PDA

View Full Version : Моля за малко помощ ? ;D



Eskapel4o
07-31-2012, 21:01
Здравейте . . . момче съм на 16 години и имам нужда от малко помощ , днес поканих едно момиче да излезем на кафе (тя ми харесва ), но проблема е че незнам какво да я питам и какво да направя ? малко помощ .

Благодаря ви предварително.

xoxi
07-31-2012, 21:16
Говорете си.
Не тръгвай с предварително заучени фрази/реплики/комплименти.

Wednesday666
07-31-2012, 21:41
Бъди себе си, не се превземай.

Разпитвай я - какво обича, сподели й ти какво харесваш, говорете си за общи интереси, пускай бъзици, не се притеснявай толкова.

Anichkaxxwee
07-31-2012, 23:26
Най-важното е да бъдеш себе си.
Направи й някакъв комплимент. Питай нещо за нея, поитересувай се : ))

Amore-Mio*
08-01-2012, 06:35
Бъди себе си, колкото и клиширано да звучи. Недей да се правиш на такъв, какъвто не си, само и само, за да те хареса тя. Започни с общите неща. Каква музика слуша и подобни, просто да откриеш някакви интереси и то разговора после от само себе си ще дойде. Важното е да не се притесняваш и да бъдеш себе си-

mir4eto93
08-01-2012, 14:09
Просто се опитай да я опознаеш, задавай и въпроси прояви чувството си за хумор, разкажи и някоя интересна случка от твоя живот. Теми всякакви и ще забележиш за какво и е приятно да говори и т.н :)

ramses
08-01-2012, 14:18
http://vbox7.com/play:184f3389c3

Не е точно по темата, ама ако й извъртиш такова нещо такова съм сигурна, че ще върже... тялото ти за релсите, преди да мине бързия влак София-Варна! (:
Успех иначе!

ChuShki
08-01-2012, 19:46
Просто се опознайте. Сега ви се е паднало. Само не се спичай и не бъди срамежлив (аз лично имам фобия от това, за това не ти го препоръчвам ... а и обикновено само спича обстановката). Гледай да си направите кефа и да остане с хубаво впечатление за теб. Не е особено трудно. Покажи и тази страна от теб която би и харесала (нито се правиш на някого, когото не си, нито си разкриваш цялата си личност, за да си 'себе си'(има някои неща, които не ти трябва да знаеш на 'първа среща' с даден човек)). Ако и станеш интересен 100 % ще излезе пак с теб, а мисля, че ти това искаш). Ако не си и толкова стеснителен я накарай да разбере намеренията ти.