PDA

View Full Version : Вчера



dobeto
08-02-2012, 06:22
Здравейте! Не мислех скоро,че ще пиша за такава тема, но.. По принцип смятам,че едно момиче е когото да прави секс около 17 годишна възраст.. Махаме ги теориите ми, защото им изневерих. Така де, почти на 16 съм и вчера правих секс с приятеля ми - В.(на 17г.) Връзката ни е сериозна и общо взето затова му се доверих. Мх, първия път ме заболя доста, но след това болката беше по - малка. Нямаше кръв и ала бала. След акта,учудващо не бях никак притеснена,докато не видя,че В. се е замислил нещо.. и откачих. И от там се почнаха теориите за бременност,което ми се вижда доста странно,поради причината,че той не е свършвал в мен и стана по - спокоен,а сега мен ме хвана нещо ;дд Не знам,сигурно ще ми се качите на главата, но отначало не мислехме да стигаме до края и се понатискахме без презерватив, но нямаше никакъв контакт тогава.. Може би, затова се е притеснил.. И затова се притеснявам аз.. Май това беше ;дд Сега ще оставя мислите ми затова във форума и мисля да се отърва от тази идея,която ми се струва невъзможна.. ;д Благодаря Ви :)
Лек ден! : )

ludata90
08-02-2012, 06:32
Мда, нормално е да се притесняваш в началото дори когато се пазите. Просто ползвайте презервативи и проблем няма да има :) А относно натискането--няма шанс ;)

Amore-Mio*
08-02-2012, 06:48
Добре, де, мама му стара, що не се образовахте по тази тема и чак тогава да тръгнете да правите секс? Иначе няма опасност от забременяване. И той надали за това се е притеснил, ако има елементарна сексуална култура.

LadyTerrible
08-02-2012, 07:26
Добре, де, мама му стара, що не се образовахте по тази тема и чак тогава да тръгнете да правите секс?

!!!!????
ЗАПОМНИ : ЩОМ НЕ Е СВЪРШИЛ В ТЕБ,НЯМА КАК ДА СИ БРЕМЕННА.
БЕЗ КОНТАКТ НЯМА НАЧИН ДА СИ БРЕМЕННА.
Спокойно,нищо ти няма.Обаче вземете прочетете нещо,образовайте се преди да започнете да водите полов живот.Наистина е много важно да знаеш с какво се захващаш,а и сте на по 16-17 предполага се,че трябва да имате поне елементарна сексуална култура.Няма да ти се качвам на главата,просто ти давам някои съвети,които могат да ти спестят големи главоболия. :)

dimitar_ak
08-02-2012, 07:28
Само не разбрах и в теб ли беше без презерватив?

mechone
08-02-2012, 10:05
Винаги след първия път го има момента на притеснение от бременност. Питаш ли ме мене когато след първия път ми закъсня седмица и половина. Откачих !