PDA

View Full Version : Наднормено тегло



annihilator3
08-01-2012, 12:00
Здравейте! Искам да попитам дали някои знае, как се изчислява наднорменото тегло?

И още нещо решил съм да тренирам упорито за плочки на корема най-горните 2 са излезли, но другите 4 не... Та да ви попитам можете ли да ми дадете някой клип с упражнения или да препоръчате нещо? Засега тренирам по този
http://www.youtube.com/watch?v=utvM_Ah98LY вижте го и ако може си кажете мнението!

JonkataK
08-01-2012, 12:11
Ех тая преса... Тренирай всичко не само пресата. Иначе начини за изчисляване на "нормалното" тегло - бол. И повечето са някакви простотии. Няма значение колко тежиш, значение има как изглеждаш. И btw, ако започваш да тренираш пресата, задължително тренирай ръце, гърди и гръб. Едно нещо от тези да няма и става грозно. По-скоро пресата можеш да изключиш. Изключително грозно е да имаш преса, а да нямаш нищо друго. (разбра ме...) Виждал съм пет-шеснайсе годишно момче с преса на културист и ръка 25 и гръдна дали има и 80 и всички го хвалят колко хубава преса има, а вдействителност е много грозно. Няма да мога да намеря снимки на момчето сега, но те уверявам че е много грозно :)

Кенпачи
08-01-2012, 12:15
Най - много ме отвращават слаби момчета с кирливи преси!

big_hug
08-01-2012, 12:16
http://www.alli.bg/consideringalli/whatsyourbmi/

annihilator3
08-01-2012, 12:22
Ех тая преса... Тренирай всичко не само пресата. Иначе начини за изчисляване на "нормалното" тегло - бол. И повечето са някакви простотии. Няма значение колко тежиш, значение има как изглеждаш. И btw, ако започваш да тренираш пресата, задължително тренирай ръце, гърди и гръб. Едно нещо от тези да няма и става грозно. По-скоро пресата можеш да изключиш. Изключително грозно е да имаш преса, а да нямаш нищо друго. (разбра ме...) Виждал съм пет-шеснайсе годишно момче с преса на културист и ръка 25 и гръдна дали има и 80 и всички го хвалят колко хубава преса има, а вдействителност е много грозно. Няма да мога да намеря снимки на момчето сега, но те уверявам че е много грозно :)

Ами точно това е проблема... До сега съм тренирал всичко друго само преса не и затова сега искам да наваксам...




http://www.alli.bg/consideringalli/whatsyourbmi/

Пише вашият ИТМ е 24,9 т.е имам наднормено тегло 24,9? оО

nqmaznacheniee
08-01-2012, 12:51
Ти луд ли си :Д счита се, че от 20 до 25 горе-долу е нормално тегло. Ама както ти казаха по-горе не гледай тея глупости, а гледай как изглеждаш.

annihilator3
08-01-2012, 14:15
Абе трябва да поостслабна с 5-6 кила ама не това беше въпроса... Исках да ми кажете дали тоя клип за плочките е добър и ако не е да дадете друг или нещо подобно :)

DownloadVirus
08-01-2012, 15:12
Не е малко 25 кг мазно ако имаш:D Но това не е мазно а всичко bmi мисля поне че беше целият индекс.. Не зачита мускули не зачита мазнини и културистите ги изкарва затлъстели :D

annihilator3
08-01-2012, 15:15
не аз го видях после ако е над 25 пише че имаш наднормено тегло а ако е под 25 пише че е нормално следователно това 25 каквото и да е не е наднормено тегло :D

DownloadVirus
08-01-2012, 15:18
остави кво пише ами дай да видим как изглеждаш ..