PDA

View Full Version : Лунички :((



simona.todorova.1485
07-31-2012, 20:59
Здравейте.. искам да ви помоля да съвет. Имам много лунички, но изобщо не ги харесвам. Баща ми също е имал като малък но към 10-11 клас са се махнали (аз съм на 7). Искам да се взема някакъв крем няма значение цената стига да действа. Ако можете да ми препоръчате нещо да е за по-нежна кожа. Или пък някакви домашни маски (пробвах с лимон но в началото много ме сърбеше и спрях.. тва нормално ли е??). Ще съм много благодарна :))

Summer..lov3
07-31-2012, 22:23
Отиди в аптеката и си вземи избелващ крем или си прави всеки ден маска на лицето със сок от магданоз.Само че трябва да знаеш че избелващите процедури се правят през есента.

Amore-Mio*
08-01-2012, 06:43
Виж, това ти е вродено и с избелващи продукти е възможно само да ги заличиш леко. Да избледнеят малко, но не и да изчезнат напълно. Махат се от само себе си, така че спри да се комплексираш за глупости. Не си единствената. Но ако си твърде решена, най - добре започни тия процедури есента и най - вече през зимата.

Moniichkaa
08-01-2012, 08:57
Пробвай с крем Мелабел при мен избледняха малко ,но не са изчезнали ;д нормално е като пробваш с лимон да те сърби

whitebunny
08-01-2012, 12:36
моята история е същата и на баща ми са се махнали в пубертета, а моите седат не мърдат. Вече съм на 19 и съм изгубила всякаква надежда че и моите ще се махнат :X

horacio
08-01-2012, 12:43
Луничките са хубави. И аз имам, в началото много ме дразнеха, но с времето се научих да ги харесвам. Това е чар, това е нещо, което не всеки има. Радвайте се :) Много хора харесват лунички и биха искали да бъдат на наше място. Харесвайте се, бе хора.