-голямо от мен?
Ае мерси :P

bloodyF
07-30-2012, 21:19
оф, не лъжи
ше се разбере
подхождай както и с момиче, което е колкото теб
говорете си, натискайте се,правете секс, излизайте
щом са ви се вързали на акъла и бележки чак да пишат, значи имате шанс, не лъжете, възрастта няма такова значение, щом сте на 18-19 години ;)

ShtrudeL
07-30-2012, 21:28
awwww че сладко хахах
като от някой филм ^^

New_Teen_Mashine
07-30-2012, 23:11
Направо е филм, но коментара по горе ме отвращава

bloodyF
07-30-2012, 23:43
Направо е филм, но коментара по горе ме отвращава

problem much?

кой е филма, стана ми интерестно ся

anonymous708973
07-31-2012, 06:19
Стига си се панирал, тая сама ти се бута. Не казвай години. Ако те пита, кажи й "Колко ми даваш?" и като отговори нещо си там, кажи "С година по-малко", примерно.

пAteNцЕ
07-31-2012, 08:03
Стига си се панирал, тая сама ти се бута. Не казвай години. Ако те пита, кажи й "Колко ми даваш?" и като отговори нещо си там, кажи "С година по-малко", примерно.

да така най-добре +тва щом са ви обърнали внимание,значи са ви харесали кво :D а и те сами може да са се досетели , че сте по-малки и просто си търсят забавление (така се измъкваш от това за годините)

aemanisa
07-31-2012, 09:59
Да не би наистина да има подобен?Ако има кажи как се казва може да ми помогне :D

Amore-Mio*
07-31-2012, 13:57
Не лъжете за годините си. Като гледам са ви се вързали или просто им се прави секс - та, пък и възрастта няма значение. Предполага се, че сте достатъчно зрели, а не с лапешки акъл, дрънкащи глупости.

aemanisa
07-31-2012, 14:24
Абе хора още един проблем възникна :@
Днес звъннах на момичето с което говорих вчера,разменихме skype и facebook и видях че се е направила на обвързана в facebook.
Ся вече тотално запецнах и не знам какво иска тази кака от мене,говорихме по skype и си разменяхме думи като секси и сладурано :D и имаше очевиден флирт между нас :D
btw-ние дори не сме от един и същи град и не виждам какво може да излезне от това :/
Според вас дали иска просто секс за една нощ или нещо такова...ако е така съм навит на 100% :D
За другите 2 момичета нищо не знам така че казвайте вие как бихте постъпили на мое място

assd
07-31-2012, 15:01
единствения въпрос, който ме вълнува е каква ти е колата :D

aemanisa
07-31-2012, 18:18
Голф 3-ка и не е моя а на един приятел :D