PDA

View Full Version : Историята на една "любов"



Mim4etooo
08-01-2012, 16:26
Всичко започна, когато на 24 ноември 2008 се запознахме. 2 седмици след това тръгнахме. Всичко беше прекрасно. По детски наивно, сладко. А и той леко срамежлив ( това му беше чара) . Все пак беше с 3 год. по-малък от мен. Постепенно започнахме да ставаме по открити един с друг, по близки, моето сладко срамежливо момче изчезна. На негово място дойде властният, ревнив мъжкар. И въпреки това се държеше добре. Хубаво ми беше с него и не ми правеше впечатлението това негово държание.И така бяхме заедно до 31.07.2012г. За това време имахме много хубави мигове заедно. За това време имаше куп събирания и раздели.За всеки миг, в който ме караше да се чувствам обичана и желана, после си плащах. Имаше период, в който си позволяваше да обижда. Простих му го. После дойде времето, в което си позволяваше да ми посяга, да ме спуква от бой, нали трябваше да покаже колко е мъж. Но и това простих. Дойде и денят, в който разбрах, че чакам дете от него. Той не беше готов и аз само за да не го изгубя, направих аборт. Той дори не ме изчака, а се прибра , за да яде. И това преглътнах и простих. Колко тъпо от моя страна, каква глупачка.Да дойде ден и ми даде и ключ от тях. Е не ми се наложи да го използвам,тъй като беше много зает с приятелите си за да се виждаме. И така дойде и тази прословута вечер 31. 07. , в която излезе уж с приятели да пие по бира, а телефона му вдигна няква курва, нямало го бил до магазина за цигари. Е да, ама след малко същата тази ми звъни да ми каже, че Големия Мъж бил в тоалетната да се мие , защото до сега го чукала. Откачих. Тръгнах за тях. Докато стигна, той ми звъня няколко пъти да ме пита защо съм се държала така, защо съм се правела, как съм можела да си измислям, че никакво момиче не било дигало и сякви такива. Сбихме се. Поиска си ключа и виновната бях аз , че съм му поискала обяснение. Не разбирам само с какво го заслужих! Той ме обичал, не искал да се разделяме. Днес пак ми звъня да се моли. Е, стига съм била глупачката! Писна ми да ми се подиграват.
Благодаря на всички, който отделиха от времето си , за да прочетат това. Просто исках да ми олекне.И все пак ако някой има мнение бих се радвала да го разбера! Мерси!

scandalousLady
08-01-2012, 16:42
Аз съм без думи. Пожелавам ти да намериш момче,което наистина те заслужава, оценява и уважава. А ти ако имаш уважение към себе си, не си мисли никога повече за този 'човек'.

horacio
08-01-2012, 17:56
Обичала си, не се обвинявай за нищо. Нека звъни, нека се моли. Всеки път става така с тия "мъжкари". Тъпчат, зарежеш ги и после ти се молят. За какво? Да се съгласиш да продължи да те бие ли? Все пак си успяла да вземеш някакво решение, дори и малко късно според мен, но пак е нещо. Продължавай си живота по-добре ще ти е без него. Не си и помисляй да го приемаш обратно при теб.

SisiStrange
08-01-2012, 18:08
Леле, как успявате да обичате такива хора... Тоя заслужава да лежи в затвора.

Amore-Mio*
08-01-2012, 18:38
Грешката ти е била още от самото начало, когато си почнала да му простиш абсолютно всичко. Как някакъв си по - малък от мене ще тръгне да ми се правя, а да се скрие някъде. Добре. Разбирам те до едно място, макар трудно. Но как можеш да търпиш физическия тормоз, който ти е налагал той?

Бягай , колкото се може по - далече от него.
Не си е струвало да се раздаваш за такъв като него.

Mim4etooo
08-01-2012, 18:39
scandalousLady Дано да намеря, благодаря за пожеланието, въпреки, че точно сега искам да забравя и да започна да се занимавам с други неща , за да преодолея унижението и предателството.
horacio Няма шанс да пожелая да бъда с този човек повече, наистина много късно разбрах що за боклук е , ами то компанията му е само с такива отрепки, които само изневеряват на приятелките си, лъжат ги, как не успях даразбера по-рано, че той няма как да е по различен.

streleca88
08-01-2012, 19:34
ти си жена мечта

horacio
08-01-2012, 19:52
scandalousLady Дано да намеря, благодаря за пожеланието, въпреки, че точно сега искам да забравя и да започна да се занимавам с други неща , за да преодолея унижението и предателството.
horacio Няма шанс да пожелая да бъда с този човек повече, наистина много късно разбрах що за боклук е , ами то компанията му е само с такива отрепки, които само изневеряват на приятелките си, лъжат ги, как не успях даразбера по-рано, че той няма как да е по различен.
Според мен си го разбрала по-рано, но не си искала да го признаеш пред себе си. Е, по-добре късно, отколкото никога. :)

Elli *
08-01-2012, 20:00
а сега на колко години сте и двамата ?
иначе останах без думи ... дори и аборт си направила заради него

UltrasGirl
08-01-2012, 20:32
Лол.. останах без думи.Но дано намериш мъж който ще те цени но не само на думи : ) ! Бъди силна.

UltraBlue
08-01-2012, 20:38
Лол.. останах без думи.Но дано намериш мъж който ще те цени но не само на думи : ) ! Бъди силна.

Много ги разбираш бе жена ми..хаха ..

Violenza
08-01-2012, 20:39
Ако това неговото е "любов", дано никога мъж да не ме обича.
Дори не знам как е възможно да имаш чувства към такъв изрод. Радвай се, че си се отървала от него, макар и толкова късно и след такива преживелици. Дано осъзнаваш колко ценно време си загубила и занапред да имаш късмета да намериш мъж, който да ти покаже какво означава да цениш една жена и да я обичаш.

notlike
08-01-2012, 20:40
Педераст. Ама и ти не лъжеш. Преди всичко обичай себе си, защото рядко някой в днешно време ще му пукне за теб. НЕ можеш да живееш за другите, защото те ще направят всичко възможно, за да те изклатят в тяхна си полза. И, да, съжалявам, грешката е твоя. Да позволяваш да те спуква от бой? Абсурд! Ако един човек наистина те обича, той НИКОГА няма да те удари, камо ли да те БИЕ през интервали от време, тоест, не веднъж, а редовно. Това не е ЧОВЕК, а ти го търпиш? Е, нищо, нека ти обеца на ухото. Някои неща с думи не се учат, опитът го доказва. За следващия мъж да знаеш - удари ли ти шамар, чао!

forside1
08-01-2012, 21:18
Ако това неговото е "любов", дано никога мъж да не ме обича.
Дори не знам как е възможно да имаш чувства към такъв изрод. Радвай се, че си се отървала от него, макар и толкова късно и след такива преживелици. Дано осъзнаваш колко ценно време си загубила и занапред да имаш късмета да намериш мъж, който да ти покаже какво означава да цениш една жена и да я обичаш.

+1
(десет букви)

Jamiroquai
08-01-2012, 21:37
И аз съм без думи...
Да те бие!?! Това направо ме смаза. А след това твърди, че те обича...
Мисля, че си постъпила правилно и съм сигурен, че скоро ще намериш някой, който наистина те обича!

sexy_for_you
08-01-2012, 22:13
При неговото поведение няма място за компромиси. Не заслужава уважение, а за втори шанс да не говорим.

balu4ka
08-02-2012, 06:31
Говориш ,че си му давала шанс подир друг?Прощаваш,защото обичаш,но това не е обич ами мазохизъм.Правилно е ,че си прекратила всичко ,никога не се връщай при такъв човек ,не ти е нужен.Ще намериш нещо ново,различно от старото и определено ще е по-добро.Не позволявай да бъдеш жертва!

Sh@d0w
08-02-2012, 06:41
Сама си си виновна, заради мазохистичното ти държание. Още като стигнах до "обижда ме" и "посяга ми" си помислих че следващото ти изречение ще е "Скъсах го". Като не си го направила, нямаш право да се оплакваш, сама си си виновна.

От 5те години в тоя форум винаги ви се изумявам на жените. Ама абсолютно винаги. Знаеш ли колко подобни теми съм прочел? Някоя женска да ми обясни моля, защо когато един мъж се държи гадно с вас, вие все повече и повече се вкопчавате в него, като удавник за сламка? Няма да е последния който ви обръща внимание, спокойно. Пък после вече като стане късно, защо станало така. Еми близо е до акъла защо.

soinlove
08-02-2012, 07:18
Да, бе -верно.Откъде това желание за медал по мазохизъм?Оня се прибрал да яде, моля ви се,докато тя прави аборт!!!!Добре, бе момиче- не те познавам, ама сигурно си хубава и тн- какво намери в този червей.Смачкай го като хлебарка и да си ходи..Ако след всичко се върнеш при него- това ще е ужасно,.Я продължавай напред- колкото и да ти е трудно.. жени сме мама му стара- не може да се държат така с нас..Вярно, че ако няма драма понякога, не откриваме смисъл във връзките си и мъжете които са ни вързани в кърпа не са ни интересни, ама от драма до филм на ужасите има една тънка разлика.Айде, различавай ги и не позволявай, на тоя безгръбначен комплексар да ти режисира живота!!

SisiStrange
08-02-2012, 08:35
Сама си си виновна, заради мазохистичното ти държание. Още като стигнах до "обижда ме" и "посяга ми" си помислих че следващото ти изречение ще е "Скъсах го". Като не си го направила, нямаш право да се оплакваш, сама си си виновна.

От 5те години в тоя форум винаги ви се изумявам на жените. Ама абсолютно винаги. Знаеш ли колко подобни теми съм прочел? Някоя женска да ми обясни моля, защо когато един мъж се държи гадно с вас, вие все повече и повече се вкопчавате в него, като удавник за сламка? Няма да е последния който ви обръща внимание, спокойно. Пък после вече като стане късно, защо станало така. Еми близо е до акъла защо.
Хич не важи за всяко момиче.

Sh@d0w
08-02-2012, 08:38
За едно 90% важи. И се чудя, защо е така.

SisiStrange
08-02-2012, 08:42
Може би, защото четеш пубертетски теми за първите им връзки. Хем ги тресат хормони, хем не са имали нормална връзка, която да им е мерило как би следвало да изглежда една такава. От 17-18 нататък много малко момичета биха се примирили на такова отношение.

LadyTerrible
08-02-2012, 08:44
Момиче,бъди силна!Тегли му майната и живей живота,който заслужаваш!Много неща бих простила...но изневяра...да ме бие...НИКОГА!Всяко момиче трябва да си знае цената и да си има достойнство.

Niakoitam
08-02-2012, 09:00
Mim4etooo Може и да се изкажа по-остро,но не се обиждай ще го напиша за добро. Просто си му показала ясно с времето колко си слабохарактерна най-малкото спрямо него и как няма проблем щом му скимне да те гази и да не прави на нищо.Ясно си му показала и че самоуважение нямаш.Това с любовта са си просто оправдания,защото не ти стиска да си признаеш истината. А именно че те е страх да не останеш сама и да ги няма тези моменти.Имах такава приятелка допреди време.Даже я и харесвах като нещо повече.Но вече нямам,можеше да се опитам да оправя нещата,но не искам.Тя ме разочарова в опитите си да ми се прави на много силна и решителна.Де да беше наистина такава.Да тя не беше като теб да я помелват от бой.Е, имаше убиди като..."Боклук", "Жалка си", "Аз ако си намеря по хубава ще те зарежа" и.т.н и т.н.Имаше и изневери...даже какво ти изневери не стига че е разведен с дете и 7 години по-голям вече тръгващ към застаряване мъж, а отгоре на това и в 4 годишната им връзка 4 пъти я зарязвал заради други за по няколко месеца.Но нали ми е добричка, да вдействителност това качество доколкото съм усетил го имаше да и пусне някоя и друга сълзичка,да и каже колко е бил глупав,колко много я обича и след три секунди е на врата му да му обяснява колко много го обичала,как не можела без него,как тя била грешната и такива ми ти работи.Пък отгоре на това и сметки ще му плаща при положение че си има доста хубава работа.Сега не знам какво е положението пък честно казано и изобщо не ме интересува,защото на доброто ми отношение тя отвърна с едно "прекрасно" такова впоследствие.Разочарова ме страшно много.В моменти като този се чудя какъв е смисълът да се държиш готино с една жена като стига да си тарикат и да си играеш добре картите даже и да се държиш с нея като с парцал тя щв ти тича по гъза,защото много те обичала.Нито сте женени,нито имате деца та нещо да те спира.За твое най-голямо щастие.Но и този момент ще дойде ако този характер си го пазиш само да се дървиш на хората,които ти мислят доброто, а не там където трябва.И се надявам този път това наистина да е край, а не само да го мислиш.А не като гореспоменатото момиче дето няколко дни или седмица или докато не реши нейният се скъсва да го плюе пред мен,обяснявайки ми как вече я е загубил,какъв е тъпанар,идиот и т.н и когато той реши да и направи някоя и друга мила физиономийка и някое театърче веднага да и омекнат крачката и да му се хвърли на врата след това пак оплаквайки се.За щастие захванах само последните два пъти.Чудя се кога ли най-накрая повечето жени ще разберете че истинска любов не е равно на мазохизъм, слабохарахтерност никакво самоуважение и т.н. и да разберете че най-лесно е да се отървеш от един човек,който те прави нещастен в момента на връзката, а не след брака или даже децата.Но не те се били борели,защото който не се бил отказвал все някога получавал това,което иска.Продължавайте да се заблуждавате драги дами, а след това боляло.Ако му беше теглила майната когато ти посегна за пръв път и при вторият път вече го беше изтрила окончателно от живота си колкото и да е трудно отдавайки се на някои,който те цени истински може би сега щеше да пуснеш пак тема във форума Историята на една любов,но от щастливата и страна :)

SisiStrange
08-02-2012, 09:04
^ Спрете с това "повечето жени". Не са жени. "Много от тийнейджърките" може и да е вярно. Първото не е.

Niakoitam
08-02-2012, 09:11
Моля? Според стандартите теийнейджърството прилючва когато на английски започне да изчезва тийн от годините.В 19 го има, а в 20 вече не. Повярвай ми че не само момичетата до тези години го правят.За справка авторрката е на 22 поне според профила и, а с онова момиче се запознах когато беше на 21.Да неговорим че съм наблюдавал подобни неща във всякакъв възрастов диапозон.Хайде ако се женени и имат деца както и да е но иначе...
П.П. Ако повече те устройва може и да го кажем много жени :)

SisiStrange
08-02-2012, 09:19
Не твърдя, че има някаква възрастова граница като цяло. Има жени и на 50 години, които търпят. Просто често срещани са баш около пубертета. Между да речем 12 (за жалост) и 18 може да се каже, че е голям процента. Нататък са изключения. Разбира се, това са ориентировъчни цифри. Всеки се развива с различни темпове.

fenastz
08-02-2012, 09:19
Айде, коя ще е първата, която ще напише, че всички мъже са боклуци :D

Me4encety
08-02-2012, 09:36
Бой по каската ! Каквата и да си не заслужаваш такова отношение.След време ще се ядосваш сама на себе си,че си позволявала да се подиграва така с теб.Не му отговаряй на обажданията,не го търси и прекратете всякакъв контакт.Казвам ти го за твое добро,просто не си заслужава да страдаш ! Ей значи тва почти всички мъже са бахти изрудите =_=

Niakoitam
08-02-2012, 09:41
Да, особено за тези,които не правят особена разлика между любов и мазохизъм ;)

mechone
08-02-2012, 09:43
ти си жена мечта

Просто го е обичала прекалено много...
П.П: Този не заслужава нищо от никого. Заслужава да остане сам до края на живота си и да види кво е да страдаш. Или пък да намери няква като него, да се влюби в нея и тя да го пре*бе по същия начин...Тогава чак може би ще осъзнае какво е причинил на едно наивно момиче...

SisiStrange
08-02-2012, 09:53
БЕй значи тва почти всички мъже са бахти изрудите =_=
Хаха, fenastz, доволен ли си? :D

ИзрОди. Освен, ако не иде реч за някакъв нов вид полезно изкопаемо. Изруда.

Niakoitam
08-02-2012, 09:53
Просто го е обичала прекалено много...
П.П: Този не заслужава нищо от никого. Заслужава да остане сам до края на живота си и да види кво е да страдаш. Или пък да намери няква като него, да се влюби в нея и тя да го пре*бе по същия начин...Тогава чак може би ще осъзнае какво е причинил на едно наивно момиче...

И над това съм се замислял.Съдбата е много несправедлива пък и не я познаваме да знаем дали щеше да го направи при малко по-различни обстоятелства.:).Но пък дали ще сгреша ако се опитам да позная че на мацката този и е първият или поне първият в по-сериозна връзка?

SisiStrange
08-02-2012, 09:55
^ Няма да сгрешиш, 100% съм. Нали затова обяснявам от половин час, че тоя див мазохизъм се среща при по-млади момичета най-много, защото нямат база за сравнение и не са виждали нормална сериозна връзка.

Niakoitam
08-02-2012, 10:02
Именно, такива, който си мислят че това е единствената и най-голяма любов в живота им и сакън повече мъже по света не съществуват.Ще си останат вечно сами и стари моми,защото няма кой друг да им обърне внимание, а те без любов ще се разпаднат на малки частички.Но такива има и сред по-големите и по-опитни много макар и процентът да е понамалял.Не че ако се беше държал добре нямаше гаранция че нямаше да стане и в един момент безинтересен.Все по-малко неща започват да ме очудват вече.Доскоро гледах с лоши очи само на така наречените курви,но пък все повече се отчайвам като гледам и много нормални :)

Sh@d0w
08-02-2012, 10:17
Когато човека до теб ти обръща внимание на 100%, дарява те с любов и внимание е нормарно да мислиш така. При обратното положение не е.

PyCoKoCkA93
08-02-2012, 10:52
Доста от чертите ти ги виждам и в себе си,ама при теб е чак прекалено,честно.За много от нещата САМА си си виновна.Никоя нормална жена няма да търпи да я удрят и обиждат хронично,а това отношение от него след аборта...просто нямам думи...И изневерите,и липсата на внимание... :Х :Х :Х Съжалявам,че съм малко груба,но дано да си вземеш поука за следващата връзка.Попринцип не реагирам грубо,а влизам в ролята на успокоител,но тук просто няма как да ти кажа,че ти си най-най + ,а той е най-най - ,защото хората са различни и изборът с кого да делиш живота си е ЛИЧНО ТВОЙ.Никой не те кара да продължаваш да търпиш такова отношение и да засилваш негативните черти у него.Добре,че поне е дошъл денят,в който малко от малко си се осъзнала...Дано и занапред да е така,а не да му простиш за пореден път.Тогава наистина ще те признаем за най-голямата глупачка...

mechone
08-02-2012, 10:56
И над това съм се замислял.Съдбата е много несправедлива пък и не я познаваме да знаем дали щеше да го направи при малко по-различни обстоятелства.:).Но пък дали ще сгреша ако се опитам да позная че на мацката този и е първият или поне първият в по-сериозна връзка?

Може и да й е първият, но това няма значение. За момента ще е тъжна, с времето всичко ще премине и мацката ще осъзнае колко напразно нервни клетки е убила по този недорасляк.

Mim4etooo
08-02-2012, 13:32
Да, първият ми е, но не в това е причината да съм била с него толкова време. Просто наистина вярвах, когато ми казваше какви планове има за нас, и т.н. и т.н., всичко е било лъжа. И най-интересното е, че с най-голямата си наглост снощи в 1:20 ми звъни да ме пита дали това бил краят, кви били тия работи, да ми каже, че тя му звъняла сутринта в 3 часа да го вика да пият някъде по бира, и той нашия и разказал какво сме си говорили, че съм ходила у тях. Тя нашата се извинила и казала, че съм била много зле да го направя това, как съм можела да ходя у тях да му искам сметка. Ооо да и той естествено и казал, че е права, че съм била много зле. Няма значение, че на мен ми разказва колко била тъпа и какво ли още не. Нямам думи как може да е толкова лицемерен. Или може би лъже само мен , не знам и не ме интересува, жалко че изгубих 4 години от живота си с такова същество.Благодаря на всички, които са дали мнението си , прави сте. И мисля, че когато чета коментарите ви, някакси ми дават сили и знам, че съм постъпила правилно, но твърде късно.

sweetycherry33
08-02-2012, 13:33
:O

УЖАС ! Как можеш да търпиш това ?!? По - добре го зарежи веднага, ако още не си го направила. [-( НЕ ТРЯБВА ДА ТЪРПИШ такова отношение, никой не заслужава това !

Някои мъже си мислят, че щом упражняват физически тормоз над жена си/гаджето си, са големите мъжкари.Слабият удря с ръце, силният - с думи !

Мога само да ти пожелая да намериш истинска любов........ и никога повече да не попадаш на такъв "човек". :smt064

fenkaaa
08-03-2012, 00:53
Съмнява ме това въпросното момиче да го е "чукало",или просто я някоя,която го харесва и не иска да сте заедно,или просто някой я е наговорил да каже така,но откъде да знаеш,има ги и такива момичета,всичко е възможно.Остави го,не се занимавай повече с него,доколкото разбрах прекалено много си страдала. :)

ludatadoideee94
08-03-2012, 00:59
пълен боклук върви само напред и го гледай как се моли (когато ти звунне накарай някой твой приятел да вдигне и просто гледай реакции стига си била шматката поиграй си малко и ти) :p :*

fenastz
08-04-2012, 11:01
Хаха, fenastz, доволен ли си? :D

ИзрОди. Освен, ако не иде реч за някакъв нов вид полезно изкопаемо. Изруда.

Нямаше как да се размине :-D

UbYrKaNa
08-12-2012, 16:17
Дано намериш човек, който ще те уважава в бъдеще, и на когото няма да има нужда да даваш нови шансове..

Psyko Nuts
08-13-2012, 11:19
Аз ако съм момиче и съм на твое място, щях да го зарежа още, като е почнал да си позволява, дори нямаше да се стигне до момент, в който да ми посегне !