PDA

View Full Version : ~ фейсбук ..



yoniie
07-31-2012, 18:11
с едно момче ходим от 9 месеца .. но не сме се виждали на живо (от различни градове сме ) , той лятото дойде в моят град и се уговорихме да излем , но не дойде на срещите .. та казва ми , че много ме обшча и аз него , но много ревнувам и не знам какво да правя ..

SisiStrange
07-31-2012, 18:15
Ревнуваш от кое? Та вие дори не сте се виждали на живо. Не си ли се питала защо не е дошъл на срещите? Или те лъже и въобще не е това, което си мислиш, или просто му е приятно да убива време пред компа, чатейки си с теб.

ellie_729
07-31-2012, 18:22
ходите от 9месеца, без да сте се виждали?! .. на къде отива този свят... нали осъзнаваш, че извън чата, той може да има и друга приятелка и заради това да не иска да се виждате ?

ForzaFelipe
07-31-2012, 18:23
Олеле...вие нямате връзка,вие не сте се виждали,как може да се обичате...намери си нормално гадже,какво всичките се заженихте за компютрите си...

3oPuTy
07-31-2012, 18:23
Ходите от 9 месеца,обичате се,но не сте се виждали и като за капак той ти връзва тенекия ... Доообре :lol:
Я по-добре излез от филма ;) Това,че сте се вписали като "обвързани" във фейсбук НЕ ОЗНАЧАВА,че наистина сте такива :lol:

yoniie
07-31-2012, 18:24
ами ревнувам , че си пише и с други ..

xanis
07-31-2012, 18:24
Е не, ти ме уби! Не иска да звуча грубо, но сериозно ?!?! Загубила си 9 месеца от живота си заради човек от интернет ?!?! ОМГОМГОМГОМГОГМОГМОГМГОМГ !!!! Я се стегни и излез от тази илюзия! Сигурно ако някое момче от ИСТИНСКИЯ ти живот ти е казвало, че иска да е с тебе ти си казвала 'Не имам си гадже'... Нененне, немога просто.. ::Х:Х:Х:Х:Х:Х:Х:Х

HoBaTopka
07-31-2012, 18:27
http://media.tumblr.com/tumblr_lxld4utjKH1r1ivn5.gif

ForzaFelipe
07-31-2012, 18:28
ами ревнувам , че си пише и с други ..

Мачомен значи,има 5-6 фейсбук гаджета с който не се е виждал............


Момиче,отиди си играй с барбита,заеби го тоя фейсбук и измисленото ти гадже....ти от де знаеш че не е някоя твоя притяелка която се прави на това момче?

yoniie
07-31-2012, 18:32
привързана съм към това момче и ми е трудно да го оставя ..

3oPuTy
07-31-2012, 18:36
Я ме светни как става тоя номер да се привържеш към човек,когото не познаваш лично?!

yoniie
07-31-2012, 18:37
ами не знам , не мога да го обясня ;х

mechone
07-31-2012, 18:41
Това не е любов.

xoxi
07-31-2012, 18:41
Единия хлътнал до уши, а на другия му е през...
Връзките на новото поколение. :D
Намери си момче, което поне има желанието да те вижда.

3oPuTy
07-31-2012, 18:42
Споко,нито си привързана към него,нито го обичаш ;)
Просто си се вкопчила за него като удавник за сламка.
Обърнал ти е малко внимание,пофлиртувал е малко и в малката ти главица се е развил един романтичен филм,в който вие сте лудо влюбени един в друг и цял живот ще сте заедно,ще имате голямо и щастливо семейство,куче и голяма къща с огромен двор и басейн ...
Е,сори,че ще те разочаровам ама нищо от това не е вярно ;)
Изтрий го от ФБ и живей в реалния свят.След ден-два-седмица-месец вече ще си забравила за случилото се.

yoniie
07-31-2012, 18:44
той казва , че ме обича и не знам вече ;х

SisiStrange
07-31-2012, 18:46
И аз мога да ти кажа, че те обичам. Same shit.

yoniie
07-31-2012, 18:49
няма ли никакъв шанс

3oPuTy
07-31-2012, 18:49
Не бъди толкова наивна :?
Всеки може да ти каже,че те обича и к'во?!Ще повярваш на всеки ли?! :?

SisiStrange
07-31-2012, 18:50
Не мисля, а и не ти трябва шанс. Една връзка в реалния живот ще те направи 80 пъти по-щастлива. И ще бъде връзка наистина. Не чаткане по клавиатура.

yoniie
07-31-2012, 18:53
ето такива ми пише ~ Ти си момичето на моят живот! Ти си моята вяра,моята обич,любов и всичко за мен! Ти направи живота ми прекрасен! Сърцето ми тупти само за теб! Сега и завинаги съм твой! Сега и завинаги ще сме заедно! Ти ме правиш толкова щастлив! Най - прекрасното нещо на Земята е да съм обичан от теб! Tова,че ме обичаш ме кара да летя от радост! Обожавам те! Любовта ми става всеки ден по - силна ... не знам ;х

3oPuTy
07-31-2012, 18:55
няма ли никакъв шанс

Какъв шанс искаш?!
Та ти дори не си сигурна дали това момче е реално ... Може някоя твоя "приятелка" или някой с много свободно време просто да е направил един фейк-профил и да си играе с деца като теб.
Тиии как си го представяш тоя номер да те обича,а да не се познавате лично?!

SisiStrange
07-31-2012, 18:56
Абе я се стегни бе, момиче, какво значение има какво ти пише? Не можеш да го пипнеш, да го прегърнеш, да го целунеш. Не си го виждала никога. Може да е 130кг, може да е на 40, може да е женен, а може да е момиче, на което му е скучно. Каква любов, каква обич?

Не знам какво става с новите деца, но имам чувството, че вече бъркате виртуалната реалност с истинската на много сериозно ниво.

SuNsEt
07-31-2012, 19:00
Нормално е да ревнува от това,че си пише с други,защото техният любовен живот е в интерНЕТ... Все едно да ревнуваш от някой,с който гаджето ти се вижда на живо хъхъ само,че ситуацията с интернета няма смисъл.
Една любима моя фраза ще ти даде отговор на всички въпроси относно това момче ,вади си изводите сама:
Любовта иска ПРИСЪСТВИЕ.

На колко си години ? Предполагам,че си около ... 14 годишна?

SuckIt
07-31-2012, 19:01
с едно момче ходим от 9 месеца .. но не сме се виждали на живо...
И ходите?Обикаляте си фермите у фейсбук ли бе д'еа?

werii
07-31-2012, 19:05
http://media.tumblr.com/tumblr_lxld4utjKH1r1ivn5.gif

+

ForzaFelipe
07-31-2012, 19:09
той казва , че ме обича и не знам вече ;х

И аз мога да ти кажа че те обичам,но не значи че е така....

Amore-Mio*
07-31-2012, 19:11
От какво ревнуваш , не ми е ясно. Не си виждала този човек, не го обичаш, не знаеш какъв е всъщност - стига си си губила времето в такива простотии. Що ли съм убедена, че си изпуснала доста шансове, които си имала в реалността, само заради такава простотия. И каква любов е вашата? Компютърно-мишкова? Простотии, много големи то.

*

Зарежи го.
Щях да разбера ако беше накратко и да се бяхте виждали, ама при вас и това го няма. Още повече, че няма връзка от разстояние. Особено във вашия случай. Уреждат си срещи , той не идва? Защо? Нали уж ходите от 9 месеца и се обичате?

Пфф..

xanis
07-31-2012, 19:20
Ох сори пак, но или го остави или се гръмни, щото аз ще се. О.ООООООООООООООООООООООО ООООООО

yoniie
07-31-2012, 19:32
за фейка .. нее факе , защото сме си говорели по скайп и камерата е била включена

kotenciiity
07-31-2012, 19:47
И аз имах подобен случай и не завърши хубаво... За твоя незнам какво да те посъветвам. Попитай го какво става и ако не ти казва значи може би не е за теб. Има много "реални" риби в морето :)

werii
07-31-2012, 19:50
Oх момичее.. видях, че си на 14 (дано не си по-малка). Толкова си малка и наивна.. тва че ти казва, че те обича не означава, че със сигурност е така! И аз мога да ти каза, че те обичам и да ти изредя куп любовни цинизми и да те накарам да се влюбиш и да ми вярваш безрезервно (ако бях момче, разбира се :D), но всъщност да съм с теб само, защото нямам кво да правя.. Не знам как можеш да си сигурна, че той въобще има някви чувства към теб, щом дори не идва на уговорените ви срещи.. Нищо лично, но си доста лесна плячка за момчетата и тва не говори добре за теб.

xXxPETYAxXx
07-31-2012, 19:54
:lol: Намери си ИСТИНСКО гадженце. :D :D :D

LadyTerrible
07-31-2012, 19:55
Това,че не е идвал на срещите е доста странно...1 път да не дойде ок,ама ... има нещо гнило 100%...и ми е много интересно как ти я обяснил,защо го е нямало(след като толкова те обича..)...ехх тая компютърна любов...и аз така в 7ми клас си пишех с един секси батко ,но така и не излязохме,а аз бях хлътнала..абе преживях го след като си харесах едно момче от даскало. :D Пожелавам ти и на теб същото. :)

chombak
07-31-2012, 19:58
I DON' WANNA LIVE ON THIS FUCKING RETARD PLANET ANYMORE.. Обича те, ама ти връзва тенекий и това, което ме шокира най-много: НЕ СТЕ СЕ ВИЖДАЛИ о.о омгомгомгомг...

nepowtorima
07-31-2012, 20:08
Ако всичко това, което ти го е казвал в чата беше поне малко истина щеше да дойде и да те види.
Само от това си прави изводите, че не иска да те види на живо, а камоли и да има връзка с теб.
Не знам къде летиш момиче, обаче.. не е на добре. Просто кажи му там късаме за по фейсбук и си продължавай живота. Няма смисъл да си баламосваш главата още дълго време, а по-добре си имай истински живот, а не живей във виртуалния.

GLaDOS
07-31-2012, 23:03
ЧААААААКАЙ !КФо ? АХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ(ХА) !!! Ходиш почти година с човек,който не си виждала. Интересно.
Кажи ми честно : Кой е любимият ти спомен двамата? Кое е най лудото нещо което сте правили заедно .... Схващаш ли ?
Каква връзка,при положение че вие нямате спомени заедно?

Anichkaxxwee
07-31-2012, 23:21
От кое ревнуваш ?
Не може да се "обичате", та вие не сте се виждали даже хах ;дд
А пък и даже не идва на срещите, какъв е смисъла ''да ходите" ?

Hilary_
08-01-2012, 07:29
15 имаш ли изобщо? :?

justasmile
08-01-2012, 09:31
Не може да ходите ако не сте се виждали! На колко сте бе д*ба.. 6?

scrooper
08-01-2012, 09:47
Нищо лично, но си доста лесна плячка за момчетата и тва не говори добре за теб.

При това плячка за ВИРТУАЛНИ момчета ахахааах!
Връзка, започнала по интернет, не е невъзможна. Но трябва и двете страни да изпитват същото. А в случая само ти си хлътнала, момчето явно тренира сваляческите си способности, и се справя доста добре. Зарежи го, преди той да те е зарязал официално във фейса! Мухахаа

dimitar_ak
08-01-2012, 09:53
Ти си се привързала? Да може да има привързаност, но това не е като да се влюбиш. Това е като да харесваш сериал и няма нищо общо с действителността. Излез от филма. С този няма да имате нищо общо.

sunman
08-01-2012, 11:38
Самоубий се ! :D