PDA

View Full Version : Край това е влюбен съм в момиче с което не знам дали има смисъл ....



xxxSS
08-02-2012, 00:15
Значи преди месеци пуснах тема в тоя форум но немога да я намеря да ви дам линк може и да мога но утре трябва да търся че сега се прибирам от дискотека и не ми е много така..


Та тя историята я има в другаата тема нодавам на кратко момичето е с 10 години по малка от мене за жалост аз нямам много приятели както и тя няма и така от прости приятели аз какъвто съм чувствителен и мил и добър и тн я съжелих а и ми хареса супер много.. Говоря като за моето виждане не само като външност но и като характер е аз дори чесно да ви кажа не знам да ли ходим или сме приятели .. за жалост тя харесва едно момиче на неината възраст и постоянно за нея ми говори как щяла мре за нея и некви простотии драска си ръцете и тн колко пъти и набивах в главата тва са простотии тя не и не и не а тя тая другата си има и приятел.. иии така уж с мен и е било хубаво не знам си какво но някак си не и вявравам е отначало беше малко все едно съм с камък или нещо подобно нямаше едва ли не споделяне на чувства.. сега последните дни като излизаме дори и днес ме прегръщаше .. а преди само аз.. но има и друг елемент от тоя хаос има едно момче което той самия си вярва че тя го харесва и едва ли не той би умрял за нея той е на нейната възраст горе доло и се виждат от време на време.. За жалост се е случвало да се виждат когато аз съм в компанията им.. Но нали съм добър не съм конфликтен и я охх не знам да ли я обичам ?!?! И.. Тя едва ли не го използва само за приятел тоест да я черпи некви такива.. И най тъпото му дава да я прегръща макар че с мен се целува а на него не му дава.. Поне така тя ми казва и когато е с мен не му дава.. И аз разбира се хлътналия до полуда в нея и вярвам.. Също така да отбележа че мацката е луда фенка на това да прави орален на някое момиче.. И все ме врънка на мери ми намери ми някоя.. Но някак си ми става тъпо.. Не знам супер много зле го написах това който ме разбере браво ще му кажа.. НО тва момиче така ми се наби в главата че немога да я махна.. а и аз съм самичак от 6-7 години и си правете сметка какво ми е в момента.. Имах една приятелка дето ме прееба жестоко като отиде да се чука с друг и от тогава много внимателно си подбирам момичета за опознаване.. И сега тва девойче ми се натресе на главата... И просто немога.. а тя е на некви 15 години ... Ако искам да я забравя трябва да преустановя всякакъв контакт с нея..Защото Бога ми 5 минути немога да не си помисля за нея като изключим снимките ни по телефони по компютри и тн..
И ми става супер тъжно и депресирано.. Като не и вида усмивката като не и чуя гласчето като не я видя щастлива.. А аз вече съм на такава възраст че искам нещо сериозно и искам да не влиза в никви лоши пътища.. супер е гадно не го препоръчвам на никого. Стана много дълго аз трябва си лягам не знам пишете нещо ако можете тва е


http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/525419-%D0%A9%D0%B5-%D0%BC%D0%B8-%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B5-%D0%BB%D0%B8-%D1%89%D0%B5-%D1%82%D1%80%D1%8A%D0%B3%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D0%BB%D0%B8


Ето я темата

Amore-Mio*
08-02-2012, 06:44
Разликата във възрастта ви е много голяма. Та, тя е на 15 и сам виждаш колко детски се държи спрямо теб. Надали имате общи теми на разговор. И най - вероятно тя те има само за приятел, като по - голям брат. Някак не те виждам с 15-годишна. 15 - 25.

*
Тя бисексуална ли е , не разбрах?
Харесва някое момиче като сексуален и всякакъв обект, или просто като приятелка. Ако е първото, то тогава наистина пак няма смисъл.

*
Остави я да се занимава с тия на нейната възраст. Вие трудно бихте оцеляли заедно.

PyCoKoCkA93
08-02-2012, 07:22
Твърде различни сте.И разликата в годинките ви е в такъв етап,че ИМА значение...Тя ще има още много да се променя като характер,разбирания и светоглед,а ти горе-долу си се утвърдил като личност.Няма смисъл да седиш и да и търпиш пубертетските настроения.Тя самата не знае какво иска,а ти си объркан от това.Нормално е.Но на твоите години,както и ти самия каза,е време да потърсиш нещо по-сериозно.С това момиче няма как да го имаш-нито в емоционален,а още по-малко в сексуален план..! Продължи напред и спри всякакви контакти с нея.В началото ще ти е адски трудно,но без усилия няма резултати... :)

LadyTerrible
08-02-2012, 07:53
Знам,че е трудно и гадно,но трябва да я забравиш.С това момиче едва ли ще се получи нещо камо ли сериозно.Драска си ръцете...абе друсат я хормоните яко...моя съвет е да намериш момиче,което ще оцени характера и добротата ти.Щом искаш нещо сериозно,може да не стане веднага,но не се отказвай.Успех ! :)

fenastz
08-02-2012, 08:25
http://files.sharenator.com/wtf_is_this_shit_Very_Disturbing_Childrens_Book-s400x297-59009.jpg

Goddess
08-02-2012, 11:21
Като ти прочетох и другата тема, мога да ти кажа, че си пълен дебил. Ебе ти се, та 2 не виждаш, а явно това е единственото момиче, което ти обръща някакво внимание и вече се чудиш какво да направиш, за да ти пусне.

xXxPETYAxXx
08-02-2012, 11:46
И ти си на 25... разбирам защо си приятел с 15 годишна. С това мислене, никоя по-зряла няма да ти обърне внимание!!! Акъла ти хич го няма пич, осъзнай се малко!

UltraBlue
08-02-2012, 15:34
Вземи да се научиш да пишеш..всяко изречение трябва да го чета по 5 пъти за да разбера кво имаш предвид........

UltrasGirl
08-02-2012, 15:37
Вземи да се научиш да пишеш..всяко изречение трябва да го чета по 5 пъти за да разбера кво имаш предвид........
Мъжо момчето се връща от дискотека сиг си е пинал ;д а и той самият е яко объркан какво иска и т.н : ) !

Wednesday666
08-02-2012, 17:45
Мии аз го разбрах написаното, само едно не схванах - толкова ли няма жени около теб, та точно за една 15 годишна неосъзната, малка пикла си се хванал? Вземи си поразшири диапазона на годинките, току виж някоя на 12 ти роди дете .. Абе думи нямам.

На първо място си супер неграмотен.
На второ - на 15, а ти на 25, но и Двамата не знаете какво искате.
На трето - казаха ти го по-горе, ебе ти се, та две не виждаш и си се лепнал за тая пикла като муха на мед.
И на четвърто - порасни малко и току виж някоя по-зряла ти обърнала внимание.

Annabeth
08-02-2012, 18:52
Не успях да ти проследя мисълта като че ли, тя харесва момиче, използва някакво момче, което я харесва, а ти харесваш нея? :neutral: Няма значение. Остави по-добре, за мъж на 25 е просто смешно да се занимава с пикла на 15, която не знае какво изобщо й се прави. Въпреки, че като ти прочетох написаното, май сте на един акъл.