PDA

View Full Version : Проблем със мустака на горната устна ??????



Fr0z3np3n
08-01-2012, 20:42
Здравейте, аз съм момче на 14 години и имам мустак. Голям лесно забележим и искам да го махна, но родителите ми не ми разрешават особено баща ми. Казва че като започна на тази възраст, като стана на 17 18 години щяло да ми омръзне. И неми разрешават но той ми разказа неговата история как започнал да си го бръсне. Начи негов приятел искал да му направи услуга като го обръсне, но го обръснал на половина и счупел самобръсначката. Но неговият баща (тоест моя дядо, който за съжаление не е на този свят) не му разрешавал и на баща ми да го бръсне, но когато баща ми се е прибрал дядо ми го видял и се засмял и му показал как става бръсненето. Но не го питах на коя възраст е бил. И така но баща ми е много упорит и твърдоглав и не ми дава :@ и ме е изтрах да го направя без негово позволение. Кажете ми какво да правя ???

sofityoy
08-01-2012, 20:46
Направи го без негово позволение както той е направил с дядо ти (и после му го припомни)-та хем няма мустака да ти пречи,а и не мисля,че баща ти ще направи чак такъв проблем та нали и той е направил същото!-Давай смело без разрешение :D

Fr0z3np3n
08-01-2012, 21:17
ок но не знам нещо ми казва че ако го направя ще имам много неприятности смисъл не знам може да ми посегне или да крещи. Защото баща ми е малко агресивен. Не е имал много време работа и само ме изнервяше с някакви глупости

Fr0z3np3n
08-01-2012, 21:19
Направи го без негово позволение както той е направил с дядо ти (и после му го припомни)-та хем няма мустака да ти пречи,а и не мисля,че баща ти ще направи чак такъв проблем та нали и той е направил същото!-Давай смело без разрешение :D

ок но не знам нещо ми казва че ако го направя ще имам много неприятности смисъл не знам може да ми посегне или да крещи. Защото баща ми е малко агресивен. Не е имал много време работа и само ме изнервяше с някакви глупости

balu4ka
08-02-2012, 06:25
Ти сам трябва да решаваш!Това не е като да си направиш обеца на устата,че да се притесняваш толкова,това е нещо съвесем нормално.Тийн си,искаш да изглеждаш добре и да бъдеш харесван.Ако поговориш с него и не стане,направи го сам :)

Fr0z3np3n
08-02-2012, 06:41
Ти сам трябва да решаваш!Това не е като да си направиш обеца на устата,че да се притесняваш толкова,това е нещо съвесем нормално.Тийн си,искаш да изглеждаш добре и да бъдеш харесван.Ако поговориш с него и не стане,направи го сам :)

Ще те послушам, ще поговоря с нашите и ако не ми разрешат пак почвам и без да ми пука каквото и да стане :)

balu4ka
08-02-2012, 07:54
Ще те послушам, ще поговоря с нашите и ако не ми разрешат пак почвам и без да ми пука каквото и да стане :)

Успех :)

MaLkaTa_LaDy
08-02-2012, 11:25
Нали идеята не е да го обръснеш, а да го махнеш с лентички или ако ти се занимава - пинцета?

nqmaznacheniee
08-02-2012, 11:32
Нали идеята не е да го обръснеш, а да го махнеш с лентички или ако ти се занимава - пинцета?

аре не давай такива мнения, като не си момче, че може и да те послуша


Бръсни го и да не ти пука, няма нищо по-смешно от девствен мустак..

MaLkaTa_LaDy
08-02-2012, 11:54
аре не давай такива мнения, като не си момче, че може и да те послуша


Бръсни го и да не ти пука, няма нищо по-смешно от девствен мустак..
Сори, мислех, че автора е момиче. :D Ако е момче съм напълно съгласна.