PDA

View Full Version : защо момичетата гледат ....



Eskapel4o
08-01-2012, 23:05
Защо момичетата гледат в момчето стила му на обличане или някви др простотии
а къде е характера просто не гледат вътре в него гледат външността му това е голяма грешка ....

shaunaa
08-01-2012, 23:37
Еми външността привлича вниманието ми, поне при мен е така, Ако е някакъв грозничък и не говори много сигурно няма да го забележа и да ми направи впечатление, но ако е красив веднага ще привлече вниманието ми. От голямо значение за това как изглеждаш. Все пак външният ти вид говори много за теб и само като видя някой г-д мога да кажа какъв е !

Chacho
08-01-2012, 23:42
Щото външността привлича, това не значи, че не гледат характера. Гледат и двете, както и ние момчетата правим. Няма лошо в това, просто си искрен със себе си и не си кривиш душата, че и външният вид има значение.

Ако се поддържа мъжа чист и в спретнат вид, ще може да премине успешно осъдителната преценка на дамите и да започне играта на "характери".

ccdesigns
08-01-2012, 23:48
Няма такова нещо като момичетата харесват *********, а момчетата **********. За всеки човек може различно нещо да е най-важно в другия. Стилът на обличане и външният му вид като цяло са много важни фактори, но и красив и тъп да си и грозен и умен нема да стане.

YoAnA_kiiss
08-01-2012, 23:55
shaunaa а на теб ще ти е приятно ли момчетата да те оценяват по външността ?!?!?
Не всички момичета гледат външността тези момичета са повърхностни (мое мнение) според мен важен е характера, да имате много общи теми за разговори, общи интереси, да си имате доверие и т. н.

ccdesigns
08-02-2012, 00:05
Айде моля ти се. Абсолютно всеки нормален човек на тая земя гледа външността ;)

YoAnA_kiiss
08-02-2012, 00:12
ок НО не може да преценяваш бъдещия партньор САМО по външния вид, поне според мен е така, или да намериш подходящ и да не си с него само защото "не е достатъчно красив/а" (лично мнение) :) ;)

ccdesigns
08-02-2012, 00:20
Мен, ако един човек не ме привлича външно не ме интересува какъв му е характера и не бих имал връзка с него заради това. Както и, ако е много хубав, но не струва като човек. Възможно е да не искам да имам връзка с човек заради нещо съвсем, съвсем дребно, стига това дребно нещо да ме дразни достатъчно много у него, че да не искам нещо повече от приятелство или дори приятелство.

YoAnA_kiiss
08-02-2012, 00:23
Има нещо вярно, наистина и все пак всеки има собствено мнение :)

ccdesigns
08-02-2012, 00:29
Моето мнение е всеобщо в случая. Да поясня. Всяко винаги си има изключения! Много голяма част от хората биха отрязали човек, защото не им харесва на външен вид. Имам предвид при положение, че тоя човек е на финансовото ниво на тоя, който го реже, че иначе жените, а и някои мъже са способни на много неща.

YoAnA_kiiss
08-02-2012, 00:36
А ти би ли отрязал само заради външния вид ? Имам в предвид ако се разбирате мн добре, пасвате си и т. н. би ли я зарязал само заради външния й вид ?

ccdesigns
08-02-2012, 00:39
По-горе написах, че да. Ако човек не ме привлича на външен вид, дори да е с перфектния характер много трудно бих прежалил външния вид. Предпочитам да карам красива кола 75 коня, отколкото грозна кола 400 коня.

YoAnA_kiiss
08-02-2012, 00:42
:дд какъв пример само извинявайте, явно не съм Ви разбрала :)

ccdesigns
08-02-2012, 00:55
здраве да е

btw мразя да ми говорят на вие

klu4odarjatel
08-02-2012, 01:10
По-горе написах, че да. Ако човек не ме привлича на външен вид, дори да е с перфектния характер много трудно бих прежалил външния вид. Предпочитам да карам красива кола 75 коня, отколкото грозна кола 400 коня.
Значи аз ще си карам Ferrari Enzo,която е изключително грозна, а ти си карай електромобила :D

ccdesigns
08-02-2012, 01:19
Предпочиташ да караш това (http://mamita-bg.com/wp-content/uploads/2011/12/%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%8F.j pg) пред това (http://zar.bg/uploads/news_images/200810/photo_verybig_2399.jpg) ? Твой си избор :)

YoAnA_kiiss
08-02-2012, 01:28
Стига дее т'ва ще го сънувам ужасс

Amore-Mio*
08-02-2012, 06:46
На пръв поглед няма как да ти вникнат в душата, нали се сещаш. Първоначално виждаш външното и ако ти се отдаде възможност - опознаваш и вътрешността.
Да, външния вид не е от голямо значение, ама първо тя бие на очи, когато се видиш с някоя за пръв път. Не можеш да ми твърдиш, че се срещаш с момиче и веднага разбираш каква е тя, нищо че не сте си говорили и подобни.

PyCoKoCkA93
08-02-2012, 07:11
'Щото в днешно време,за да си вървежен,трябва да си И красив,И умен,И с пари,И да не си задръстен...


ПС:Сега сериозно.Външността не е най-важното,но при бегло запознанство тя е тази,която първо привлича.Характера е на второ място.Природни закони,к'во да ги прайш..? :)

SisiStrange
08-02-2012, 07:12
Аз не гледам стил на обличане. Гледам поддържаност. Чист, спретнат и стегнат. Какво се оплаквате въобще? От вас се искат най-вече тези 3 простички неща. От нас се искат големи цици, тънка талия, малко оформено дупе, дълги крака, хубаво оправени вежди, плътни устни, идеална кожа, красива коса, нежни черти на лицето, перфектна кола маска... и тн., и тн. То остава вече пръста си да не мърдате, а само да изисквате.

Никога не бих тръгнала да градя нещо с човек, с чийто характер не си пасвам. Това важи за повечето хора. Никой не гледа САМО външността. Всички гледат И нея.

пAteNцЕ
08-02-2012, 07:15
Е,виж ся, външността е само опаковката,тва че си останал с впечатлението,че гледаме само външността - заблуждаваш се.Кифляци кво искаш :Д

HoBaTopka
08-02-2012, 07:18
'щОто може ли да му разбереш характера като го гледаш за първи път? Мне.

horacio
08-02-2012, 07:25
Външността е много важна. Съмнявам се ти авторе да имаш някакво привличане към дебеличко, мърляво момиче с очила и т.н. По дрехите посрещат по ума изпращат, както се казва. Ако не те грабне с външен вид, няма и как да искаш да опознаеш човека по-натам, защото това как се грижиш за себе си значи и много за твоя характер. Не става дума, че всеки гледа най-големите красавци (не, че не, но не винаги). Достатъчно е само да си чист, спретнат и поддържан, за да можеш да спечелиш нечие внимание.

LadyTerrible
08-02-2012, 07:57
Аз не гледам стил на обличане. Гледам поддържаност. Чист, спретнат и стегнат.
Аз също. :)
Не съм от ония момиченца,които си харесват "рапърчета" или "емота" или "костюмари" ... мен ме интересува самото излъчване на човека,възпитанието му,държанието му...стила на обличане не е от значение,важното е да е поддържан и да се грижи за себе си. Момичетата,които се влияят от стила на обличане са или на по 13 или глезли или и двете. :D

fenastz
08-02-2012, 08:21
Защото са повърхностни.

Me4encety
08-02-2012, 08:32
Щото половината са кухи златотърсачки =_=

mechone
08-02-2012, 08:47
Така е , да, но не всички го правим,,,/

SisiStrange
08-02-2012, 08:57
Щото половината са кухи златотърсачки =_=
Това какво общо би имало с външния вид, ако беше така? :lol: Да не би богатите чичковци да са все топ модели? :lol:

TheBeliever
08-02-2012, 10:46
В основата на това нещо "връзка" е нагонът и нуждата от "продължаване на рода", заложена ни от природата. Това с пасването на характерите, доверието и т.н са дошли в последствие. С други думи - инстинкт е да търсиш партньор, който да те привлича физически.

apple_pie
08-02-2012, 10:48
на такова момиче си попаднал

xXxPETYAxXx
08-02-2012, 11:54
По принцип стила на обличане всъщност издава и доста черти на характера. Външния вид няма как да не е "първото впечетление", дори една смотана вафла да вземеш за пример - първо й виждаш опаковката нали? Би ли си купил вафла, на чиято опаковка има картинка на Барби, на чесън, на някви гнусотии? Съмнявам се, а вафлата може и да е много вкусна, ама шанс!!!

Chacho
08-02-2012, 12:04
УХААААА, ВАФЛА С ЧЕСЪН

http://prikachi.com/images/174/5088174i.jpg

Eskapel4o
08-02-2012, 12:08
Айде моля ти се. Абсолютно всеки нормален човек на тая земя гледа външността ;)


значи аз съм ненормален защото не гледам външността а гледам характера :)

Chacho
08-02-2012, 12:09
значи аз съм ненормален защото не гледам външността а гледам характера :)

Ми сигурно наистина ти има нещо...

granger
08-02-2012, 12:11
Не сме повърхностни,ама на улицата вървиш с външния вид,никой не ти вижда характера. Тва е първото нещо,което се вижда. Имиджът,оттам нататък вече тва какъв си всъщност играе роля.
Нормално е първо да заглеждаме външността и при двата пола е така, ако кажете,че не е просто си кривите душата.

Eskapel4o
08-02-2012, 12:16
Ми сигурно наистина ти има нещо...

тоест гледам външността но не чак толкова , повече ме интересува характера :)

ChuShki
08-02-2012, 12:19
'значи аз съм ненормален защото не гледам външността а гледам характера' Да кажем, че това е така. Момичето е с прекрасния за теб характер. Тръгвате. Кажи ми как ще я чукаш, ако не ти харесва как изглежда. Как изобщо ще те възбуди това. Това да е с прекрасен характер ти стига да ти е най-добрата приятелка - нищо повече. Ако няма сексуално привличане не знам какво правите заедно. Ето за това и ти гледаш външния вид. Това са само глупости, които ти сега казваш, за да се харесаш на другите.

Eskapel4o
08-02-2012, 12:22
и това го има , от една страна е вярно това което каза .

Lewskarche
08-02-2012, 13:40
wsichki sme gledali samo wynshnosta ,, epa ne e taka ,,, nai dobriq mi priqtel e debel i grozen ,,a momicheto koeto hareswam ,, kogato izlqzohme izobshto ne poglednah nito edna chast ot tqloto i , prosto iskax da sym s haraktera i ,, za 2 dni nito 1 pogled na tqlooto i wynshnost taka che ne goworete ,,, a pyk tqlooto se okaza baq chuk bonus kym qkiq harakter na mackata :D

kosder
08-02-2012, 13:52
wsichki sme gledali samo wynshnosta ,, epa ne e taka ,,, nai dobriq mi priqtel e debel i grozen ,,a momicheto koeto hareswam ,, kogato izlqzohme izobshto ne poglednah nito edna chast ot tqloto i , prosto iskax da sym s haraktera i ,, za 2 dni nito 1 pogled na tqlooto i wynshnost taka che ne goworete ,,, a pyk tqlooto se okaza baq chuk bonus kym qkiq harakter na mackata :DДва дни си и гледал през очите в душата нали хахах

ccdesigns
08-02-2012, 13:57
тоест гледам външността но не чак толкова , повече ме интересува характера :)

A aз кво казах бе :lol:

bilqnavod
08-02-2012, 14:55
Защото момичетата все още не са зрели жени и затова прекарват през призмата си само опаковката!

Glamour92
08-02-2012, 15:10
Един човек,който проявява нехайност към външния си вид не би ли бил неглиже и в отношенията си с хората,в това число и с мен..?
Знам,че на пръв поглед логиката ми звучи куха,но странно защо впечатленията ми я потвърждават.

Момичетата(и не само те) не държат човека отсреща да е перфектен,поне не и в повечето случаи.Но няма как да не им направи добро първо впечатление едно момче,което уважава достатъчно себе си,а и околните като поддържа в приличен вид опаковката си.

Пък и другото,което е-"това което е отвътре,често е изписано отвън. "
И пак повтарям,никой не говори за някакво недостижимо съвършенство.

ledenakrasota
08-02-2012, 15:24
За да иска да разговаря с теб, да те опознае, ще трябва да й направиш физически впечатление, както е и при вас. Едно момиче няма да тръгне да се сваля с клошара, който й е хвърлил око. :D Без да се изхвърлям начинът на обличане е и възможност а покажеш стил, вкус, да изразиш себе си. :) Дори да си скромен. Никой не говори да се обличаш в розово или да носиш последните скъпарски дрехи за хиляда лв.

Me4encety
08-02-2012, 20:33
Това какво общо би имало с външния вид, ако беше така? :lol: Да не би богатите чичковци да са все топ модели? :lol:
Е как какво ? Нали момченцето ако е облечено в Армани ще има кинти да и купува разни неща ...

shaunaa
08-02-2012, 20:42
shaunaa а на теб ще ти е приятно ли момчетата да те оценяват по външността ?!?!?
Не всички момичета гледат външността тези момичета са повърхностни (мое мнение) според мен важен е характера, да имате много общи теми за разговори, общи интереси, да си имате доверие и т. н.

Не съм повърхностна просто, както казаха външността привлича. Иначе гледам характера много ясно, но ако е хубав това е в негов +

shaunaa
08-02-2012, 20:50
Щото половината са кухи златотърсачки =_=

Това пък няма нищо общо темата, защото това да си богат не означава ще си хубав. АКо са златотърсачки, няма да им пука за това как изглгеждаш в лице, ами ще гледат ако изглежда портмонето ти ! И искам да кажа, че има и такива мъже не само жени. Познавам семейства, в които мъжа седи пред телевизора, а женицата се трепе от работа или пък има богати родители, които ги издържат !!!

xshadowx
08-02-2012, 20:51
Ако те е гнус да целунеш приятеля си ( въпреки хубавия му характер, високия интелект и пълен джоб ), нема как просто да се получи. Не говоря за красота неземна... всеки има различни предпочитания: един харесва къса, друг дълга коса, един дълги пръсти, друг къси... Не можеш да угодиш на всички и затова се казва, че когато намериш перфектния, вътрешната красота ще съвпада с външната не защото е мистър/ мисис Свят, а защото е липсващото парче в пъзела, перфектната частица (колкото и сантиментално да звучи).
И още нещо : по природа жената търси мъж, който да задоволи всичките и нужди. Преди мнооого мноого години това е било убежище, храна.. И общо взето и сега е така. Физическите знаци могат да подскажат много за характера и това, което предлага, един мъж.

ledenakrasota
08-02-2012, 20:53
Ако те е гнус да целунеш приятеля си ( въпреки хубавия му характер, високия интелект и пълен джоб ), нема как просто да се получи.


Сигурна ли си? Нали се сещаш дибелите чичковци по на 60 години с младите манекенки под 20г...

unbreakabl3
08-02-2012, 21:06
Ми не гледаме само външния вид - характерът е от голямо значение. Ама ако сутрин като станеш си сложиш първото, което намериш, и пропуснеш няколко дни банята, няма да те загледат, ако ще и супер якия характер да имаш. Изисква се някакво поддържане все пак, извинявайте много... Не вярвам и ти да хванеш някоя мърла, щото има як характер.

xshadowx
08-02-2012, 21:09
Те тея манекенки много по гнусни неща са видели от това :D
Вярно е, че може да се получи, но не и нещо истинско. Фалшивото си е фалшиво откъдето и да го погледнеш. Да не би тея 60 годишни чичковци да не се досещат защо младите момичета са с тях? Пределно им е ясно, но това ги кара да се чувстват по-млади, малкото момче още рипа (...или не, тогава е в полза на момичетата ;д ). Имат ли пари - харчат. С пари всичко може да се купи (включително и любов, но фалшива).

Lucho
08-02-2012, 21:10
'Щото в днешно време,за да си вървежен,трябва да си И красив,И умен,И с пари,И да не си задръстен...


ПС:Сега сериозно.Външността не е най-важното,но при бегло запознанство тя е тази,която първо привлича.Характера е на второ място.Природни закони,к'во да ги прайш..? :)

'Айде нема да се лъжем - първо да си с пари, после останалите неща.

За съжаление така са подредени нещата. Първото впечатление винаги се гради върху външността, а чак евентуално в последствие може да се погледне и на характера.

Anichkaxxwee
08-02-2012, 21:36
Значи на пръв поглед, външността ми прави впечатление.
Може да не някакъв красавец, ама ако видя, че се поддържа и говори сигурно, има чувство за хумор, ще ми направи доста добро впечатление.

Ако е някой красавец - да.Наистина ще ми хване окото
Ама като е някъв дето го питаш нещо, не може да ти отговори, защото в главата няма нищо и само да ми казва "ъъ, ъ" и да някакъв грубиян.
Колкото и да е хубав, няма никакво внимание да му обърна внимание

fenkaaa
08-02-2012, 23:56
Защото все пак първото,което виждат е външността.След като опознаят човека,започват да се вглеждат и в другите неща :)

TheBobqk
08-03-2012, 03:53
Първото нещо, което виждаш у човек, когато се запознаеш с него е външния вид. Аз поне не знам за устройство, което ти позволява да разгадаеш характера на даден човек още преди да сте се поздравили. Външния вид ти дава някаква преценка за човекът срещу теб. След това зависи от теб. Аз лично избягвам да си вадя прибързани изводи за отсрещния човек. Смятам, че е по-важно какво ще покаже човекът в течение на разговорите. Сещаш се, че има всякакви хора с всякакви интереси. Изкривеното мислене тук се счита за нещо нормално и вече не е важно какъв си, а как изглждаш. Повечето хора, които познавам са повърхностни и за мен това е глупаво. Дори и пълното, занемарено момиче с очила на horacio според мен може да покаже нещо.
Като заключение ще кажа, че може да се запознаеш с най-красивото момиче/момче, но да не можеш да видиш защо съществува този човек, а онзи по-свития в ъгъла на стаята може да се окаже интересен, забавен човек.