PDA

View Full Version : Някакви мнения по моя въпрос ?



skaterGirl
07-30-2012, 21:30
Здравейте !!! Аз съм момиче ще правя 15г. след 1 месец
тааа.. абе не съм имала гадже до сега никога, нито първа целувка, нито нищо
всичките ми приятелки си имат гаджета, някои дори имат доста сериозни връзки
аз винаги излизам с най-добрата ми приятелка която има гадже от 6 месеца и те са заедно постоянно и ми става много гадно и често се прибирам и се чудя защо не ми се получава, в мен ли е проблема или какво? не мисля че съм нито дебела, нито имам перфектно тяло, а съм нормална, не съм мис вселена, но не съм и някаква блъсната в лицето незнам защо дори наще ме питат дали си имам приятел и на мен ми става тъпо и просто си навеждам главата без да кажа нищо..
според мен не ми е дошло времето ли какво? ако можете да изкажете своята гледна точка.. ще съм ви много благодарнаа !!!! благодаря на тези които са си направили труда да прочетат всичко това :)

katericArofl
07-30-2012, 21:34
еми има хора дето няат късмет в любовта - мал шанс :D

skaterGirl
07-30-2012, 21:43
даа.. и това го има :(

GLaDOS
07-30-2012, 21:47
Има време.Ще се уредиш и ти все някога.. и дано имаш късмет в това,щото иначе е много кофти :)

Cloud9
07-30-2012, 21:51
Рано е да се отчайваш.Кофти е,знам, да те зарежат заради гаджетата си, но пък не са последните приятелки,които ще имаш.Увеличи кръга от познати.Намери си ново хоби и интереси.Старай се да се запознаваш с повече хора и така може и ти да се окажеш с гаджИ.
Успех!
Един съвет-рано ти е за мъже.Поживей си сега-радвай се на свободата, докато я имаш (insert evil laugh|

Sh@d0w
07-31-2012, 03:30
Да искаш да си имаш гадже, защото така е модерно и за да те си по - назад от приятелките си е тъпо. Когато намериш подходящо момче, и усетиш че го харесваш, тогава ще дойде момента. Ама ей така за спорта, е глупаво. Не си набивай някакви комплекси в главата, просто си живей живота, нещата ще се наредят най - малкото, когато въобще не очакваш.

anonymous708973
07-31-2012, 05:31
еми има хора дето няат късмет в любовта - мал шанс :D

Тцъ.
Така наречените "нямащи късмет" са всъщност два вида хора.
а/ такива с проблем във външния вид
б/ такива с проблем в подхода

Не се оправдавайте с нямане на късмет.

пAteNцЕ
07-31-2012, 08:09
споко ве мацка и аз съм самичко,тъпото е че около мен няма момчета(е,като изключим зяпачите)
не се отчайвай,наистина рано ти е,просто се активирай малко,флиртувай,няма момчето ти да падне от небето
пс: не прави грешката като повечето хора просто да се хващаш с някой,за да се че имаш гадже(тъпо е нали?)

LadyTerrible
07-31-2012, 10:10
Еее споко,на 14 си все още (ок де почти на 15),все още си малка.Твоята приятелка си е намерила гадже и какво от това?! По-добре да си самичка още,отколкото да тръгнеш с някой малък тъпак,който да ти лази яко по нервите с детското си поведение или с някой батко,който те използва за секс кукла.Ще стане,когато му е времето и срещнеш подходящ човек.Не бързай,тая работа не е състезание и няма значение дали ще си първата или последната между приятелките ти,която си има гадже.Важното е да сте щастливи заедно и да се обичате.Щом не си срещнала човека,просто живей с мисълта.че някой ден ще се запознаете - може да е утре или след 1 година,но ще бъдете щастливи.И не се депресирай от чуждото щастие,яко ще затънеш. ;)

Amore-Mio*
07-31-2012, 14:13
Прекалено рано е да се отчайваш, момиче. Имам приятелки, които за пръв път имаха гадже на 15 години. А едната от тях е в сериозна връзка, от 2 години някъде. Не се притеснявай и комплексирай за глупости. Живей си живота, ще ти дойде времето и на теб.

kalpazanka
07-31-2012, 14:15
Не бързай- животът ще те компенсира за което ;)

Anichkaxxwee
08-01-2012, 00:47
Ще ти дойде времето, не се притеснявай ; )

ChuShki
08-01-2012, 19:21
Звучи ми странно познато, но както и да е. Както каза Sh@d0w няма смисъл да искаш да имаш някого до себе си само защото твоите приятелки имат. Живей си живота и да не ти пука. Ако ти е толкова мерак ... пичове достатъчно, но не се сравнявай с другите и си прави каквото ти е кеф. Няма за къде да се бърза особено в това отношение. Ще си намериш и ти твоя си човек. ;)

UltrasGirl
08-01-2012, 19:45
Недей да бързаш.

YoUcANNOtiMaGiNe
08-01-2012, 20:01
Е и къде е проблемът? Искаш да имаш гадже щото и приятелките ти имат, щото е модерно или щото си мислиш, че трябва да имаш такова на 15? Ако е заради 1 от трите или подобно, значи не ти трябва.

enabl3
08-01-2012, 23:06
Живота е пред тебе... нямаш си и напредстава какви неща ти предстоят да правиш и да изпиташ, така че се отпусни и недей да мислиш глупости а се наслаждавай на настоящия момент.Точно на 15 години да не си обвързан не значи да не си щастлив...

Me4encety
08-02-2012, 08:47
Ако ти върви на карти е ясна работата :D Я се стегни голямо чудо като си нямаш гадже.Даже така си по айляк - можеш да правиш каквото/както/където/с който си поискаш без да ти държи някой сметка.

mechone
08-02-2012, 09:52
Има време за всичко !

PyCoKoCkA93
08-02-2012, 09:56
Всичко с времето си.Не изнасилвай нещата,защото "изоставаш" или пък "нещо ти има"...За любовта няма възраст,не е болка за умиране,че не си се мляскала с някой разгонен пубертет и не си се чудила как да си опазиш гащичките от този същия... ;)