PDA

View Full Version : Татуировки - надпис



vaflichkata
08-01-2012, 15:49
http://pics.data.bg/storage/pics/1212909/36361/625f2e799719ad723c12b23bad4654b6_400x532.jpg искам ето такава татуировка ,но предложете някакав надпис ,нещо готино :)

awe_mahaise
08-01-2012, 16:04
Това трябва да е нещо значимо за теб, все пак до живот ще си го мъкнеш. Ама ,като гледам може only god can judge me http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2011/054/c/0/only_god_can_judge_me_by_iamtaylormiller-d3a89ll.png .

3oPuTy
08-01-2012, 16:12
Глупаво е да се татуираш само щот' "така е модерно" или някой е казал,че е готино ... :?
И не ми казвай,че не го правиш поради тази причина,защото НИКОЙ трезвомислещ човек няма да се татуира с нещо,което просто си е харесал в нета,а всъщност по никакъв начин не е свързано с него :?
Аз лично никога не бих си татуирала нещо от нета!!!Работата на татуистите не е само да те набодат,а е и да ти създадат проект по твое желание - нещо индивидуално и уникално,което никой преди теб не е имал на тялото си.

HatersGonnaHate
08-01-2012, 16:12
fear none but god

whysosad
08-01-2012, 18:49
Вафличке,
като сама не може да си измислиш- просто не си прави.

fizzyg
08-01-2012, 22:33
Вафличке,
като сама не може да си измислиш- просто не си прави.

Точно.
Трябва да означава нещо свързано с живота ти,но не точно ей сега каквото си мислиш,а нещо,което от малка ти се случва да наблудаваш,слушаш и т.н.

Glamour92
08-01-2012, 22:42
Не мога да ти предложа идея,щото после двете ще се разкарваме с едно и също послание по кожите си,а това откъдето и да го погледнеш си е тъпо.
Макар че като се замисля,ето нещичко=>>>

"Над далечните Карпати клати се едно дърво
О,егати,о егати,как се клати туй дърво..."

На бас,че няма да имаш аналог. :)

Amore-Mio*
08-02-2012, 16:00
Неща, което е важно и значимо за теб. Аз лично не бих си направила татуировка, тъй като няма никаква гаранция, че няма да ми омръзне. Иначе имам приятелки, които имат надписи от сорта на "Nothing is random" , а едно момиче има рождените дни на родителите си с римски цифри. Така, че седни и помисли на теб какво би ти харесвало да пише и това е. Нищо сложно.

Yanakiewa
06-02-2013, 09:33
Хехех :) Аз имам 3 татуса.. 2 от тях са надписи.. Единият ми надпис е Victory което означава победа, а другият е Mirror is my best friend, because when i cry it never laught а другият ми е пеперуда, която символизира безсмъртието :) Скоро ще ходя да си правя infinity, само че знака за infinity - ∞ :) Досега като моите надписи не съм виждала, да има татуси но знам ли може да има.. И все пак си направи нещо, което има смисъл за теб.. Моите си имат смисъл, който само аз разбирам :)

POLLINA
06-02-2013, 09:46
Точно пък знакът на infinity го има все втори
Но.. да, важното е да имат смисъл за теб

ggb
06-02-2013, 11:07
Уверявам се ,че 80 % от хората се татуират,за да се покажат или защото е модерно..

POLLINA
06-02-2013, 11:12
Което е адски тъпо, бих татуирала нещо върху себе си,което ще е с особено важно значение за мен самата. А не знак за безкрайност или изтъркани заучени фрази. Лично мнение:)

scioquoniamsuccedere
06-02-2013, 11:32
И какво като е глупаво да си правиш татус само заради модата и вниманието ? Като са щастливи да имат модерна татуировка с избран от нета надпис нека си правят!
Какво значение имат осъдителните ви коментари пред радостта, която им носи татуировката ?

POLLINA
06-02-2013, 11:37
Къде пък видя осъдителен коментар, исках си мнението просто

Yanakiewa
06-07-2013, 11:42
Хаха infinity имал всеки втори ;д Ми нека да си има аз не съм си го направила защото го има всеки втори. Радвам се че си направих и водно конче (съвършенство) и dad, i love you и датата на тати. Също така и Good things come in good time - Wiz Khalifa.. Имам и други, но мънички символи :) Давам ти предложения, а това only god can judge me е хубаво, само че за тези които наистина вярват, че е така а не защото е хубаво и смилено и модерно. Аз не съм набожна и не бих си направила такова нещо. Ако искаш татус намери смисъл в него :) Моите си имат смисъл.. за мен. Другия вариант е да си напишеш нещо на арабски, аз ще си правя "Гордост, Страст, Любов" на арабски, само трябва да избереш хубави места за татусите :)

tori
06-07-2013, 20:29
Момичета, темата е стара, няма смисъл да спорите. Янакиева, разбрахме за татусите, стига се хвали. За еднаквите татуировки бих казала единствено, че всеки трябва да си вкарва негов смисъл и разбира нещата по различен начин. Все едно да се сърдиш, че двама човека разбират едно и също изречение по един и същи начин или пък по коренно различен.

leadyflame
06-07-2013, 21:28
Е това е то, младите искат да са модерни, а заради модерност всяка глупост биха направили!

MaLkaTa_LaDy
06-08-2013, 05:57
Yanakiewa е яку простЪ.

П.п. "Еgo similis manducare cole." - латински. Довери ми се, ще пръснеш с този! ;)

brokeback
06-08-2013, 16:12
Yanakiewa е яку простЪ.

П.п. "Еgo similis manducare cole." - латински. Довери ми се, ще пръснеш с този! ;)

Е не :D

Bank$
06-08-2013, 16:19
Направи си Proprety of Bank$ много е модерно сега

tori
06-08-2013, 17:38
Хора, темата е от август 2012.

BrainDamage
06-08-2013, 18:54
хахахахх по-тъпа тема от тази няма ... т'ва ако не е трол, е ба'ти кухото парче, повече няма да коментирам .. от където и да го погледнеш е тъпо да питаш "какво да си татуирам, че сега и модерно всички да са напълнени с мастило, а аз си нямам нищо"

kaili_mir
06-09-2013, 14:33
Не виждам защо нападнахте момичето @Yanakiewa, защо да е проста? Според мен - браво, че даде идеи ( колкото и банални да са ) и сподели за своите татуировки. Поне се опита да помогне, а вие постоянно сте '' на ти '' с нещата и от всичко разбирате. Никога не бих си написала - ''Само Господ може да ме съди'' , '' Това, което не ме убива - ме прави по силен'', ''Завинаги млад'', ''Вярвай'', '' Бори се'', ''Следвай мечтите си'', ''Никога не се предавай'' и тн. Но въпреки, че огромна част от татуираните имат точно тези надписи и още куп такива комерсиални татуировки - те имат смисъл, може би много хора ще ги свържат със себе си, тогава защо не си ги направят? Всеки решава за себе си ..

Yanakiewa
06-11-2013, 17:24
Ей шматка аз ли съм яку простЪ. Извинявай първо питат кво да си татуирам като споделям аз кви имам (по този начин давам идеи) съм проста. Напрал не човек. Ми туй дето го даде на латински за тебе може да има смисъл.. Както и да е ся като седнах на компютър видях че темата е стара от телефона като съм не обръщам внимание.