PDA

View Full Version : Диета за момиче



Anonyss
07-30-2012, 22:25
Здравейте, можете ли да ми дадете подходяща диета за момиче - 175см. висока, 62кг.. Иска да премахне корем, отчасти дупе и бедра. Бяга 5-7обиколко на стадиона(400м) на ден и прави по 120коремни преси сутрин. Относно упражненията съм се захванал и съм й направил график, можете ли да ми предложите диета, която е разнообразна (пример с 2 дни), единия ден ядеш едни неща, другия - други, като се редуват ? В случая тя иска да свали към 6-8кг. Упорита е и е нахъсана да ги свали. Ще предложите ли нещо ? Моля направо кажете сутрин- това яде, преди обед - това и т.н. : )
Благодаря предварително : ! :

DownloadVirus
07-31-2012, 05:37
Да прави повече секс

awerw
07-31-2012, 07:40
^ :lol:

Chacho
08-01-2012, 06:12
Просто да ограничи въглехидратите, да си разпредели яденето в 4-5 хранения, за да яде по по-малко, но по-често. В храната й трябва да има месо, яйца, млечни продукти, ядки (сурови), салати към тях (нещо като правило е зеленчуците да са "расли над земята", защото обикновено имат малко въглехидрати и достатъчно витамини). След тренировка трябва да има бързи въглехидрати и белтъчини. Не трябва нито да гладува, нито да преяжда. По това ще си прецени количеството храна.

Няма смисъл да пишем нещо стриктно. Първо, че не я познаваме. Второ, не й трябва. Може да си решава на момента какво й се яде, само трябва да съобрази дали е подходящият тип храна.

Anonyss
08-01-2012, 08:20
Да прави повече секс

Може да стане работата
/

Мерси чачо : )

bathory
08-02-2012, 12:23
На тази височина килограмите са добре..