PDA

View Full Version : Поставен съм в много гадна ситуация...



imjustaboy
08-01-2012, 19:24
Здравейте, бих искал да получа някакъв съвет за тази ситуация, в която съм, защото не знам какво да правя.

От както се разделих с бившата ми приятелка, не съм поглеждал друга в период от 4-5 месеца, защото не можех да я преодолея, но ето че с времето успях. Сега съм си харесал едно момиче и си пиша с нея от няколко дни и много ми допада като характер и външен вид и много искам нещата да се получят с нея. И ето го проблема... (мамка му, защо трябваше да се случи сега, а не когато бях сам и не харесвах никоя) Едно момиче, с което се познавам от около година, и не сме си писали никога, започна изведнъж да ми пише и постоянно ме търси и не крие симпатиите си към мен изобщо. Постоянно ми повтаря, че съм мил, сладък и т.н. Проблема е там, че ми допада като характер, но на външен вид не ми харесва просто и не искам да имам нищо повече с нея от познанство. Аз си искам другото момиче, с което си пиша от скоро, но не знам как да действам с втората. :/ Ще ми е много гадно да я отрежа, защото постоянно настоява да излезем, а ви казах вече, че не я искам.

Малко объркано стана, дано да ме разберете и да ми дадете правилана насока, към която да подходя. :))) На 17 и половина съм, ако е от значение.

UltrasGirl
08-01-2012, 19:39
Просто кажи на втората че си обвързан.Намеквай че ще излизаш с приятелка си.Или пък и кажи че не ти е до гаджета връзки и т.н . : )

DeviL_AsS
08-01-2012, 19:50
Просто и кажи,че се занимаваш с друго момиче,няма смисъл да я въртиш.

paradosou
08-01-2012, 19:55
Случва се симпатиите да не са взаимни. Ще го преживее.

Annabeth
08-01-2012, 20:01
Ами просто й обясни, че в момента си падаш по друго момиче, но не би имал нищо против да сте просто приятели. Може пък да се навие, ако не карай. Както казаха по-горе, ще го преживее.

ChuShki
08-01-2012, 20:26
'Ще ми е много гадно да я отрежа, защото постоянно настоява да излезем, а ви казах вече, че не я искам.' Ами какво? Тръни с нея от съжаление?!?

imjustaboy
08-02-2012, 09:19
Просто кажи на втората че си обвързан.Намеквай че ще излизаш с приятелка си.Или пък и кажи че не ти е до гаджета връзки и т.н . : )
Е, да, ама дай боже тръгна с първото момиче, тогава какво ще си помисли за мен? Че съм лъжец и др....

dimitar_ak
08-02-2012, 09:29
Има вариант да останеш и без нищо.

mechone
08-02-2012, 09:36
Стига с тоя интернет, промихте си мозъците , бе ! Вземи и вместо да си пишеш с тия 2те, изведи ги я на кафе, я в парка. Говорете си очи в очи. Боже, на къде отива тоя свят. Той си пишел и много я харесвал, ама такова... Научи се да комуникираш лице в лице и да мразиш да си пишеш с някой я по скайп, я по фейсбуук и после споделяй проблемите си !!!

PyCoKoCkA93
08-02-2012, 09:37
Има вариант да останеш и без нищо.

Хаха,има нещо вярно...

По темата:Не се чувствай виновен,че не отвръщаш на чувствата и.Ако трябваше да се обвързваме с всички,които ни хвърлят око,леле мале.Ако и го кажеш по подходящия начин,без да я обидиш като последния простак,ще го преживее.А за другата не си прави големи мераци,че да не останеш с празни ръце.Давай полека и както стане,не си поставяй като фикс идея да си с нея и да се получат нещата,за да не останеш разочарован като второто момиче в дилемата ти... :)

scandalousLady
08-02-2012, 09:41
Не я залъгвай, защото и губиш времето. Продължи с момичето,което ти харесваш, няма симсъл да лъжеш другата мацка.

imjustaboy
08-02-2012, 09:55
Стига с тоя интернет, промихте си мозъците , бе ! Вземи и вместо да си пишеш с тия 2те, изведи ги я на кафе, я в парка. Говорете си очи в очи. Боже, на къде отива тоя свят. Той си пишел и много я харесвал, ама такова... Научи се да комуникираш лице в лице и да мразиш да си пишеш с някой я по скайп, я по фейсбуук и после споделяй проблемите си !!!
С първото момиче, което харесвам, се запознахме именно в парка, като ми допадна като характер и външен вид, много смях и т.н. В последствие тя ми поиска приятелство и продължихме да си пишем. Аз също съм против този Интернет и предпочитам комуникацията лице в лице. Така че не си води грешни изводи, моля. :)

Ако можете да ми предложите начин, по който деликатно да ѝ го кажа, защото аз мога да ѝ го кажа директно, но не искам да я обидя.

scandalousLady
08-02-2012, 09:59
Просто казваш,че харесваш друго момиче и не искаш да си губите времето.

mechone
08-02-2012, 10:00
С първото момиче, което харесвам, се запознахме именно в парка, като ми допадна като характер и външен вид, много смях и т.н. В последствие тя ми поиска приятелство и продължихме да си пишем. Аз също съм против този Интернет и предпочитам комуникацията лице в лице. Така че не си води грешни изводи, моля. :)

Ако можеше да ми предложите начин, по който деликатно да ѝ го кажа, защото аз мога да ѝ го кажа директно, но не искам да я обидя.
Ми на едната й кажи, че си срещнал момиче, което е променило коренно мисленето ти за нещата и може да се каже, че имаш чувства към нея. Кажи й също , че съдбата си прави шеги понякога и не се знае дали някой ден няма да се събереш с нея [тази , дето не харесваш].
На другата й кажи същото и я попитай дали се чувства по същия начин и ако е така просто й кажи , че би искал нещо повече с нея..

Не, знаеш ли кво? Не ме слушай.
Кажи й това, което ти е на сърцето и на душата. Кажи й това , което каза по-нагоре на нас. Бъди по-смел и съдбата ще ти се усмихне. Тя обича смелите . :) Никой от форума не може да ти каже какво точно да кажеш или да направиш. Всичко зависи от теб.

Amore-Mio*
08-02-2012, 13:50
> Бъди искрен, ако продължава в същия дух.

> Пробвай се с второто момиче. Пишете си, покани я на среща, опознайте се на живо и така. То , рано или късно, ще си проличи дали ще се получи или не.

horacio
08-02-2012, 15:56
Кажи и, че харесваш друго момиче преди тя да почне да ти пише :)

imjustaboy
08-03-2012, 09:50
Тя не, че само продължава в същия дух, ами е казала и на приятелките си, които не пропуснаха да ме разпитат, но не казах нищо...

Иначе другото момиче е на море до 5-ти Август и няма как да се видим. Говорим си по телефона почти всяка вечер, ама до там.

~DesertRain
08-03-2012, 11:18
Просто се хвани здраво за момичето, което харесваш и не го изпускай! Отърви се от другото момиче. Дори да ти допада като характер, щом не може да се получи нищо повече просто и го кажи ! : "Съжалявам много ако имаш симпатии към мен, свястно момиче си, но не си мой тип .. харесвам друга.." това е най-простия вариант :) На 17 си.. просто бъди смел и го кажи колкото и да си мил по принцип .. гадно е чувството сигурно, самата аз съм го правила и момчето ми каза " Благодаря ти че си искрена с мен, оценявам го" така че.. :) Успех.

imjustaboy
08-03-2012, 11:26
Просто се хвани здраво за момичето, което харесваш и не го изпускай! Отърви се от другото момиче. Дори да ти допада като характер, щом не може да се получи нищо повече просто и го кажи ! : "Съжалявам много ако имаш симпатии към мен, свястно момиче си, но не си мой тип .. харесвам друга.." това е най-простия вариант :) На 17 си.. просто бъди смел и го кажи колкото и да си мил по принцип .. гадно е чувството сигурно, самата аз съм го правила и момчето ми каза " Благодаря ти че си искрена с мен, оценявам го" така че.. :) Успех.
Горкото момче. :D Иначе много благодаря за отговора ти! :)