PDA

View Full Version : Искам...



ShtrudeL
08-01-2012, 17:57
...да завали мЪного силно, да вали поне 2-3 до 5 дена без да спира и през това време да съм си самичко вкъщи на запалени ароматни, чаени свещички, музичка, легълцето ми, пода, темперни боички и кофа сладолед. : (
оххх а така ми се приядоха и палачинкииии <3

burpp
08-01-2012, 18:01
позволи м и да те почерпя, чинията ми прилива от палачинки с шоколад.
Щруделче, ти помниш ли ме?

Krasencety
08-01-2012, 18:01
звучи страхотно, но точно в момента не бих искала не и ако съм самичка..

ShtrudeL
08-01-2012, 18:02
позволи м и да те почерпя, чинията ми прилива от палачинки с шоколад.
Щруделче, ти помниш ли ме?

Помня тееееее <3
^_

burpp
08-01-2012, 18:09
радвувам се

ShtrudeL
08-01-2012, 18:09
само кур ще те оправи тебе , ама кой ще е тоя дето ще изтрае такава тъпотия.

колко мили думи, ти си прекрасен и добър човек, без капчица злоба и агресия. ^__^ <3

kosder
08-01-2012, 18:15
Нищо чудно в Дружба да вали 3-5 дена. Вие там сте в различен климатичен пояс.

granger
08-01-2012, 18:37
Всъщност ти също си от хората,които мислят,че те винаги са прави , че всички останали са тъпи!
Малко е жалко.
Много.

AnzaRe
08-01-2012, 19:05
Нека вали...

ShtrudeL
08-01-2012, 19:18
ти си способна да изнервиш всякой. С тъпото ти мислене ,че твоето мнение е най-правилно.Изобщо нищо общо с реалността. Живей си в скапания свят и когато се събудиш , ще ти е супер кофти и направо не знам как ще справиш.

Четох за хора като теб , които ги страх да пораснат , не било на хубаво.

awewww ^__^ Наистина ме забавляваш с начина, по който си мислиш, че знаеш каква съм и какво точно ми е в главата. ^_^

granger
08-01-2012, 19:20
Не съм принцеса, не ми се вкарвай. Просто ти казвам, принце , че не винаги твоята гледна точка е правилна,тва да казваш на някой какъв е и за какво става е мега тъпо.Не ми се обиждай, по принцип говоря , не само за теб.

DeviL_AsS
08-01-2012, 19:20
Оф тоя няма ли да го баннете по айпи вече,че много философства

kosder
08-01-2012, 19:21
Вейдър, преди като се правише на бял негър беше по-готин :/

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 19:22
Оф тоя няма ли да го баннете по айпи вече,че много философства

Що пък да го баннат, тука да не би да е само за хора, дето лижат задници и нямат право да изразят негативното си мнение за някой ?

kosder
08-01-2012, 19:23
тва ли ти е единствения акаунтmachoka ми е другият

DeviL_AsS
08-01-2012, 19:26
Що пък да го баннат, тука да не би да е само за хора, дето лижат задници и нямат право да изразят негативното си мнение за някой ?

Той не си изразява мнението,а го натрапва на всички и винаги е супер прав разбираш лиии

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 19:31
Той не си изразява мнението,а го натрапва на всички и винаги е супер прав разбираш лиии

Ми мен пък примерно ме дразнят разни потребители, дето постват по 254343 снимки на ден и ми се натрапват, кво правим ?
Да спра да отварям снимките или да ги баннват и тях ?

DeviL_AsS
08-01-2012, 19:32
Ми като не ти харесват снимките що ги отваряш :Д

yakuza_
08-01-2012, 19:34
моржа дето крещи геййййййййййййййййййййййй йй
отивам си налея бира

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 19:35
Явно ми разбра намека

ShtrudeL
08-01-2012, 19:48
Мен пък ме радват потребители, които си градят цялото мнение върху нещо, което може да се е случило един или два пъти, но им е направило някакво впечатление и видиш ли, щом веднъж си постъпил по определен начин, значи си еди какъв си човек.

Всички злоби, които не ме харесвате сте лапнали това, че съм 'лигава/розова/живееща в собствен свят' и не знам си каква, като не отричам, че НА МОМЕНТИ съм такава, но личността ми е съвсем не е такава и не това е основното. Но така или иначе сте като коне с капаци и пука ли ви, че пиша и сериозни постове - не. И на мен не ми пука и следователно няма кой знае как да ме засегнете, но не казвам всичко това само заради мен. Вие просто сте си злобни и се отнасяте агресивно с почти всички. И за да не изляза същата като вас, ви давам право пред себе си, да ми докажете (ако искате) обратното. Ако не го направите - все ми е тая също. Доста разбран човек съм и се старая да не отписвам хората по първоначалното ми впечатление, а вашето доста отдавна е минало.

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 19:51
Мен пък ме радват потребители, които си градят цялото мнение върху нещо, което може да се е случило един или два пъти, но им е направило някакво впечатление и видиш ли, щом веднъж си постъпил по определен начин, значи си еди какъв си човек.

Всички злоби, които не ме харесвате сте лапнали това, че съм 'лигава/розова/живееща в собствен свят' и не знам си каква, като не отричам, че НА МОМЕНТИ съм такава, но личността ми е съвсем не е такава и не това е основното. Но така или иначе сте като коне с капаци и пука ли ви, че пиша и сериозни постове - не. И на мен не ми пука и следователно няма кой знае как да ме засегнете, но не казвам всичко това само заради мен. Вие просто сте си злобни и се отнасяте агресивно с почти всички. И за да не изляза същата като вас, ви давам право пред себе си, да ми докажете (ако искате) обратното. Ако не го направите - все ми е тая също. Доста разбран човек съм и се старая да не отписвам хората по първоначалното ми впечатление, а вашето доста отдавна е минало.

Нищо не разбрах, пила ли си си илачите неска ?
Кой каво да да ти доказва ?

granger
08-01-2012, 19:55
:lol: Всеки си има мнение,бе, аз нямам против някой да си го изказва, нека.
Понякога може и да съм права,понякога не...взимам си поуки оттук-оттам.

ShtrudeL
08-01-2012, 20:00
пила ли си си илачите неска ?

за това говорех х)

Та исках да кажа, че въпреки че те мисля за тъп и злобен (което за мъжки характер хич не е хубаво), ти давам шанс да ми докажеш обратното.

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 20:03
за това говорех х)

Та исках да кажа, че въпреки че те мисля за тъп и злобен (което за мъжки характер хич не е хубаво), ти давам шанс да ми докажеш обратното.

Извинявай амаа коя беше ти , че да ти доказвам нещо и ти да ми "даваш шанс" ? :lol:
Стегни са малко моля ти се

Geminicous
08-01-2012, 20:04
Нищо чудно в Дружба да вали 3-5 дена. Вие там сте в различен климатичен пояс.
ХАХАХАХА колко си прав :Д

ShtrudeL
08-01-2012, 20:10
Извинявай амаа коя беше ти , че да ти доказвам нещо и ти да ми "даваш шанс" :lol:
Стегни са малко моля ти се

Аз ли? За теб съм никоя и както казах не си длъжен да ми доказваш нищо, т.е. ако не го направиш ще продължи да ми е все тая, но явно искаш (или на теб също ти е все едно) да продължа да те мисля за злобен и тъп, което не ме натоварва ни най-малко.
И да... може би си прав за шанса... по-скоро го давах на себе си, като за опитах за момент да не съм предубедена и затворена към тъпата ти личност, но ти оправда отново всичките ми представи за себе си. = )
И въпреки това не изпитвам лоши чувства към теб.

nqmaznacheniee
08-01-2012, 20:18
:lol: Всеки си има мнение,бе

а като казах на оная кранта, че е грозна ти ми се нахвърли евреи да те посетят скоро :@

granger
08-01-2012, 20:19
Ти хубаво го изказа,но го направи с цел да я обидиш и то незаслужено, всеки има право на мнение,аз пък имам право да не се съглася с него. Окей.

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 20:22
Аз ли? За теб съм никоя и както казах не си длъжен да ми доказваш нищо, т.е. ако не го направиш ще продължи да ми е все тая, но явно искаш (или на теб също ти е все едно) да продължа да те мисля за злобен и тъп, което не ме натоварва ни най-малко.
И да... може би си прав за шанса... по-скоро го давах на себе си, като за опитах за момент да не съм предубедена и затворена към тъпата ти личност, но ти оправда отново всичките ми представи за себе си. = )
И въпреки това не изпитвам лоши чувства към теб.

Стига ме разсмива моля ти се, наистина ли си вярваш, че ще тръгна да ти се обяснявам типично в твой стил по 5 страници къв съм и къв не съм , че да се издигна в очите на някого, наистина ли го вярваш ? Ако го вярваш значи толкова и си си изградила няква представа за мен...

Мога само да ти кажа едно, ако от това, което си ми чела за теб съм тъп и злобен то най-вероятно съм такъв, щот аз си пиша мненията, а не някой друг.

nqmaznacheniee
08-01-2012, 20:22
тя щото не обижда тая злобната нали :lol:

granger
08-01-2012, 20:24
Както казах, можеш да се съгласиш с едно мнение или не, понякога е прекалено рязка и тя си го знае това, но в голям процент от случаите е права.
Твоя воля дали ще я обиждаш или не. Аз също изказвам мнение по въпроса.

mrazqkindergarten
08-01-2012, 20:25
Аз ли? За теб съм никоя и както казах не си длъжен да ми доказваш нищо, т.е. ако не го направиш ще продължи да ми е все тая, но явно искаш (или на теб също ти е все едно) да продължа да те мисля за злобен и тъп, което не ме натоварва ни най-малко.
И да... може би си прав за шанса... по-скоро го давах на себе си, като за опитах за момент да не съм предубедена и затворена към тъпата ти личност, но ти оправда отново всичките ми представи за себе си. = )
И въпреки това не изпитвам лоши чувства към теб.

Евала! :)

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 20:27
Евала! :)

Ти пък си най-злобното същество тука бе, кво се обаждаш :lol:

ShtrudeL
08-01-2012, 20:29
Стига ме разсмива моля ти се, наистина ли си вярваш, че ще тръгна да ти се обяснявам типично в твой стил по 5 страници къв съм и къв не съм , че да се издигна в очите на някого, наистина ли го вярваш ? Ако го вярваш значи толкова и си си изградила няква представа за мен...

Мога само да ти кажа едно, ако от това, което си ми чела за теб съм тъп и злобен то най-вероятно съм такъв, щот аз си пиша мненията, а не някой друг.

Не вярвам, надявах се.
Както и да е.
Остани си такъв, какъвто си. Така де... Не ми се иска, защото не обичам такива хора, но така или иначе не можеш да си друг.

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 20:35
Не вярвам, надявах се.
Както и да е.
Остани си такъв, какъвто си. Така де... Не ми се иска, защото не обичам такива хора, но така или иначе не можеш да си друг.

Добре, че съм джентълмен и ще пропусна моето мнение за теб, което никога не съм изказвал бтв , а после ме наричай злобен и т.н и т.н. язък тц тц тц

ShtrudeL
08-01-2012, 20:39
Добре, че съм джентълмен и ще пропусна моето мнение за теб, което никога не съм изказвал бтв , а после ме наричай злобен и т.н и т.н. язък тц тц тц

Спокойно, знам го и без да го казваш.

Oy7ofCon7roL
08-01-2012, 20:45
ок разбрахме се, сега отново можеш да продължиш да ми игнорираш тъпите и злобни мнения както правеше до сега :Д

sofityoy
08-01-2012, 20:47
Охоо колко много и на мен ми се иска такам ...

cookie78
08-01-2012, 21:48
И на мен ми звучеше прекрасно, ама те се скараха и ше плачкам :(...

MaLyKoLiU
08-01-2012, 22:01
http://i46.tinypic.com/25yy8mf.jpg

ShtrudeL
08-01-2012, 22:07
http://i46.tinypic.com/25yy8mf.jpg

eweeww колко мишоци :3

MaLyKoLiU
08-01-2012, 22:10
Мишинка ще хареса тази снимка... <3