PDA

View Full Version : Приятели.



xanis
07-31-2012, 08:15
Такаа, ще се опитам възможно най-разбираемо да се изкажа, защото всичко е доста сложно и се надявам да разберете.
Значи има едно момче, с което сме добри приятели от няколко месеца насам, имаме си доверие, споделяме си неща. Той до преди няколко седмици имаше гадже, но скъсаха. Горе-долу от тогава аз започнах да изпитвам симпатии към него, излизахме веднъж, държа се много мило, говорихме си, почти ме изпрати до нас, всичко беше по ноти. Няколко дни след като излизахме го засякох навън с едно друго момиче, с което по принцип знам, че са само приятели. Но на следващата вечер те се обвързаха. Тогава аз се почуствах много предадена и му се сърдех известно време (за жалост той не разбра, защото го нямаше, за което ме е яд защото як инат щях да хвърля :D), но онзи ден като се върна и ми писа аз не се сдържах и отговорих и така се заговорихме. На няколко пъти опитах да му подхвърля темата за момичето, с което ходеше, но той постоянно увърташе нещата и избягваше темата и затова си мисля, че има нещо гнило във връзката им. Снощи също си писахме, но той беше много зле и аз се опитвах да му помогна да се пооправи. По едно време когато ми каза 'Мерси!' добави и (hug), аз също му отвърнах така. Всички, който знаят, че имам симпатии към него (едно от момичетата ни е обща много добра приятелка и го познава много добре) казват, че той също има. Та въпроса ми е, мислите ли, че може само да използва онова момиче (въпреки, че не е такъв) и може ли наистина да има симпатии към мене ? :)

LadyTerrible
07-31-2012, 10:27
Да,може да я използва,но защо си мислиш,че няма да използва и теб?Според мен не му пука никак.Излиза си с теб,на другия ден е с друга и тръгват... и какво като ти е писал (hug) ?! Това са пълни тъпотии..моя приятел никога не ми е писал целувки,сърца,хъгове и тнт,но си е с мен вече 1 година,нали?Стига си се хващала за разни рандом неща и погледни трезво на нещата.Знам,че ти се иска да използва другата и тайно да е влюбен в теб и накрая да има хепиенд и да си заживеете заедно влюбени,но мога да ти кажа,че момчетата рядко използват само 1 момиче.След време им става навик. ;) Но все пак ти си решаваш.

xanis
07-31-2012, 11:11
Да,може да я използва,но защо си мислиш,че няма да използва и теб?Според мен не му пука никак.Излиза си с теб,на другия ден е с друга и тръгват... и какво като ти е писал (hug) ?! Това са пълни тъпотии..моя приятел никога не ми е писал целувки,сърца,хъгове и тнт,но си е с мен вече 1 година,нали?Стига си се хващала за разни рандом неща и погледни трезво на нещата.Знам,че ти се иска да използва другата и тайно да е влюбен в теб и накрая да има хепиенд и да си заживеете заедно влюбени,но мога да ти кажа,че момчетата рядко използват само 1 момиче.След време им става навик. ;) Но все пак ти си решаваш.

Забравих да добавя нещо и заради това си с това мнение. Разбирам те перфектно, но колко и залъгано да звучи ТОЙ НЕ Е ТАКОВА МОМЧЕ!! Даже се чудя, ако наистина я използва, как може. Той е УНИКАЛНО добър, мил абе не е като другите идиоти! В това съм сигурна и не го казвам само защото го харесвам, това не е само мое мнение, пък и преди да го захаресвам съм останала с такова впечатление! Благодаря все пак, че отдели време да прочетеш и пишеш! :)

xXxPETYAxXx
07-31-2012, 12:19
Щом си толкова сигурна, че не я използва, защо го повдигаш на въпрос и искаш и наши мнения? :D
Таа, защо трябва да я използва пък, не може да харесва нея ли? Защо си мислиш, че знае, че го харесваш, при положение, че не си предприела нищо за да му го покажеш??? Той не ти чете мислите! Явно те има за приятелка. Заеби ги тези глупости с общите приятели/ки, които твърдят, че еди си кой, харесва еди си кой! Пълни простотии...

scandalousLady
07-31-2012, 12:30
Ако не му кажеш/покажеш, няма как да разбере, че имаш симпатии. Аз също имам добри приятели момчета, към които нямам други чувства, но сме много близки. Така че не се залъгвай от (hug) и т.н. мисля, че трябва да започнеш да му намекваш малко по малко за симпатиите. Айде успех, дано всичко е ОК.

xanis
07-31-2012, 12:49
Ако не му кажеш/покажеш, няма как да разбере, че имаш симпатии. Аз също имам добри приятели момчета, към които нямам други чувства, но сме много близки. Така че не се залъгвай от (hug) и т.н. мисля, че трябва да започнеш да му намекваш малко по малко за симпатиите. Айде успех, дано всичко е ОК.

Благодаря ти! Както и на другото момиче, което отговори. By the way май не споменах, че той си мисли (или знае, незнам и аз вече дали е минало или не), че аз дооста харесвам един негов приятел (не е така, просто предполагам той така мисли, защото беше така и аз му го казах). :D

scandalousLady
07-31-2012, 12:52
Ех :D . Не се притеснявай, давай смело и се надявам и той да има чувства към теб.

xanis
07-31-2012, 13:04
Ех :D . Не се притеснявай, давай смело и се надявам и той да има чувства към теб.

БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО !! ^^^^^^ Аз също естествено. :D (P.S. Дано тази вечер се чувства по-добре от снощи та да влиза плана възможно най-скоро в действие. :D

Amore-Mio*
07-31-2012, 14:08
Не се бъркай.
Място за трети човек в една връзка няма. Решил е да е с нея, с нея е. Това, че не иска да говори с теб за нея, може да е по много причини. Най - вероятно са в процес на опознаване, тъй като ходят от скоро. Надали ако е имал симпатии и се е виждало, че ти също имаш - щеше да тръгне с друга. Спри се. Поддържай си приятелски отношения с него, пък като скъсат се пробвай.

xanis
07-31-2012, 14:12
Не се бъркай.
Място за трети човек в една връзка няма. Решил е да е с нея, с нея е. Това, че не иска да говори с теб за нея, може да е по много причини. Най - вероятно са в процес на опознаване, тъй като ходят от скоро. Надали ако е имал симпатии и се е виждало, че ти също имаш - щеше да тръгне с друга. Спри се. Поддържай си приятелски отношения с него, пък като скъсат се пробвай.

Ъм, те са били седем години в един клас. :)

ChuShki
08-01-2012, 20:21
'Тогава аз се почуствах много предадена и му се сърдех известно време (за жалост той не разбра, защото го нямаше, за което ме е яд защото як инат щях да хвърля ), но онзи ден като се върна и ми писа аз не се сдържах и отговорих и така се заговорихме.' Това е отвратително тъпо. Защо да си предадена? Той да не ти е длъжен за нещо? При положение, че той идея си няма за твоите 'чувства' ... за какво точно си мислиш, че можеш дори и да се засегнеш. Просто това ме уби. Иначе те хората ти казаха, че място за 3ти човек няма. Няма какво да му се бъркаш в отношенията с нея. Приятелите му само те разнасят според мен. Ти да си се сетила да го уведомиш по-рано за какво иде реч. Аа това, че избягва темата, би трябвало да те води на мисълта какво доверие точно ти има. Това значи, че не иска да ти казва какво става. Просто е. Няма как да си направиш извод за връзката им от това ;). Ти сама каза, че не може да я използва ... Какво искаш ти тогава? Какъв ти е проблема с човечеца?

Hilary_
08-02-2012, 07:25
хах каква детска, сладка историйка ..
Говори с него открито, без това да включва тая и оная.

sweetycherry33
08-02-2012, 07:35
Тогава аз се почуствах много предадена и му се сърдех известно време (за жалост той не разбра, защото го нямаше, за което ме е яд защото як инат щях да хвърля :D), но онзи ден като се върна и ми писа аз не се сдържах и отговорих и така се заговорихме.

Няма смисъл да му се сърдиш, така само ще влошиш нещата според мен.Вие да не сте гаджета, че да му се сърдиш?

sweetycherry33
08-02-2012, 07:42
Да, възможно е да използва другото момиче, за да те накара да ревнуваш.Но ти най - добре трябва да знаеш това от тук, защото ние нито го познаваме нито нищо.Помисли дали би го направил (ако го познаваш достатъчно добре).Ако не, поговори с него.
УВЪРТАЛ Е И ЗАТОВА СИ МИСЛИШ, ЧЕ ИМА НЕЩО ГНИЛО ВЪВ ВРЪЗКАТА ИМ ?!? А не се ли замисли, че може да ти няма доверие, както казаха по - горе, или просто да му е неудобно да говори за това с теб?Аз ако бях на негово място и на мен щеше да ми е неудобно да говоря с теб за тва, при положение, че сме ходили на среща и щях да увъртам.Няма нищо гнило, просто ти искаш да има и несъзнателно си го мислиш и си вярваш.Пф, мога да напиша още, ама ме мързи...




После. -.-


^^

xanis
08-02-2012, 12:09
Всъщност разбрах, че наистина не я иска. :) Утре ще излизаме. :) Благодаря ви за мненията. Няма нужда вече да пишете. :)