PDA

View Full Version : Как да отслабна ?



mimijessi
07-31-2012, 16:09
Здравейте, искам да отслабна 3 кг ! За колко време може да стане това и точно как? Въпроса ми е малко тъп, но искам да постигна идеалното тегло за мен! Благодаря предварително!

FuCKkK13
07-31-2012, 16:58
за малко време.. 2 седмици са ти напълно достатъчни .. просто си слагай порцията наполовина примерно и тичай всеки ден по няколко км. и си готова.. а сега е лято.. можеш и на басейн да ходиш и така :)

Lovely Dream
07-31-2012, 18:59
Ако я намали наполовина, ще си остане гладна. Бях чела в едно списание, че трябва да я намали с 20% , защото те били почти незабележими и пак ще си спести калории, без да е гладна. Пишеше да си сипваме 20% по-малко отколкото мисли, че ще изядем. Други съвети - пий вода, пишеше да изпиваш по 2 чаши вода преди хранене, за да поемаш по-малко храна, спортувай, яж повече плодове и зеленчуци, мисля, че ги знаеш и сама тези неща, авторке, щом си решила да отслабваш само с 3 кг, ще успееш да постигнеш успех без драстични промени в хранителните си навици. :)

DeadInside
07-31-2012, 19:50
Някои свалят 3 кг за 1 месец а други 3 кг за 2 седмици..и разбира се,тези от втория вид ги връщат за няма и седмица :) Такаче по-добре по-бавно но сигурно за да не става йо-йо ефект.Храни се разделно и МНОГО течности (за предпочитане вода) Опитай се да се храниш без хляб,карай на салатки и леки неща.Ако си любителка на сладкото също ще трябва да го откажеш. Ако не си падаш по спорта пробвай упражнения във вас има хиляди нагледни статии по този въпрос. Успех :)

mimijessi
07-31-2012, 20:03
Благодаря за отговорите! ^ ^

DownloadVirus
07-31-2012, 20:09
авторке, щом си решила да отслабваш само с 3 кг, ще успееш да постигнеш успех без драстични промени в хранителните си навици. :)

и без драстични промени във визията

Lovely Dream
07-31-2012, 20:34
^ Имах предвид, че не е необходимо да се ограничава драстично, т.с. да не гладува и да не се храни твърде по-различно от преди. След като й трябват само 3 кг да отслабне, значи по принцип се храни д/г здравословно, иначе щеше да е натрупала повече. Просто трябва да направи някои корекции в начина си на живот и ще стане. Но нека да не се опитва да стане с диета, че организма й при твърде малък приема на калории ще изпадне в икономичен режим и ще се презапасява. 3кг не са чак толкова много. Но, ако иска да свали 3 кг мастна тъкан (предполагам иска такава), те са равни на 21 000 калории . :)