PDA

View Full Version : Проблеми с гаджето



mmm_sweet
07-31-2012, 11:41
Здравейте,бих искала менението ви относно следната ситуация: с гаджето ми се уговорихме днес да излезем с колелета,понеже по прогнозите в началото го даваха слънчево и леко облачно на места. Да,обаче загърмя и се зададе буря. Той вече беше тръгнал от тях и се намираше на 1/3 от пътя,само ще кажа,че не е малко разстоянието между нас. Обадих му се и го помолих да се върне,защото за времето,в което щеше да се добере до моя квартал,щеше да вали,а той е без чадър и така и така му се очертаваше да мине целият център,в който също валеше.Предложих му да се върне,при което аз излязох кривата,и сега ми се сърди,защото искал много да ме види,а сега аз съм провалила всичко. Прав ли е да ми се сърди? Благодаря предварително за отзивите!

bReAk3R
07-31-2012, 11:44
Ти си ПРЕДЛОЖИЛА, не си го карала на сила да се връща, до колкото разбрах. Пък и то е за негово добро, щом е валяло, кво

Sh@d0w
07-31-2012, 11:52
Що не го покани във вас?

mmm_sweet
07-31-2012, 11:53
Що не го покани във вас?
първоначално това беше идеята,но му оставаше много път,по който сега като гледам за него щеше да е доста мокър,а си беше по-близо до тях

TheBeliever
07-31-2012, 11:57
Имали сте уговорка, която ти си развалила в последния момент, без да му предложиш алтернатива. И какво като е щял да се намокри? Това е негов избор. Бил е готов да измине голямото разстояние в дъжда, за да бъде с теб, а ти си го резнала с нещо от рода на "ама то вали, няма смисъл да идваш, по-добре се връщай". Нормално е да му стане тъпо.

mmm_sweet
07-31-2012, 12:05
Имали сте уговорка, която ти си развалила в последния момент, без да му предложиш алтернатива. И какво като е щял да се намокри? Това е негов избор. Бил е готов да измине голямото разстояние в дъжда, за да бъде с теб, а ти си го резнала с нещо от рода на "ама то вали, няма смисъл да идваш, по-добре се връщай". Нормално е да му стане тъпо.

можеше и да е готов да мине през дъжда заради мен,но аз не съм съгласна,особено след като наскоро му откриха някакви проблеми с главният нерв отзад на гърба и пиеше антибиотици до преди 2 дена,точно му трябва да го навали едно хубаво и пак да се чудя на кой доктор да го водя този път

xXxPETYAxXx
07-31-2012, 12:09
Уау, да ви имам проблема! Не ми се вярва да си на 19...
И какво, като е щял да се намокри, ти мокър не го ли искаш във вас??? Щял да се разболее...момиче, навън е било топло!!! Много сте ми интересни и двамата. Той пък, ако е държал да те види е щял да дойде, ако не си го НАКАРАЛА да се върне. Едно е да си му го предложила, друго да го накараш, както ти казаха! И аз бих се почувствала нежелана, ако някой не знае какво иска!
Детски истории!

scandalousLady
07-31-2012, 12:33
Ще му мине. Излезте довечера някъде.

LadyTerrible
07-31-2012, 13:00
Кво като е мокър ? :D Ако гаджето ми цъфне чисто мокър на вратата ми и каже,че много е искал да ме види в тоя дъжд няма да му проста :D Така де..нищо толкова лошо не е станало.Обади му се и му кажи,че и ти много си искала да го видиш,но си казала каквото си казала,защото не си искала да идва в бурята.После излезте.Съмнявам се да е толкова сръдлив,че да не ти прости. :)

Amore-Mio*
07-31-2012, 14:15
Нормално е да му гадно, но не е в пълното право да ти се сърди, според мен. О'кей, нямаше нищо против да се намокри и подобни, но ти от същата грижовност, не си искала да идва, за да не се простуди и подобни. Нищо че е лято, всичко си е възможно. Просто трябва да се погледне и от двете страни.
Иначе спокойно, ще му мине бързо.

Dark_Heartbreaker
07-31-2012, 15:57
Нищо толкова не е станало. Като излезете довечера, дай му няколко целувки, като преди това му обясниш ситуацията и после всичко ще е тип-топ. Той не би се сърдил ЧАК толкова много за това, така че не е станала голяма работа. :)

Wednesday666
07-31-2012, 16:56
Аз не виждам причина за сърдения и разни такива. Кажи му, че е станало недоразумение, че не те е разбрал какво си искала да кажеш. Извини се, кажи, че ти липсва и искаш да се видите, а после като се видите - награби го едно хубаво и ще има хепи енд :D ..

HoBaTopka
07-31-2012, 18:36
Чак да ти се сърди - не.
Ама това, че е сладък не означава, че ще разтопи, ако го капнат 2-3 капки. :) Ако не е искал д аидва, да е отказал пък! :D

ChuShki
08-01-2012, 20:05
Дали е прав или не да ти се сърди няма значение в случая. Гледай само да оправиш нещата че да седите скарани за нещо такова е смешно.

mmm_sweet
08-14-2012, 12:20
ах,колко грешахте всички дори да ми се искаше да сте прави,цял ден ми се сърдеше,доста добре си го спомням и дори на следващият ден имаше хапливи закачки за случилото се

Anichkaxxwee
08-14-2012, 13:52
Можеше да го поканиш у вас
Поне нямаше да ти се сърди, ако се беше намокрил

balu4ka
08-14-2012, 16:33
Намерил е за какво да се нацупи -.-".Според мен ,трябваше да го поканиш във вас.Щеше да е мокър ,но не за дълго ;).
П.С:Просто поговори с него сериозно,гледай да се оправите и да няма недоразумения.

SHPAIdURmeN
08-15-2012, 09:29
""Прав ли е да ми се сърди ?"" Възможно е без да си искала, да си му казала да се върне в тях с някакъв по определен тон(по сериозен не съм сигурен точно сега, но нещо от сорта ще е) и затова е възможно така да е реагирал. И ако си му казала нещо от сорта на "вали, няма смисъл да идваш, по-добре се връщай" и с него тон и той си е помислил че ти буквално си нямала желание да се виждаш с него общо взето (кофти тръпка за момчето). Вижте се с него и му обясни точно за какво си го изпратила, и другия път като ти се случи му обясни причината поне... -_-