PDA

View Full Version : Защо най-яките топ мацки са с мен?



BranwenTheBrave
08-02-2012, 12:28
Намерих темата за Хероинчо:


Защото съм топ, як пич. С прекрасен хеликоптер.

Защото си имам достатъчно наркотички и неприятни спрейове.

Защото си имам гащи.

Защото им плащам.

Защото имам голф и, защото го карам.

Защото нашите не могат да ми бъркат и да ми поставят условия или забрани и (макар че те ме хранят и поят), защото съм на 30 (но тъй като от оня ден не живея с тях все още се радвам).

Защото не ме карат насила да уча или да правя едно или друго. Съответно нямам работа или образование - никога няма и да имам. Но пък онзи път, когато ме накараха насила да напусна концерта на Мадона и лелките ме поливаха с кока-колата, която си бях купил за СОБСТВЕНА УПОТРЕБА беше изключение. Но пък те просто ми завиждаха за палатката и неприятният плакат.

Защото другите изпитват нужда да се самоубият заради мен.

Защото съм измислил ДОИП (който ще позволи на децата да гласуват и ни дава право да пращаме старите хора в концлагери) и ново име на България, а именно - Какао М. Бийч. ("М."-то е за мадона, НО само ако убие негърските си деца заради мен)

Защото имам собствен форум и съм не само админ, но и всички потребители в него и ако слушат мога да ги направя модераторки.

Защото свирех на триъгълник в група, по концерти, когато бях трети клас и баба ми идваше да ме гледа и си мяташе гащите на сцената, а момичетата много обичат да имат връзка с известни рок звезди.

Защото Милен Цветков се скъса да ми се подиграва по телевизията.

Защото съм световно известен под псевдонима Сиси Графинята и съм виждал разлагащите се органи на Мадона от метър, а и тя ме е виждала и ме познава телепатично.

Защото имам много плакати и знаменца.

Защото мога да си позволя да ги водя в МакДоналтс, Събуей и Кварталната Баничарница.

Защото съм много разговорлив и социален човек.

Защото имам чипс.

Защото съм МАДОНИСТ.

Защото имам ръкавици.

Защото спя по цял ден и цяла нощ.

Кучкарки, мълчете, никой не е като мен!